30 Eylül 2019 Pazartesi 10:26

GÜNDEM

Türkiye Finans’Tan Türk Lirası Birikimleri İçin E Katılma Hesabı

Türkiye Finans, “Katılmamak Elde Değil” kampanyası kapsamında müşterilerine Türk lirası birikimlerini yüksek kâr payı oranlarıyla değerlendirebilecekleri e-Katılma hesabını sunuyor. Müşteriler, e-Katılma hesabını kullanarak birikimlerinde yüzde 90/10 özel kâr paylaşım oranıyla yüksek getiri elde edebilecek. Ayrıca mobil ve internet şubesinden gerçekleştirilecekleri EFT ve havale işlemlerinde masraf ödemeyecek.

Türkiye Finans’Tan Türk Lirası Birikimleri İçin E Katılma Hesabı
Türkiye Finans’Tan Türk Lirası Birikimleri İçin E Katılma Hesabı
Türkiye Finans’Tan Türk Lirası Birikimleri İçin E Katılma Hesabı
Türkiye Finans’Tan Türk Lirası Birikimleri İçin E Katılma Hesabı
Türkiye Finans’Tan Türk Lirası Birikimleri İçin E Katılma Hesabı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin En İyi Katılım Bankası seçilen Türkiye Finans, katılım bankacılığı prensiplerinden ödün vermeden müşterilerinin Türk lirası birikimlerini yüksek kâr payı oranlarıyla değerlendirebilecekleri e-Katılma hesabını hizmete soktu.

Müşteriler, e-Katılma hesaplarındaki Türk lirası birikimlerinde yüzde 90/10 avantajlı kâr paylaşım oranıyla yüksek getiri elde edebilecek. Konu ile ilgili açıklama yapan Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı M. Necati Özdeniz Faizsiz bankacılık prensiplerine uygun olarak hayata geçirdiğimiz e- Katılma hesabı ile müşterilerimizi, Türk lirası birikimlerini değerlendirmeye davet ediyoruz. Bireysel bankacılık alanında sunduğumuz ürün ve hizmetlerle, müşterilerimizi işimizin merkezine koymaya devam ediyor ve bireysel bankacılık alanında geliştirdiğimiz bir diğer hizmetimiz olan Masrafsızlık paketi ile onların hayatlarına katılmayı sürdürüyoruz. Müşterilerimiz, bu paket kapsamında mobil ve internet şubelerinden yapacakları bankacılık işlemlerinde EFT ve havale ücretinden muaf olacak. Üstelik Bankamızın kredi kartı Happy Bonus Zero Kart'a da ömür boyu kart aidatı ödemeden sahip olabilecek, Türkiye genelindeki 8700’den fazla ATM’den indirimli veya komisyonsuz olarak para çekebilecek. Türkiye Finans olarak müşterilerimizin hayatlarına kolaylıklar katmaya devam edeceğiz.”

e-Katılma hesabının avantajlarından yararlanmak isteyen Türkiye Finans müşterileri şubeye gitmeden mobil ve internet şubeleri üzerinden başvuru yapabilecek.

Birlikte kazanan ve kazandığını paylaşanların hayata katılım bankası Türkiye Finans, müşterilerinin hayatını kolaylaştıran avantajlı kampanyalar sunmaya devam edecek.

İlginizi Çekebilir

En Değerli 10 Futbolcudan Biri Ozan Kabak

KPMG Football Benchmark ekibi, 2000 sonrası doğan en değerli oyuncuları inceledi


Bülten Alternatif Bank Diners Club Card İga Lounge’Dan Ücretsiz Yararlanma Fırsatı Sunuyor

Ticaret Sicil No: 521008


Glamı Türkiye’Den Yılbaşında Kişiselleştirilmiş Hediye Deneyimi

GLAMI Türkiye, yılbaşına sayılı günler kala yüzlerce filtre özelliğiyle hediye seçimi konusunda kararsız kalan kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor


Kayak Stilinize Chimi Dokunuşu

Klasik çizgisini bozmadan modellerine minimalist dokunuşlar yapan Chimi, zorlu şartlarda konfor sunan tasarımlara imza atıyor. Esnek kollar ve kauçuk dokusuyla karda rahatlık sunan gözlükler, üç silikon özelliğiyle kaymayı önlüyor. Güçlü lensleri dağdaki soğuk hava şartlarına, rüzgara ve yoğun güneş ışınlarına karşı koruma sağlarken, çift katmanı sayesinde buğulanma sorununu ortadan kaldırıyor.


Reysaş Lojistik, Filosunu 50 Adet Itoy Ödüllü F Max İle Genişletti

‘Yılın Lojistik Markası’ Reysaş Lojistik, tercihini Uluslararası Yılın Kamyonu (IToY) ödüllü F-MAX’ten yana kullandı…


Etiketler: Türkiye, Finans, bankacılık, Türk, lirası

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.