12 Nisan 2015 Pazar 18:40

POLEMİKLER

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyelerinin ve Yakınlarının Hayatını Kolaylaştıracak

Meslektaşımız Aykut Işıklar köşesinde yazdı. Tarih boyunca en kötü günlerini yaşayan gazetecilere mutlu haber geldi. Çalışan, işsiz ve cezaevindeki bütün gazeteciler mutluluktan uçuyor.

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti  Üyelerinin ve Yakınlarının Hayatını Kolaylaştıracak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC), üyelerinin ve yakınlarının hayatını kolaylaştıracak müthiş bir formül buldu.

Kadıköy Kozyatağı’ndaki bir özel klinik, gazetecilere ve yakınlarına bakın neler yapacak: “Karın germe, meme protezi, meme dikleştirme, meme küçültme, liposuction, burun estetiği, kepçe kulak ve yüz germe, göz kapağı, göz altı torba estetiği, bacak germe, kol germe, kaş kaldırma…” Klinik uygulamalarda, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyelerine yüzde 20 indirim yapılacak. Görünüşünden memnun olmayan gazeteci ve eşleri daha az paraya gençleşip güzelleşecek. Çok iyi çalışan TGC, gazetecilerin haber alma özgürlüğüyle ilgili girişimlerde de bulunacak. Bilindiği gibi iktidar son iki yıldır, sadece yandaş medyaya bilgi veriyor. Diğerlerine kapıları kapatıyor. En son örneğini şehit edilen savcımız Mehmet Selim Kiraz’ın cenaze töreninde yaşamıştık. Töreni yandaş medya izleyebilmişti. Cezaevlerindeki gazetecilerse belki seçimden sonra ele alınacak. İşsiz gazetecilere şimdilik bir şey yok. Onlara kim gazeteci olun dedi ki... Adam olsalardı da atılmasaydılar. Zaytung klasiği gibi ama hepsi gerçek…

Kaynak: Bugün Gazetesi /Aykut Işıklar

İlginizi Çekebilir

Paşabahçe Mağazaları’Ndan Cihan Barutluk Obje

Anadolu topraklarında binlerce yıldır var olmuş sayısız uygarlığın kültürel ve sanatsal birikimini cam ve ustalıkla birleştirip yeniden yorumlayarak gelecek nesillere miras bırakmak için çalışmalarını sürdüren Paşabahçe Mağazaları, “Tarih-Kültür-Cam” Koleksiyonları’na “Kayıp Hazineler” Koleksiyonu ile yepyeni bir soluk getiriyor. Yurt dışına götürülen tarihi eserlerle ilgili farkındalık yaratmak, geri alınmış eserlere ve kültür varlıklarına sahip çıkma konusunda da bilinci artırmak hedefiyle hazırlanan yepyeni koleksiyonda “Cihan Barutluk Obje” tasarımıyla dikkat çekiyor.


Özel Sektörde 2020 Yılı Ücret Artışı Beklentisi Yüzde 16

Lider insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı firması Mercer, iş dünyasındaki ücret ile yan haklarda genel eğilim ve uygulamaları ortaya koyan ‘2020 Ücret ve Yan Haklar Araştırması’nın sonuçlarını açıkladı. Yıl sonu enflasyon tahminlerinin artmasıyla beraber güncellenen araştırmaya göre, özel sektörün 2020 için öngördüğü ortalama yüzde 16 olarak belirlendi.


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Divanev Çarpıcı Tasarımlarıyla İmob Fuarına Katılacak

Yataş Grup'un özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla mobilya, dekorasyon ve uyku dünyasında yeni bir tarzı temsil eden markası Divanev, 21-26 Ocak tarihleri arasında İstanbul CNR Expo’da düzenlenen 16. Uluslararası Mobilya Fuarı’na (İMOB) katılacak.


Narcos 5. Bölüm Bölüm Özeti

NARCOS Bölüm 5 Bölüm Özeti


Etiketler: aykut ışıklar, tgc, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.