19 Haziran 2019 Çarşamba 14:56

GÜNDEM

Türkiye’De Bir İlk Olan Sek Barista Club Üyelerini Chippin’De Buluşturuyor

Türkiye’de bir ilk olan SEK Barista Club, CRM alanında pek çok ilke imza atmış Tanı’nın Chippin müşteri programında geliştirilen platformu ve SEK Barista Club sosyal medya kanalları ile programı dijital merkezli olarak yönetiyor. Bu kanallar üzerinden baristaların kahveye dair pek çok bilgiye ulaşmalarını, çeşitli aktivitelerde hediyeler kazanmaları ve kendi aralarında sosyalleşmelerini sağlarken düzenlediği ücretsiz eğitimlerle baristaların yetiştirilmesi ve Türkiye’de kahve sektörünün gelişimine katkı sağlamayı hedefliyor.

Türkiye’De Bir İlk Olan Sek Barista Club Üyelerini Chippin’De Buluşturuyor
Türkiye’De Bir İlk Olan Sek Barista Club Üyelerini Chippin’De Buluşturuyor
Türkiye’De Bir İlk Olan Sek Barista Club Üyelerini Chippin’De Buluşturuyor
Türkiye’De Bir İlk Olan Sek Barista Club Üyelerini Chippin’De Buluşturuyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Konuya ilişkin bülten ve görseller ekte bilgilerinize sunulmuştur.

Süt ve süt ürünleri sektöründe birçok ilke imza atan SEK, kahve ku¨ltu¨ru¨nu¨ zenginleştirmek ve baristaların kendilerini geliştirebilecekleri bir platform oluşturmak amacıyla SEK Barista Club’ı kurdu. Türkiye’de bir ilk olan SEK Barista Club, CRM alanında pek çok ilke imza atmış Tanı’nın Chippin müşteri programında geliştirilen platformu ve SEK Barista Club sosyal medya kanalları ile programı dijital merkezli olarak yönetiyor. Bu kanallar üzerinden baristaların kahveye dair pek çok bilgiye ulaşmalarını, çeşitli aktivitelerde hediyeler kazanmaları ve kendi aralarında sosyalleşmelerini sağlarken düzenlediği ücretsiz eğitimlerle baristaların yetiştirilmesi ve Türkiye’de kahve sektörünün gelişimine katkı sağlamayı hedefliyor.

SEK Barista Club ile sütün kahveyle uyumu ve lezzeti sayesinde kahve tariflerinin geliştirildiği bir kahve topluluğu oluşturulmasının amaçlandığını belirten Tat Gıda CEO’su Arzu Aslan Kesimer, Tanı iş birliği ile ilgili olarak şunları söyledi: “SEK Barista Club’ın, bizi kahve dünyasına yani gençlere yakınlaştırarak markamızı gençleştirmesi bizim için çok heyecan verici. Genç nesiller ve baristalar kahve kültürünün büyük bir parçası. Gençlerin yoğun olduğu bu sektörde dijital kullanımın çok yüksek seviyede olması ve baristalara daha kolay ulaşabilmek adına dijital merkezli bir platform kurmak istedik. Bu noktada da Koç Topluluğu içerisinde deneyimi yüksek olan Tanı Pazarlama ile iş birliğinde bulunduk. Baristaların bulundukları lokasyondan bağımsız buluşabilecekleri ve kendilerini geliştirebilecekleri bir platform oluşturmak amacıyla Chippin uygulamasının dijital alt yapısını kullanarak SEK Barista Club sekmesini oluşturduk.”

Tanı Genel Müdürü Hülya Varlık ise konuya ilişkin şunları aktardı; “Chippin bugün 300.000’i aşkın üyesi, 280 farklı markası ve 2000’den fazla üye noktası ile kullanıcıların hayatlarına dokunan mobil bir sadakat uygulaması. Chippin’in esnek platform yapısı ile, uygulama içerisinde farklı müşteri segmentlerine yönelik programları hayata geçirebiliyoruz. Bir nevi uygulama içinde uygulama yaklaşımı diye düşünebilirsiniz. Sonuç olarak, SEK Barista Club üyeleri Chippin'de onlara özel tasarlanmış bir uygulama deneyimi yaşıyorlar. SEK, Chippin’le genç, dinamik baristaların dijital hayat yaklaşımlarına tamamen entegre bir kanal sunuyor. SEK Barista Club kullanıcıları yalnız kendilerine özel ekran ve platform hizmetleri ile sosyalleşmekle kalmıyor, Chippin’in son kullanıcıya özel sunduğu tüm kampanya ve avantajlardan yararlanıp, mobil ödeme yapmanın kolaylığını da yaşıyorlar.”

SEK Barista Club ile ilgili gelişmeler, kahve sektörüne dair çok çeşitli bilgiler ve eğitim & etkinlik duyuruları için https://www.instagram.com/sekbaristaclub/ hesabı takip edilebilir.

İlginizi Çekebilir

Diyabet Hastaları Hangi Besinleri Ne Kadar Tüketmeli 14 Kasım Dünya Diyabet Günü

Diyabet Hastaları Hangi Besinleri Ne Kadar Tüketmeli?


Dünyanın En Büyük Üreticilerinden Aksa Jeneratör, Çin Uluslararası İthalat Fuarı’Nda

Kazancı Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Aksa Jeneratör, Çin Uluslararası İthalat Fuarı’na katıldı. Fuar, 05 Kasım’da Çin Başbakanı Xi Jingping tarafından açıldı. Uluslararası liderleri ağırlayan fuarda, dünyanın en büyük üretim kapasitesine sahip jeneratör fabrikasıyla Çin’de üretime devam eden Aksa da yerini aldı


Çin Semalarında Türk Meyve Suyu

Çin Havacılığının Dev Kuruluşu, Business Class ve First Class’da DİMES Ürünleri İkram Edecek


Avon’Un Türkiye Satış Direktörü Gökçen Faiz Oldu

133 yıldır güzelliğe değer katan ve 1993 yılından bu yana Türk kadınlarının en çok bildiği ve kullandığı güzellik markaları arasında ön sıralarda yer alan AVON Türkiye’nin Satış Direktörlüğü görevine Gökçen Faiz getirildi.


Dünyanın İlk Uluslararası Sürdürülebilir Moda Arama Motoru Glamı.Eco Açıldı

GLAMI.eco, tüketicilerin modaya yönelik adımlarını sorumluluk bilinciyle atan markaları keşfetmesine yardımcı oluyor


Etiketler: Barista, Club, kahve, Chippin, platform

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.