12 Eylül 2019 Perşembe 11:15

GÜNDEM

“Trezz” ‘Den İkonik Puf Tasarımı Mako Puf

Tayfun Mumcu ve Rezzan Benardete’nin mobilya markası

“Trezz” ‘Den İkonik Puf Tasarımı  Mako Puf
“Trezz” ‘Den İkonik Puf Tasarımı  Mako Puf
“Trezz” ‘Den İkonik Puf Tasarımı  Mako Puf
“Trezz” ‘Den İkonik Puf Tasarımı  Mako Puf
“Trezz” ‘Den İkonik Puf Tasarımı  Mako Puf
“Trezz” ‘Den İkonik Puf Tasarımı  Mako Puf
“Trezz” ‘Den İkonik Puf Tasarımı  Mako Puf
“Trezz” ‘Den İkonik Puf Tasarımı  Mako Puf
“Trezz” ‘Den İkonik Puf Tasarımı  Mako Puf
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Estetik ve kaliteyi tasarım anlayışının merkezine koyan TREZZ, iç mimar Tayfun Mumcu ve tasarımcı Rezzan Benardete imzası taşıyor. Zamansız ve karakter sahibi tasarımlarıyla öne çıkan TREZZ, işçilik ve materyal kalitesiyle de ayrışıyor.

Kişiye özel üretim ile kullanılacağı mekanlara uygun kumaş ve renklerle yeniden yorumlanabilen MAKO puf, TREZZ 2019 Sonbahar/Kış koleksiyonun dikkat çeken parçalarından. Döşeme için kullanılan kumaşa uygun renkte ithal toz boya ve el boyaması ile işlem gören püskül detaylarıyla tasarımına hareket katılan MAKO puf kullanıldığı alanın atmosferini yükseltiyor.

Özel sipariş alındıktan kısa bir süre sonrasında sahipleri ile buluşan bu zamansız tasarımlar kişiye özel üretildikleri için farklılık arayışında olan tüketiciler,iç mimarlar ve dekoratörler için vazgeçilmez parçalardan biri.

Tasarımlarında estetiğin yanı sıra rahatlığa da yer veren TREZZ, şimdi MAKO puf tasarımlarına yarım bir sırtlık ekleyerek geliştirdiği MAKO-S puf modeli ile dekorasyonda şıklık kadar rahatlığa önem verenlerin favori parçası olmaya aday.

MAKO pufları ve daha birçok farklı tasarımı ile tanışmak için İstanbul Beymen Zorlu mağazasını veya Bebek’teki RB SHOWROOM’unu ziyaret edebilirsiniz.

Yasemin Karayiğit

İlginizi Çekebilir

Mlpcare, Yatırımcı İlişkileri Yaklaşımıyla Kategorisinde Emea’Nın En İyisi Seçildi

MLP Care yatırımcılara yönelik çalışmaları ile dünyanın önde gelen kurumsal yatırımcı dergisi Institutional Investor’ın bu yıl yayınladığı en itibarlı şirketler listesinde yer aldı. Sağlık Teknolojileri ve Hizmetleri kategorisinde değerlendirilmeye layık görülen iki şirketten biri olan MLP Care; aynı çalışmada “En iyi CEO”, “En iyi CFO”, “En iyi Yatırımcı İlişkileri Profesyoneli” ve “En iyi Yatırımcı İlişkileri Programı” listelerinde de yer almayı başardı. Böylece grup en yüksek puanı alarak, tüm sektörlerin bulunduğu liste içinde zirveye çıktı ve birinciliği 2 şirketle paylaştı.


Kidzmondo’Dan ‘Ekopaket’ Fırsatı!

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo, yeni eğitim & öğretim yılı başlangıcında çocuklara sürpriz yaptı ve ‘EkoPaket’ fırsatını duyurdu. Kısa bir dönem için devreye giren ‘EkoPaket’ kapsamında çocuklar 45 TL karşılığında parka giriş yapabilecek ve istedikleri 5 meslek birimini deneyimleyebilecek.


Trend Micro, E Posta, Ağ, Uç Nokta, Sunucu Ve Bulut İş Yüklerinde Xdr Sunan İlk Şirket

Trend Micro Hakkında:


Sonbahar Depresyonu Kapınızı Çalmasın

Sonbahar aylarıyla birlikte sıkça görülen sonbahar depresyonu, güneş ışınlarının azalmasına bağlı olarak hormonlardaki değişimlerle açıklanıyor. DoktorTakvimi.com uzmanlarından Uzm. Psk. Dan. Pınar Elçi, “Hayatınızda yapacağınız basit değişikliklerle, hem yaşamınıza renk katmanız hem de sonbahar depresyonu ile başa çıkmanız mümkün” diyor.


Hormonlu Gıdalar Genç Erkeklerde Meme Büyümesine Sebep Oluyor

Erkekleri estetik açıdan rahatsız eden ve özgüven problemlerine yol açan meme büyümesi her yaşta ortaya çıkabiliyor. Son zamanlarda hormonlu gıdalar sebebiyle ergen ya da genç erkeklerde meme büyümesine daha sık rastlanıyor. Memorial Ankara Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü’nden Op. Dr. Ozan Luay Abbas, jinekomasti ve tedavi yöntemleri ile ilgili bilgi verdi.


Etiketler: TREZZ, MAKO, için, özel, uygun

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.