5 Eylül 2019 Perşembe 09:58

MODA

Trendyol, ''Mega Eylül İndirim Günleri'' İçin Geri Sayım Başladı

Trendyol, "Mega Eylül İndirim Günleri" için Geri Sayım Başladı

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her yıl Kasım ayında Efsane Günleri düzenleyen Trendyol, bu yıl okula dönüş döneminde anne-babaları ve üniversite öğrencilerini, şehre dönüş döneminde ise çalışanları unutmadı. Mega Eylül İndirim Günleri, 10,11 ve 12 Eylül tarihlerinde düzenlenecek

Aylık 30 milyon tekil ziyaretçisiyle Türkiye’nin en büyük ve en hızlı büyüyen e-ticaret platformu Trendyol, 10,11 ve 12 Eylül tarihlerinde düzenleyeceği Mega Eylül kampanyasını duyurdu. Sadece 3 güne özel binlerce marka ve yüzbinlerce üründe yapılacak mega indirimlerle 4 milyona yakın ürün satışı bekleniyor. Elektronikten ev eşyasına, süpermarketten anne-bebek ürünlerine, modadan kozmetiğe, kırtasiye ve okul malzemelerine kadar çok özel indirim fırsatları Trendyol’un akıllı alışveriş ustası müşterilerini bekliyor.

Trendyol Group Pazarlama Direktörü Erdem İnan, Mega Eylül İndirim Günleri ile ilgili yaptığı açıklamada “platformumuzda yer alan markalarla birlikte geçen sene Kasım ayında ulaştığımız rakamlara yakın bir satış hacmi hedefliyoruz. Trendyol’un her yıl geleneksel olarak Kasım ayında düzenlediği yılın en büyük indirimi Efsane Günler dışında, bu yıl okula dönüş döneminde de ihtiyaç duyulan alışverişi daha da canlandırmak amacıyla Mega Eylül kampanyasını düzenliyoruz. Platformumuzda yer alan markalar ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına ekonomik hareket getireceğiz. İhtiyaçların ve buna bağlı olarak harcamaların oldukça arttığı yılın bu döneminde anne-babaların ve üniversite öğrencilerinin yanında olarak, onlara bütçe dostu mega indirimlerle alışveriş yapma imkanı sağlayacağız. Satışlarımızın %90’na yakınının yine mobil platformlar üzerinden yapılacağını tahmin ediyoruz. Mega Eylül İndirim Günleri’ne 3 günde toplam 20 milyon ziyaretci bekliyoruz.” dedi.

Trendyol Hakkında

Trendyol, müşterilerine teknoloji ile her zaman, her yerde en iyi alışveriş deneyimini yaşatmak amacıyla 2010 yılında kuruldu. 25 milyon üyesi, 2000’in üzerinde çalışanı ile Türkiye’nin ve bölgenin en büyük ve en hızlı büyüyen mobil ticaret şirketi. Müşterilerine tekstil, ayakkabı, ev & mobilya, anne-çocuk, kozmetik gibi birçok kategoride, yılda 200 milyondan fazla ürünü ulaştırıyor. 2018 yılında Alibaba, Türkiye’de bugüne kadar yapılmış en büyük internet yatırımıyla Trendyol’un yatırımcısı ve stratejik ortağı oldu.

İlginizi Çekebilir

Axa’Dan Filenin Sultanlarına Başarı Primi Ve Olimpiyat Sigortası

AXA’DAN FİLENİN SULTANLARINA BAŞARI PRİMİ VE


İnovasyon Öncüsü 6000 Öğretmen Türkiye’Yi Dijital Geleceğe Taşıyacak

Microsoft Türkiye ve Bahçeşehir Koleji Londra’da gerçekleşen BETT UK 2020 Eğitim Teknolojileri Fuarı’nda yeni bir iş birliği duyurdu. Bu çerçevede Bahçeşehir Koleji'nde eğitim veren 6000 öğretmen dünya çapında geçerli teknoloji okuryazarlığı sertifikası alacak. Program, Orta Doğu ve Afrika Bölgesinde bir eğitim kurumu tarafından yürütülen en büyük sertifika projesi olması açısından ayrı bir önem taşıyor ve gençlerin teknolojiyle dönüşen dünyaya daha etkin hazırlanmasını hedefliyor.


İbb’Nin İlk Ekipleri Elazığ’A Ulaştı, Arama Kurtarma Çalışmalarına Başladı

İBB’NİN İLK EKİPLERİ ELAZIĞ’A ULAŞTI, ARAMA KURTARMA ÇALIŞMALARINA BAŞLADI


Gyoder “Depreme Karşı Güvenli Yapılara Hızla Kavuşmamız Kentsel Dönüşümle Mümkün”

GYODER’DEN DEPREM AÇIKLAMASI:


Kadıköy Depremin Ardından Yaraları Birlikte Sarıyor

Kadıköylüler, Elazığ ve Malatya’yı vuran 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Kadıköy Belediyesi’nin başlattığı “Kadıköy Paylaşıyor” yardım kampanyasına katkıda bulunmak için Kadıköy Belediyesi’nin Hasanpaşa’da bulunan binasına akın etti.


Etiketler: Trendyol, Eylül, Mega, Günleri, döneminde

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.