19 Haziran 2019 Çarşamba 14:56

GÜNDEM

Türkiye’De Bir İlk Olan Sek Barista Club Üyelerini Chippin’De Buluşturuyor

Türkiye’de bir ilk olan SEK Barista Club, CRM alanında pek çok ilke imza atmış Tanı’nın Chippin müşteri programında geliştirilen platformu ve SEK Barista Club sosyal medya kanalları ile programı dijital merkezli olarak yönetiyor. Bu kanallar üzerinden baristaların kahveye dair pek çok bilgiye ulaşmalarını, çeşitli aktivitelerde hediyeler kazanmaları ve kendi aralarında sosyalleşmelerini sağlarken düzenlediği ücretsiz eğitimlerle baristaların yetiştirilmesi ve Türkiye’de kahve sektörünün gelişimine katkı sağlamayı hedefliyor.

Türkiye’De Bir İlk Olan Sek Barista Club Üyelerini Chippin’De Buluşturuyor
Türkiye’De Bir İlk Olan Sek Barista Club Üyelerini Chippin’De Buluşturuyor
Türkiye’De Bir İlk Olan Sek Barista Club Üyelerini Chippin’De Buluşturuyor
Türkiye’De Bir İlk Olan Sek Barista Club Üyelerini Chippin’De Buluşturuyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Konuya ilişkin bülten ve görseller ekte bilgilerinize sunulmuştur.

Süt ve süt ürünleri sektöründe birçok ilke imza atan SEK, kahve ku¨ltu¨ru¨nu¨ zenginleştirmek ve baristaların kendilerini geliştirebilecekleri bir platform oluşturmak amacıyla SEK Barista Club’ı kurdu. Türkiye’de bir ilk olan SEK Barista Club, CRM alanında pek çok ilke imza atmış Tanı’nın Chippin müşteri programında geliştirilen platformu ve SEK Barista Club sosyal medya kanalları ile programı dijital merkezli olarak yönetiyor. Bu kanallar üzerinden baristaların kahveye dair pek çok bilgiye ulaşmalarını, çeşitli aktivitelerde hediyeler kazanmaları ve kendi aralarında sosyalleşmelerini sağlarken düzenlediği ücretsiz eğitimlerle baristaların yetiştirilmesi ve Türkiye’de kahve sektörünün gelişimine katkı sağlamayı hedefliyor.

SEK Barista Club ile sütün kahveyle uyumu ve lezzeti sayesinde kahve tariflerinin geliştirildiği bir kahve topluluğu oluşturulmasının amaçlandığını belirten Tat Gıda CEO’su Arzu Aslan Kesimer, Tanı iş birliği ile ilgili olarak şunları söyledi: “SEK Barista Club’ın, bizi kahve dünyasına yani gençlere yakınlaştırarak markamızı gençleştirmesi bizim için çok heyecan verici. Genç nesiller ve baristalar kahve kültürünün büyük bir parçası. Gençlerin yoğun olduğu bu sektörde dijital kullanımın çok yüksek seviyede olması ve baristalara daha kolay ulaşabilmek adına dijital merkezli bir platform kurmak istedik. Bu noktada da Koç Topluluğu içerisinde deneyimi yüksek olan Tanı Pazarlama ile iş birliğinde bulunduk. Baristaların bulundukları lokasyondan bağımsız buluşabilecekleri ve kendilerini geliştirebilecekleri bir platform oluşturmak amacıyla Chippin uygulamasının dijital alt yapısını kullanarak SEK Barista Club sekmesini oluşturduk.”

Tanı Genel Müdürü Hülya Varlık ise konuya ilişkin şunları aktardı; “Chippin bugün 300.000’i aşkın üyesi, 280 farklı markası ve 2000’den fazla üye noktası ile kullanıcıların hayatlarına dokunan mobil bir sadakat uygulaması. Chippin’in esnek platform yapısı ile, uygulama içerisinde farklı müşteri segmentlerine yönelik programları hayata geçirebiliyoruz. Bir nevi uygulama içinde uygulama yaklaşımı diye düşünebilirsiniz. Sonuç olarak, SEK Barista Club üyeleri Chippin'de onlara özel tasarlanmış bir uygulama deneyimi yaşıyorlar. SEK, Chippin’le genç, dinamik baristaların dijital hayat yaklaşımlarına tamamen entegre bir kanal sunuyor. SEK Barista Club kullanıcıları yalnız kendilerine özel ekran ve platform hizmetleri ile sosyalleşmekle kalmıyor, Chippin’in son kullanıcıya özel sunduğu tüm kampanya ve avantajlardan yararlanıp, mobil ödeme yapmanın kolaylığını da yaşıyorlar.”

SEK Barista Club ile ilgili gelişmeler, kahve sektörüne dair çok çeşitli bilgiler ve eğitim & etkinlik duyuruları için https://www.instagram.com/sekbaristaclub/ hesabı takip edilebilir.

İlginizi Çekebilir

Galatasaray Espor'un Vodafone Freezone Şampiyonluk Lig'inden İhracı Hakkında

Galatasaray Espor’un 2020 Kış Mevsimi’ne katılım hakkının askıya alınması kararı, tarafların ortak mutabakatıyla devam edecektir. Yeni yönetimle gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde, Galatasaray Espor’un lige katılım devamlılığı konusunda mutabakata varılmış ve Galatasaray Espor’a 2020 Yaz Mevsimi’ne katılma hakkı verilmiştir. Galatasaray Espor’un taahhüt ettiği yükümlülükleri yerine getirmemesi durumunda, 2020 Yaz Mevsimi ile ilgili alınmış karar tekrar tarafımızdan gözden geçirilecektir.


Türkiye’De Gıda İsrafının 300 Milyarı Geçtiği Tahmin Ediliyor!..

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’da düzenlenen 'Hotel-Restoran-Cafe (HO-RE-CA) sektörünün en büyük buluşması 31.Hotel Equipment ve 27. Food Product fuarlarında, turizm ve gıda sektörünün en önemli sorunlarından biri olan “Gıda İsrafı”na dikkat çekildi.


Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirlik Büyük Bir Devrim

Kaynakların verimli kullanılması ve doğaya duyarlı üretim eksenli “Sürdürülebilirlik” kurumların kamuoyunun dikkati çekmek için üzerinde yoğun mesai harcadığı bir kavram haline geldi.


Deri'n Fikirler Deri Üretim Ve Tasarım Yarışmasında Final Heyecanı

Deri sektöründe çifte ödül töreni heyecanı yaşanıyor. Deri sektörüne yenilikçi ve vizyoner tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen Deri’n Fikirler Deri Üretim ve Tasarım Yarışması Final Defilesi ile deri sektöründe ihracatın yıldızı 36 firmanın ödül alacağı ödül töreni heyecanı 22 Ocak 2020 Çarşamba akşamı yaşanacak.


Divanev Çarpıcı Tasarımlarıyla İmob Fuarına Katılacak

Yataş Grup'un özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla mobilya, dekorasyon ve uyku dünyasında yeni bir tarzı temsil eden markası Divanev, 21-26 Ocak tarihleri arasında İstanbul CNR Expo’da düzenlenen 16. Uluslararası Mobilya Fuarı’na (İMOB) katılacak.


Etiketler: Barista, Club, kahve, Chippin, platform

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.