25 Mart 2020 Çarşamba 09:31

MODA

Türkiye, Hemıngton Moda Kapıda Uygulamasını Sevdi

Smart casual erkek giyim markası Hemington,

Türkiye, Hemıngton Moda Kapıda Uygulamasını Sevdi
Türkiye, Hemıngton Moda Kapıda Uygulamasını Sevdi
Türkiye, Hemıngton Moda Kapıda Uygulamasını Sevdi
Türkiye, Hemıngton Moda Kapıda Uygulamasını Sevdi
Türkiye, Hemıngton Moda Kapıda Uygulamasını Sevdi
Türkiye, Hemıngton Moda Kapıda Uygulamasını Sevdi
Türkiye, Hemıngton Moda Kapıda Uygulamasını Sevdi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’de bir ilk olan Moda Kapıda uygulaması ile e-ticaret alanında fark yaratarak 2019 yılında %200 büyüme gösterdi.

Hemington,e-ticaret sitesi üzerinden “Moda Kapıda” uygulamasıyla müşterilerine mağazaya gitmeden keyifli alışveriş imkanı sunuyor. www.hemington.com.tr’den “Moda Kapıda” seçeneğiyle farklı beden ve kombinleri deneme ayrıcalığı yaşatan bu deneyim tüketicilere ev konforunda seçim yapma rahatlığı da sağlıyor.

Satın aldığınız ürünün küçük ve büyük bedeni de kapınızda...

Hemington.com.tr web sitesinden 1.000 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilere özel uzman satış danışmanları atanıyor. Uzman satış danışmanı, teslimat için gün ve saat randevusu oluşturuyor. Oluşturulan randevu kapsamında ürün teslimatı uzman satış danışmanı tarafından gerçekleştiriyor. Satın alınan ürünün bir küçük ve bir büyük bedenini, hatta kombin önerileriyle adresinize getirilerek üzerinize olan bedene karar vermenize olanak sağlıyor. Uygun bulunmadığı durumda ise o an anında iade fırsatı sunuyor. Karar veremediğiniz takdirde ise süresiz iade ve değişim seçeneği sizi bekliyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alarak pandemi (salgın) ilan edilen Covid-19 virüsü kapsamında Hemington online ticaret sitesinde tüm gerekli önlemler alınarak hizmete devam ediliyor.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından Covid-19 virüsünün kumaş ve yüzeylerde yaşama süresi göz önüne alınarak hijyen uygulamaları gerçekleştiriliyor. Online alışveriş sitesinde satılan tüm ürünler satışa sunulmadan önce T.C. Sağlık Bakanlığı’nın önerilerine uygun olarak 130 derece buhar püskürtülerek sterilize ediliyor ve kargoya verilmeden önce dezenfekte edilerek paketleniyor. Akabinde ürünün bulunduğu kutu, el değmemiş tek kullanımlık poşet ile kaplanıp dışarı ile temas etmeyecek şekilde konuluyor. Bu uygulama ile, ürün dezenfekte edildikten sonra, ürün kutusu da dahil olmak üzere kimsenin eli değmeden müşterilere ulaştırılıyor. E-ticaret sitesi üzerinden gelen iadeleri ise tekrar satışa sunulmadan önce aynı işlemden geçirilerek dezenfekte ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Odeabank Zor Dönemde İhracatçılarımızın Yanındayız

Türkiye’nin genç ve dinamik bankası Odeabank, zorlu dönemlerde de ihracatçıların yanında olduğunu gösterdi. Odeabank, koronavirüs salgını nedeniyle Dış Ticaret Buluşmaları serisinin üçüncüsünü Kahramanmaraş Sanayici ve İşadamları Derneği (KASİAD) üyelerinin katılımı ile dijital platform üzerinden gerçekleştirdi. Koronavirüs salgını nedeniyle küresel ve yerel ekonomilerde yaşanan gelişmelere dair katılımcılara bilgi veren Odeabank, “Bu zorlu dönemde her türlü ihtiyacınızda yanınızdayız.” dedi.


İbb’Nin “Gıda Yardım Kolisi” İhalesi Sonuçlandı

İBB’NİN “GIDA YARDIM KOLİSİ” İHALESİ SONUÇLANDI


İlave Fotoğraflı Hububattan Mart Ayında Yüzde 120’Lik Artış

Ege Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği, yüzde 120’lik artışla ihracatını 56 milyon dolara çıkararak Mart ayının artış rekormeni oldu.


Jet Sosyete’Den Projesine Destek

JET SOSYETE’DEN #BUMAMABENDEN PROJESİNE DESTEK


İşbir Holding’Den Milli Dayanışma Kampanyasına “1.1 Milyon Tl Destek”

İŞBİR HOLDİNG’den


Etiketler: Moda, Kapıda, alışveriş, ürünün, satış

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.