25 Nisan 2019 Perşembe 12:44

GÜNDEM

Trend Micro’Dan Google Bulut Platformu, Kubernetes Ve G Suite Gmail Güvenliğini Artıran Yenilikler

Son geliştirmeler, bulut, konteyner ve kurumsal e-postaların sızıntılardan korunmasına yardımcı oluyor.

Trend Micro’Dan Google Bulut Platformu, Kubernetes Ve G Suite Gmail Güvenliğini Artıran Yenilikler
Trend Micro’Dan Google Bulut Platformu, Kubernetes Ve G Suite Gmail Güvenliğini Artıran Yenilikler
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Siber güvenlik çözümlerinin küresel lider şirketi Trend Micro, Google Bulut Platformu’ndaki sanal makineleri, Kubernetes platform koruması, Google Kubernetes Motoru (GKE) ile konteyner görüntü tarama entegrasyonu ve G Suite üzerindeki Gmail’i koruma amacıyla içeriği genişletilen Deep Security™ ve Cloud App Security ürünlerindeki iyileştirmeleri duyurdu.

Birçok şirketin günümüzde verimliliği artırmak ve iş çevikliğini üst düzeye çıkarmak üzere Google Cloud ve Kubernetes’e yatırım yaptığını belirten Trend Micro Akdeniz Ülkeleri Teknik Lideri Mehmet Gülyurt, “Kurumların, bulutta bulunan varlıklarının sorumluluğunu taşıdıklarını bilmeleri büyük önem taşıyor. Müşterilerimiz, geliştirme süreçlerinin daha ilk aşamalarında güvenliğin uygulanması ve otomasyonunun kolaylaştırılması ve veri merkezi, hibrit bulut ve hatta çok bulutlu ortamlar arasında güvenli bir şekilde geçiş yapılabilmesinin sağlanması konusunda bize güveniyorlar” diyor.

Trend Micro, bu ihtiyaca cevap vermek için GCP (Google Cloud Platform) sanal makine sunucularının otomatik olarak keşfedilmesini, görünürlüğünü ve korunmasını sağlayan bir GCP Bağlayıcısı oluşturdu. Bu, tüm GCP iş yüklerinin anlık görünümünün yanı sıra güvenlik kapsamı dışında veya gölge BT projeleri altında yerleştirilen tüm sanal makinelerin görülebilmesini sağlayarak yönetimi de kolaylaştırıyor. Trend Micro Deep Security’nin bu özelliği altyapılara, otomatikleştirilmiş iş yükleri üzerinden otomatik olarak politikaları uygulama, gelişmiş zararlı yazılımlarla mücadele etme, ağ ve sistem güvenliğini iyileştirme ve tehdit araştırmaları için iş yükü telemetrisini yakalama becerilerini kazandırıyor.

Trend Micro Research’ün yaptığı araştırmaya göre e-posta en popüler tehdit unsurlarından biri olmaya devam ediyor. Trend Micro da bu sonuçlardan yola çıkarak popüler Cloud App Security platformunu G Suite içerisindeki Gmail kullanıcılarını destekleyecek şekilde genişletti. Verimliliği artırmak ve çevikliği en üst düzeye çıkarmak için bulut e-posta hizmetlerine yönelen kurumların sayısı artıyor. Trend Micro, Office 365‘in ardından Gmail'e de en kapsamlı e-posta güvenliğini getirerek tehditlere gizlenecek yer bırakmıyor.

İlginizi Çekebilir

Jessıe Reyez, Pre Grammy Partisinde Les Benjamıns Tercih Etti

JESSIE REYEZ, PRE GRAMMY PARTİSİNDE LES BENJAMINS İLE


Renault Yönetim Kurulu’Ndan Bilgilendirme

Boulogne-Billancourt, 29 Ocak 2020 –Yönetim Kurulu Başkanı Jean-Dominique Senard başkanlığında toplanan Renault Grubu Yönetim Kurulu, 1 Temmuz 2020 tarihinden itibaren Luca de Meo’yu Renault S.A.’nın İcra Kurulu Başkanı (CEO) ve Renault s.a.s’ın Başkanı olarak atama kararı aldığını açıkladı.


Dünya Devi Wabco’Dan Türkiye’Ye Büyük Yatırım

Dünya devi WABCO’dan Türkiye’ye büyük yatırım


Düzeltme Pos Cihazları, Siber Saldırganların Hedefinde

Trend Micro Hakkında:


Agt Desıgn By Defne Koz’A Internatıonal Desıgn Awards’Tan 2 Ödül Birden

AGT DESIGN BY DEFNE KOZ’A INTERNATIONAL DESIGN AWARDS’TAN 2 ÖDÜL BİRDEN


Etiketler: Trend, Micro, Google, Cloud, sanal

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.