7 Ağustos 2019 Çarşamba 12:00

GÜNDEM

Türk Telekom Toplu İş Görüşmelerinde Anlaşma Sağlandı

Türk Telekom’un sendika üyesi çalışanlarıyla yaptığı toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşmayla sonuçlandı

Türk Telekom Toplu İş Görüşmelerinde Anlaşma Sağlandı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Varılan anlaşmaya göre sendikalı Türk Telekom çalışanlarının ücretlerine ilk altı aylık dönem için seyyanen 480 TL, ikinci altı aylık dönem için seyyanen 300 TL, üçüncü ve dördüncü altı aylık dönemler için ise yüzde 4,25 oranında zam yapılacak. Ayrıca üçüncü ve dördüncü altı aylık dönemdeki enflasyon oranının (TÜFE) yüzde 4,25’i aşması durumunda, aşan kısma denk düşen tutar ücretlere ilave edilecek.

“İnsana Yatırım”ı ana odak noktalarımız arasında tuttuk

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, Türk Telekom’un Türkiye’nin sendikalı işçi çalıştıran tek telekom şirketi olduğuna dikkati çekerek şunları söyledi: “Türkiye, 2023 hedeflerine, çalışmaktan ve üretmekten yorulmayan yetenekli gençlerimizin katkı ve başarılarıyla ulaşacak. Türk Telekom Grubu olarak, Türkiye’nin dijital dönüşümüne özelleştirmeden bu yana 36,3 milyar TL’lik yaptığımız yatırıma ek olarak her daim çalışma arkadaşlarımıza da, yani ‘İnsana Yatırım’ı da ana odak noktalarımız arasında tuttuk. Türkiye’nin lider telekom şirketi olarak çalışanlarımızın fikir ve düşünceleri bizim için son derece önemli. Onlardan aldığımız güçle ülkemiz için yerli ve milli teknolojileri geliştiriyor, ülkemizi geleceğe bağlıyoruz. Bilgi ve tecrübeleriyle yolumuza ışık tutan çalışanlarımızın dinamik ve dönüştürücü gücünü şirketimizin her kademesinde daha da görünür kılmayı hedefliyoruz. Sendikalı çalışanlarımıza bayram müjdesi vermek adına Türk Haber-İş Sendikası ile görüşmelerimizi bayram öncesinde neticelendirerek anlaşmaya varmış olmaktan mutluyuz. Bu süreçte, başta Türk Haber-İş sendikasının değerli yöneticileri olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz teşekkür eder, neticenin sektörümüz için hayırlı olmasını dilerim.”

Fatma Kaytez

Melih Kocagil

Türk Telekom Grubu hakkında

“Türkiye’nin Çoklu Oyuncusu” Türk Telekom, 30 Haziran 2019 itibarıyla 14,5 milyon sabit erişim hattı, 11,1 milyon genişbant, 3,6 milyon TV ve 22,4 milyon mobil aboneye hizmet vermektedir. Türk Telekom Grubu şirketleri Türkiye’yi yeni teknolojilerle buluşturma ve bilgi toplumuna dönüşüm sürecini hızlandırma vizyonuyla, 81 ilde 31.467 çalışanıyla hizmet vermektedir.

İlginizi Çekebilir

Evde Kolaylıkla Uygulayabileceğiniz Hafif Işıltılı Makyaj Teknikleri Sephora Türkiye Igtv’De Yayında!

Evde Kolaylıkla Uygulayabileceğiniz Hafif Işıltılı Makyaj Teknikleri Sephora Türkiye IGTV’de Yayında!


Temizlik Ve Hijyen Hizmetlerine İlgi Artmaya Devam Ediyor!

Türkiye’de koronavirüse karşı önlemler artırılırken hijyen ve temizlik servislerine talep artıyor. Yetkililer koronavirüs tedbirleri kapsamında evde kalmayı önerirken, önlem almak isteyenler ev temizliği ve düzenli dezenfeksiyon hizmetlerine yoğun ilgi gösteriyor.


Geçmişten Günümüze Biorezonans

Akademisyen Dr. Rıdvan Kır ile wellness ve sağlık alanlarında popüler hale gelen, farklı yöntemler ile binlerce yıldır var olan, hayatın tüm alanlarında verimi artıran "Biorezonans Teknolojileri” ni MAG Business’a verdiği özel röportajında anlattı.


Bülten La Mer The Hand Treatment İle Ellerinizi Koruyun

The Hand Treatment ile devrim niteliğinde el bakımı


Vakıfbank Ticari Mobil’Le İşler Güçler Kolaylaşıyor

VakıfBank yeni Ticari Mobil’le vergi ödeme kolaylaşıyor


Etiketler: Türk, Telekom, için, Türkiye, altı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.