18 Ocak 2019 Cuma 17:41

GÜNDEM

Türk Ve Suriyeli Öğrenciler Birlikte Karne Aldı

Başakşehir Belediyesi Basın Ofisi

Türk Ve Suriyeli Öğrenciler Birlikte Karne Aldı
Türk Ve Suriyeli Öğrenciler Birlikte Karne Aldı
Türk Ve Suriyeli Öğrenciler Birlikte Karne Aldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Mehmet Yaren Gümeli İlkokulu’nda düzenlenen 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Birinci Dönem Karne Töreni’ne; Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz, Okul Müdür Yardımcısı Serkan Özer, okul öğretmenleri, veliler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

“Tatilde bol bol kitap okuyun”

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından başlayan programda konuşan Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz, eğitimde başarının sadece bilgi aktarımından ibaret olmadığını belirterek, “Esas başarı bilginin hayat tecrübesine dönüşmesidir” diye konuştu.

Yılmaz, velilere iki hafta sürecek sömestr tatili boyuncu çocuklarına bol bol kitap okutmaları tavsiyesinde bulundu. İlçe Kaymakamı Kazım Tekin ise eğitime katkılarından dolayı Başakşehir Belediyesi’ne İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teşekkür ederek öğrencilere iyi tatiller diledi.

“Vazgeçemeyeceğimiz tek varlık: Çocuklarımız”

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ise çok yakında Ayazma Millet Bahçesi ve Kütüphanesi’nin açılmasıyla Ziya Gökalp Mahallesi’nin çehresinin değişeceğini dile getirerek, “Millet Kütüphanesi’nde çocuklarımız çok verimli vakit geçirecek. Vazgeçemeyeceğimiz tek varlık; çocuklarımız” dedi.

Programda öğrencilerin sahnelediği şiirler ile Kafkas ve Karadeniz Halk Oyunları büyük alkış alırken, ‘Kardeşlik ve Ümmet’ temalı resim yarışması ve Mangala turnuvasında dereceye giren öğrencilere hediyeleri takdim edildi.

Sömestr programı, Başkan Kartoğlu’nun ilk kez karne alan birinci sınıf öğrencilerinin heyecanına ortak olmasının ardından sona erdi.

Lorbi Tanıtım ve Halkla İlişkiler

İlginizi Çekebilir

Türkiye'de "Net Tavsiye Skoru" Ölçümü Yapan Şirket Sayısı Hızla Artıyor

Türkiye’de Net Tavsiye Skoru olarak adlandırılan NPS (Net Promoter Score) ölçümü yapan ve bu sayede rekabete farklı bir boyut getiren şirket sayısı hızı bir şekilde artıyor. Rekabetin her geçen gün hızla arttığı piyasa koşullarında müşteri deneyimine odaklanarak rekabette öne çıkmayı ve farklılaşmayı hedefleyen şirketler, "Net Tavsiye Skoru" ölçümüne yöneldi.


Türkiye Finans 400 Milyon Lira Tutarında Kira Sertifikası Halka Arzını Başarıyla Tamamladı

Türkiye’nin En İyi Katılım Bankası seçilen Türkiye Finans, 15-16 Ağustos tarihlerinde talep toplaması yapılan 400 milyon lira değerindeki, 87 gün vadeli kira sertifikası ihracını başarıyla tamamladı.


Twitter’Da Milyonları Buluşturan 12 Yaşına Girdi

Dünyada bir şey olduğunda, o şey önce Twitter'a yansır. İnsanlar her gün Twitter'a, ilgi ve heyecan duydukları konuları benzer hisleri yaşanlarla paylaşmak üzere geliyorlar. Ve bunu hashtagler sayesinde yapıyorlar.


Netflıx, Başrolünde Paul Rudd’Un Yer Aldığı Yeni Komedi Dizisi Lıvıng Wıth Yourself’Ten İlk Kareleri Paylaştı. Dizi 18 Ekim Cuma Tüm Dünya İle Aynı Anda Sadece Netflıx’Te!

GÖRSELLERİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN


Bodrum Müzik Festivali Fazıl Say Ve Nil Venditti Yönetimindeki Bilkent Senfoni Orkestrası’Nın Görkemli Konseriyle Başladı

15. BODRUM MÜZİK FESTİVALİ’NDE BİRİNCİ GÜN


Etiketler: İlçe, Milli, Eğitim, Başakşehir, Kartoğlu

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.