18 Ocak 2019 Cuma 17:41

GÜNDEM

Türk Ve Suriyeli Öğrenciler Birlikte Karne Aldı

Başakşehir Belediyesi Basın Ofisi

Türk Ve Suriyeli Öğrenciler Birlikte Karne Aldı
Türk Ve Suriyeli Öğrenciler Birlikte Karne Aldı
Türk Ve Suriyeli Öğrenciler Birlikte Karne Aldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Mehmet Yaren Gümeli İlkokulu’nda düzenlenen 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Birinci Dönem Karne Töreni’ne; Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz, Okul Müdür Yardımcısı Serkan Özer, okul öğretmenleri, veliler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

“Tatilde bol bol kitap okuyun”

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından başlayan programda konuşan Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz, eğitimde başarının sadece bilgi aktarımından ibaret olmadığını belirterek, “Esas başarı bilginin hayat tecrübesine dönüşmesidir” diye konuştu.

Yılmaz, velilere iki hafta sürecek sömestr tatili boyuncu çocuklarına bol bol kitap okutmaları tavsiyesinde bulundu. İlçe Kaymakamı Kazım Tekin ise eğitime katkılarından dolayı Başakşehir Belediyesi’ne İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teşekkür ederek öğrencilere iyi tatiller diledi.

“Vazgeçemeyeceğimiz tek varlık: Çocuklarımız”

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ise çok yakında Ayazma Millet Bahçesi ve Kütüphanesi’nin açılmasıyla Ziya Gökalp Mahallesi’nin çehresinin değişeceğini dile getirerek, “Millet Kütüphanesi’nde çocuklarımız çok verimli vakit geçirecek. Vazgeçemeyeceğimiz tek varlık; çocuklarımız” dedi.

Programda öğrencilerin sahnelediği şiirler ile Kafkas ve Karadeniz Halk Oyunları büyük alkış alırken, ‘Kardeşlik ve Ümmet’ temalı resim yarışması ve Mangala turnuvasında dereceye giren öğrencilere hediyeleri takdim edildi.

Sömestr programı, Başkan Kartoğlu’nun ilk kez karne alan birinci sınıf öğrencilerinin heyecanına ortak olmasının ardından sona erdi.

Lorbi Tanıtım ve Halkla İlişkiler

İlginizi Çekebilir

Filenin Güvercinleri Transfere Tüm Hızıyla Devam Ediyor

NASYA DİMİTROVA PTTSPOR’DA


Ford Otosan, Etik Ve İtibar Derneği’Ne Teid Katıldı

Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün “İşimizi bugün olduğu gibi yarın da başarılı bir şekilde yapmak için etik ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla hareket ediyoruz ve Ford Otosan Çalışma İlkeleri ve Etik Kuralları rehberliğinde etik ve şeffaflığın dışına çıkmayan bir iş ilişkisi anlayışı benimsiyoruz."


Gabfoods İle The Bodrum Edıtıon’Da Ruhunuzu Doyuracak Bir Kahvaltı

Ian Schrager ve Marriott International iş birliğinde 2018 senesinde açılan, yeni nesil lüks otel deneyimini yeniden tanımlayan ve Türkiye’deki resort otellerine yepyeni bir enerji getiren The Bodrum EDITION, sofistike tasarım detayları ve ileri görüşlü programları ile Yalıkavak kıyısında bir ütopya yaratıyor.


Türkiye Doğal Gaz İthalatında Dünya Altıncısı

BASIN BİLDİRİSİ


Kadıköy’De 5. Uluslararası Yoga Günü

5. Uluslararası Yoga Günü Anadolu Yakası resmi etkinliği 21 Haziran Cuma günü Kadıköy Belediyesi Kalamış Parkı Gençlik Merkezi’nde düzenleniyor.


Etiketler: İlçe, Milli, Eğitim, Başakşehir, Kartoğlu

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.