13 Kasım 2019 Çarşamba 10:10

GÜNDEM

Tudors Dünya İyilik Günü’Ne Özel Tasarladığı Berelerin Karını Tohum Otizm Vakfı’Na Bağışlıyor

Tudors Dünya İyilik Günü’ne Özel

  Tudors Dünya İyilik Günü’Ne Özel Tasarladığı Berelerin Karını Tohum Otizm Vakfı’Na Bağışlıyor
  Tudors Dünya İyilik Günü’Ne Özel Tasarladığı Berelerin Karını Tohum Otizm Vakfı’Na Bağışlıyor
  Tudors Dünya İyilik Günü’Ne Özel Tasarladığı Berelerin Karını Tohum Otizm Vakfı’Na Bağışlıyor
  Tudors Dünya İyilik Günü’Ne Özel Tasarladığı Berelerin Karını Tohum Otizm Vakfı’Na Bağışlıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tasarladığı Berelerin Karını

Tohum Otizm Vakfı’na Bağışlıyor

Sosyal sorumluluk çalışmalarına büyük önem veren Tudors Gömlek, Dünya İyilik Günü kapsamında iyilikler listesine bir yenisini daha ekliyor. Geçtiğimiz hafta Vodafone 41. İstanbul Maratonu’nda, 21 çalışanıyla otizme dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla iki kıta arasında koşan Tudors, 13 Kasım 2019 Dünya İyilik Günü kapsamında da tasarladığı özel berelerin kârını Tohum Otizm Vakfı’na aktaracak.

Daha iyi bir dünya kurmak mümkün

Dayanışma ve yardımlaşmanın önemine dikkat çeken Tudors Gömlek CEO’su Yaşar Ayayadın “Tudors bir halk markası. Biz halkın yüreğini temsil ediyoruz. Şirket olarak önceliğimiz ihtiyaç gördüğümüz konularda farkındalık oluşturmak, dayanışma ve yardımlaşmayı teşvik etmek. İyilik paylaştıkça çoğalır. Bu amaçla tüm dünyada kutlanan 13 Kasım Dünya İyilik Günü kapsamında mağazalarımızda satılacak berelerin kârını otizmli çocuklar için Tohum Otizm Vakfı’na bağış olarak aktaracağız” dedi.

Yurtiçi ve yurtdışında toplam 225 noktada satış noktası bulunan Tudors Gömlek Krallığı’nın farkındalık ve bilinç kazandırmak amacıyla öncülüğünü yaptığı sosyal sorumluluk çalışmaları arasında; "Kadına şiddete son”,“Çalışan kadına 1 gün fazla izin”, babalar gününde “Sen de bir babalık yap” ve sokak hayvanları için “Bir kap su, bir yaşam" “Kurallara Uy, Kral Ol’’ gibi birçok proje bulunuyor.

#tudorskrallığı #DünyaİyilikGünü #tohumotizmvakfı #otizm #sosyalsorumluluk

13 Kasım Dünya İyilik Günü Hakkında: Dünya İyilik Hareketi ilk olarak 1998 yılında başladı. Hareketin üyeleri arasında Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Kanada, Çin, Brezilya, Fransa, İtalya, Hindistan, Japonya, Birleşik Arap Emirlikleri, Nijerya gibi ülkeler bulunmakta. Dünya İyilik Hareketi adıyla 1996 yılından beri birçok ülkede faaliyet gösteren kuruluş, bu günü, ''daha iyi ve daha merhametli bir dünya inşa etmek için tasarladıklarını'' bildirmekte. Bu özel gün sayesinde, hiçbir ayırım yapmaksızın her bireye dünya vatandaşı olduğunu fark ettirmeyi amaçlayan kuruluş, Dünya İyilik Gününün sembolü olarak da kozmos çiçeğini seçmiştir. Bu seçimle, tıpkı kozmos çiçeğinin çeşitli renkleri gibi, dünyadaki insanların da çeşitliliği vurgulanmaktadır.

İlginizi Çekebilir

İsmet Demirkol “Üretime Dayalı Büyüme Olmalı”

İSMET DEMİRKOL “ÜRETİME DAYALI BÜYÜME OLMALI”


İbb Kadına Şiddete "Dur" Dedi!

7 ARALIK 2019


“İstanbul’U Koşuyorum” 2019 Sezonunu Vodafone İle Bebek’Te Kapatacak

“İstanbul’u Koşuyorum” etkinliklerinin bu yılki son yarışı olan Bebek Etabı, Vodafone’un ana sponsorluğunda 8 Aralık Pazar günü koşulacak. Yarış alanında Vodafone’un kuracağı standa gelen sporseverlere, Vodafone 41. İstanbul Maratonu’nun tanıtım ve markalama çalışmaları için kullanılan malzemelerin geri dönüşümünden elde edilen çantalar hediye edilecek.


Ankara’Da Candan Gecesi

Kerki Solfej'in düzenlediği konserlerde sevenleriyle buluşan Candan Erçetin, dün akşam Ankara Congresium’da sahneye çıktı. Her konserinde sahnesi, performansı, kostümleri ve repertuarıyla dinleyicisini farklı bir yolculuğa çıkaran Candan Erçetin, dün akşam Ankara’da sevenlerine yine unutulmaz bir akşam yaşattı.


Esnaf Ve Kobi’Ler Türk Telekom’Un Desteğiyle Dijital Dünyanın İmkanlarından Faydalanıyor

Türk Telekom’dan ‘Dijital İşyerim Kampanyası’ ile Esnaf ve KOBİlerin dijitalleşmesine destek


Etiketler: İyilik, Dünya, Tudors, Günü, olarak

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.