2 Nisan 2019 Salı 11:05

GÜNDEM

Toyo Matbaa Mürekkepleri Yenilikçi Ürünleri İle Afrika’Ya Renk Katacak

02 Nisan 2019

Toyo Matbaa Mürekkepleri Yenilikçi Ürünleri İle  Afrika’Ya Renk Katacak
Toyo Matbaa Mürekkepleri Yenilikçi Ürünleri İle  Afrika’Ya Renk Katacak
Toyo Matbaa Mürekkepleri Yenilikçi Ürünleri İle  Afrika’Ya Renk Katacak
Toyo Matbaa Mürekkepleri Yenilikçi Ürünleri İle  Afrika’Ya Renk Katacak
Toyo Matbaa Mürekkepleri Yenilikçi Ürünleri İle  Afrika’Ya Renk Katacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

TOYO INK PPPEXPO ETİYOPYA FUARI’YLA AFRİKA PAZARINA GİRİŞ YAPTI

TOYO Matbaa Mürekkepleri yenilikçi ürünleri ile

Afrika’ya renk katacak

İhracat pazarlarını çeşitlendirmek amacıyla 2019 yılında çalışmalarına hız veren TOYO Matbaa Mürekkepleri, 21 – 23 Mart tarihlerinde Etiyopya’nın Başkenti Addis Ababa’da düzenlenen PPPEXPO Etiyopya Fuarı’na katıldı. Doğu Afrika’nın en büyük plastik, baskı ve ambalaj buluşması olan fuarda tek mürekkep üreticisi olarak dikkat çeken TOYO Matbaa Mürekkepleri; baskı ve ambalaj sektörüne yönelik yenilikçi çözümlerini tanıttı.

PPPEXPO Etiyopya, Doğu Afrika’nın en büyük plastik, baskı ve ambalaj buluşması olarak kabul ediliyor. Firmalar bu yıl da hammaddeden baskı teknolojilerine kadar geniş bir skalada yeni ürün ve çözümlerini fuarda sergiledi. Afrika pazarında hedef büyüten TOYO Matbaa Mürekkepleri de fuarın tek mürekkep üretici olarak baskı ve ambalaj sektörüne yönelik geniş ürün yelpazesi ile PPPEXPO Etiyopya Fuarı’nda boy gösterdi. TOYO Ink imzalı laminasyon tutkalı, ofset ve likit mürekkepleri Afrika’nın dört bir yanından katılan ziyaretçilerin büyük ilgisi ile karşılaştı.

TOYO Matbaa Mürekkepleri CEO’su Yakup Benli, ihracatta yakaladıkları büyüme ivmesini 2019 yılında da sürdürmek istediklerini ve yakından izledikleri pazarlar arasında Afrika’nın da olduğunu belirterek şunları söyledi: “Etiyopya, 100 milyonun üzerindeki nüfusu ve son üç yıldaki yıllık yüzde 10 büyüme rakamı ile önemli bir ticaret noktası. Afrika yeni fırsatlarla dolu çok büyük bir pazar ve yenilikçi ürünlerimizle bu bölgede şansımızın yüksek olduğunu biliyoruz. PPPEXPO Etiyopya Fuarı da bunu gösterdi. Ekibimizin çok sayıda ikili görüşme ve iş bağlantısı yaptığı verimli bir fuar oldu.Genç ve dinamik ihracat ekibimiz, yenilikçi ve kaliteli ürünlerimizle Afrika’ya ihracatımızı üst noktalara taşıyacağımıza inanıyorum”.

TOYO Matbaa Mürekkepleri Hakkında

Mürekkep, pigment, reçine ve metal ambalaj sistemlerinde dünyanın en büyük üç üreticisinden biri Japonya Merkezli Toyo Ink Gruop’a bağlı olan Toyo Matbaa Mürekkepleri, Manisa’daki fabrikasında ambalaj ve basım sektörlerine yönelik 5 farklı kategoride üretim gerçekleştiriyor. Türkiye genelinde 36 bayisi bulunuyor. Sektörünün lider şirketleri arasında sıralanan Toyo Matbaa Mürekkepleri; Gazete ve Magazin Mürekkepleri (Veb Ofset Mürekkepleri), Tabaka Ofset Mürekkepleri (Sheet-Fed Mürekkepleri), Serigrafi Mürekkepleri, Flekso ve Rotogravür Mürekkepleri (Likit Mürekkepler), Metal Ambalaj Sistemleri kategorisinde üretim yapan tek şirket konumundadır. Üretimin yanında Laminasyon Tutkalları, Dijital Mürekkepler (Inkjet), Plastik Renklendiriciler (Masterbatch) gibi ürün gruplarının da satışını gerçekleştiriyor.

Türkiye’nin ilk mürekkep Ar-Ge Merkezi unvanını elde eden TOYO Matbaa Mürekkepleri, “Yaratıcılık ve Yenileşimden Yararlanma” kategorisinde 2018 Türkiye Mükemmellik Ödülü, Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü (2016), İnovaLİG 2016’da İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü Kategorisinde 2’ncilik Ödülü sahibidir.

Toyo Ink Group Hakkında

1896 yılında kurulan Toyo Ink Group, dünya genelinde 8 binden fazla çalışanıyla 22 ülkede yaklaşık 70 şirketle faaliyet gösteriyor. Farklı coğrafyalarda değişen pazar ihtiyaçlarını karşılamak üzere ürün geliştirme, üretim, satış, teknik destek ve diğer operasyonlar ile birlikte çalışıyor. Toyo Ink Group; Türkiye, Asya, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika’yı kapsayacak şekilde satış faaliyetlerini genişletmeyi sürdürüyor.

İlginizi Çekebilir

İbb, “Kadın Sığınma Evi” Açacak

Önümüzdeki günlerde Kadın Sığınma Evi açacaklarını belirten İBB Daire Başkanı Yavuz Saltık, “Amacımız insan odaklı; kadına, çocuğa, hayvan dostlarına, engellilere ve yaşlılara dost bir belediye olmaktır” dedi.


İzoder 2019’Un Beşinci ‘Yalıtım Semineri’Ni Gaziantep’Te Düzenliyor

Ülke genelinde yalıtım bilincini artırmak, kamu ile sektör temsilcilerini buluşturmak ve vatandaşlara çözüm önerileri sunmak amacıyla Anadolu’da ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri’ düzenlemeye devam eden İZODER, 2019’un beşinci seminerini Gaziantep’te gerçekleştiriyor.


Yılbaşı Sofralarınızın En Sağlıklı Lezzetlerini Russell Hobbs Maxicook Buharlı Pişirici İle Hazırlayın

Yeni yılı evde karşılamaya karar verdiyseniz Russell Hobbs’un sizin için mükemmel bir önerisi var. Avrupa’nın en sevilen elektrikli ev aletleri markası Russell Hobbs, MaxiCook Buharlı Pişiricisi ile yılbaşı sofraları için sağlıklı lezzetler sunuyor. MaxiCook Buharlı Pişirici sayesinde buharla pişen sağlıklı lezzetler sofradaki yerini alıyor.


İnce Bel Ve Düşük Kilo İçin Yüzde 100 Meyve Suyu

İNCE BEL ve DÜŞÜK KİLO için YÜZDE 100 MEYVE SUYU


Mess 60’Incı Yılında Türk Sanayisini Geleceğe Taşıyacak Projesi Mext’İ Duyurdu

Bu yıl kuruluşunun 60’ıncı yılını kutlayan Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS), Türkiye sanayisine katkısını, sosyal projelerini ve dijitalleşmeyle yenilenen vizyonunu anlattığı basın toplantısında, işvereni ve çalışanıyla Türk sanayisini geleceğe taşıyacak teknoloji merkezini duyurdu. MEXT adıyla geliştirilen teknoloji merkezi, kapsamı açısından Türkiye’de bir ilk olacak. MESS Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol, projeyle ilgili olarak “Teknoloji bize ne getirecek diye beklemek yerine, Endüstri 4.0 ve dijital dönüşümde sektörümüzü söz sahibi yapacak dünya standartlarında bir teknoloji merkezi açmaya hazırlanıyoruz” dedi.


Etiketler: Mürekkepleri, TOYO, Matbaa, Afrika, Etiyopya

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.