9 Kasım 2018 Cuma 11:13

GÜNDEM

Tülin Şahin Yeşilay İçin Koşuyor

Bağımlılıklardan uzak, sağlıklı bir yaşam için çalışmalar yapan Yeşilay, bu yıl da 40. kez düzenlenen Vodafone İstanbul Maratonu’na katılıyor. Maratonda bu yıl top model Tülin Şahin’in yanı sıra oyuncu Burak Arslan, rüzgâr sörfü sporcusu Lena Erdil, spor spikeri Sinem Ökten ve oyuncu Onur Büyüktopçu Yeşilay için koşacak.

Tülin Şahin Yeşilay İçin Koşuyor
Tülin Şahin Yeşilay İçin Koşuyor
Tülin Şahin Yeşilay İçin Koşuyor
Tülin Şahin Yeşilay İçin Koşuyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor İstanbul tarafından organize edilen ve 11 Kasım, Pazar günü yapılacak 40. Vodafone İstanbul Maratonu, 10, 15 ve 42 kilometre koşulacak. Halk yürüyüşü ise Altunizade Köprüsü’nde 09.30’da başlayacak. Pazar günü yaklaşık 500 kişilik bir katılımla Yeşilay gönüllüleri ve üniversite öğrencilerinden oluşan Genç Yeşilay Kulübü öğrencileri de köprüdeki yerini alacak.

Diğer yandan Yeşilay, Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezinde 10 Kasım’a kadar devam edecek İstanbul Maraton ve Spor Fuarı’na da yer alarak ziyaretçileri bağımlılıklar ve sağlıklı yaşam hakkında bilgilendirecek. Maratona katılmak isteyenler de Yeşilay’a bağış yaparak koşuya katılabiliyor. Yeşilay standında maratona geç kayıt yaptıranlar için de bağışlar kabul edilecek. Yeşilay’a yapılan bağışlar ise bağımlı ve yakınlarına ücretsiz psikolojik danışmanlık ve ayakta terapi hizmetlerinin verildiği Yeşilay Danışmanlık Merkezi’ne (YEDAM) aktarılacak.

Program

Saat:09:30

Yer: Altunizade Köprüsü

İlginizi Çekebilir

Estetik Ameliyatta Ramazan Bereketi

Birçok ünlü ismin başvurduğu popüler yüz gençleştirme yöntemi olan “Space Lift” etkili, kalıcı sonuçları ve hızlı iyileşme süreciyle estetikte ezberleri bozuyor.


7. Giv Girişimcilik Ödülleri Sahiplerini Buldu

Girişimci İşadamları Vakfı (GİV) tarafından bu yıl 7. kez düzenlenen 7. GİV Girişimcilik Ödül Töreni, BAYKAR Teknik Müdürü ve T3 (Türkiye Teknoloji Takımı) Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk BAYRAKTAR, üniversite rektörleri, akademisyen, iş dünyasının önde gelen isimleri, STK temsilcileri ve girişimcilerin katılımıyla gerçekleşti.


Fest Travel'dan Yeni Bir Rota Papua Yeni Gine

FEST Travel’dan Yeni Bir Rota Daha!


Albaraka Türk Apı’Lerini Kullanıma Açtı

Dünyanın en iyi katılım bankası olma vizyonu doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Albaraka Türk, yarının bankacılığını inşa etmek için 6 ana kategori altında 29 farklı bankacılık API’sini developer.albarakaturk.com.tr adresi ile erişilebilecek platform aracılığı ile kullanıma açtı. Değişen, dönüşen ve gelişen finansal dünyadaki yepyeni iş modellerine, teknolojilere ve oyunculara Albaraka API platformunun kapısını ardına kadar açan Albaraka Türk, bu platform aracılığıyla, hayatı kolaylaştıran finansal ürün ve hizmetleri birlikte geliştirme imkânı sağlıyor.


Dijitalleşme Çağının Servis Dünyasına Yakın Gelecekteki Etkileri

Bosch Termoteknik Hakkında


Etiketler: Yeşilay, İstanbul, Spor, Kasım, Pazar

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.