23 Ocak 2019 Çarşamba 10:33

GÜNDEM

Türkiye Kendine Özen Gösterdi Ve Yaşam Kalitesini Artırdı

Türkiye'nin hizmet alanında en büyük online platformu Armut, geçtiğimiz yıl alınan taleplerden yola çıkarak 2018’in trend hizmetlerini belirledi. 2018 yılında Armut’a gelen taleplerin arasında en çok yaşam kalitesini artıran kategorilerin yükselişe geçmesi dikkat çekti. İçerisinde yoga ve pilates özel dersleri, masaj, epilasyon gibi hizmetlerin olduğu kategorilere olan talepler %303 artarken; Drone Tamiri, Coin Mining, İmar Barışı Danışmanlığı gibi hizmetler ise bu sene yeni açılan hizmet kategorileri arasına girdi.

Türkiye Kendine Özen Gösterdi Ve Yaşam Kalitesini Artırdı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Online hizmet sektörünün lideri Armut 2018 yılında aldığı hizmet taleplerini değerlendirerek, 2018 trendlerini ve yükselen hizmet kategorilerini ortaya koydu. Hizmetlerin 2017 yılına göre büyüme trendleri incelenerek hazırlanan analiz, yaşam kalitemizi iyileştiren hizmetlerin 2018’de ön plana çıktığını gösterdi.

Aralarında Temsili Nikah Memuru, Coin Mining’in de bulunduğu 898 yeni kategori açıldı!

2018’de yeni açılan kategoriler de ilgi çekti. Gündemde olan konularla ilgili açılan yeni kategorilerin yanında eğlenceli kategoriler de yer aldı. İmar Barışı Danışmanlığı, Drone Tamiri, Refleksoloji, İsveççe Özel Ders, Pikap Tamiri, Mızıka Özel Ders, Temsili Nikah Memuru, Coin Mining, Alışveriş Koçu ve Sushi Yapımı gibi örnekler en beğenilen yeni kategoriler oldu.

Yogaya olan talep %341 arttı

Ayda iki milyon ziyaretçisi bulunan online hizmet platformu Armut’un son bir yılın talepleri incelendiğinde, Türkiye’nin 2018’de kendisine yatırım yaptığı ortaya çıkıyor. Yıl boyunca bütün taleplere bakıldığında; Türkiye genelinde Pilates Özel Ders, Yoga Özel Ders, Masaj, Manikür - Pedikür, Epilasyon kategorilerinde talepler 2017’e göre %303 artış gösterdiği görülüyor. Ayrıca, %341 ile Yoga Özel Dersindeki artış göze çarpıyor.

Çıkan verilerden, artık birçok konuda daha fazla özel ders aldığımızı da gözler önüne seriyor. Matematikten, İngilizce’ye; direksiyondan, pilatese toplam 51 özel ders kategorisine taleplerde geçen yıla oranla %40 artış gözlendi. En çok artış gösteren dersler sırasıyla Yüzme (%127), Pilates (%102), İngilizce (%101), Matematik (%96), Piyano (%94) ve Direksiyon (%47) oldu.

Armut’taki talepleri gündemdeki olaylar doğrudan etkiliyor

Türkiye gündeminde olan gelişmeler ya da değişiklikler Armut taleplerinin anında etkiliyor. Örneğin İstanbul’da Temmuz ayında görülen doludan sonra Oto Kaporta ve Göçük kategorisindeki talepler hızla artış gösterdi. Benzer şekilde, İmar Barışı’nın açıklandığı Mayıs ayından sonra İmar Barışı Danışmanlığı ve bu kapsamda proje çizimi için Mimar kategorilerinde taleplerde artışlar görüldü.

Armut hakkında:

Hizmete ulaşmanın en kolay ve güvenilir yolu olma amacıyla Armut 2011 yılında kuruldu. 2000 farklı kategoride 200.000’in üzerinde hizmet vereni hizmet almak isteyenlerle buluşturan şirket, Türkiye’nin hizmet alanındaki en büyük online platformu olarak faaliyet gösteriyor. 6 farklı milletten 70 kişilik ekibe sahip olan Armut, global markası HomeRun ile ABD, İngiltere, Mısır, Romanya ve Suudi Arabistan’da operasyonlarını yürütüyor; Türkiye’deki alt markası Rahat Taşın ile nakliye alanında özelleşmiş bir hizmet sağlıyor. Şirket, 2017 yılında Deloitte tarafından seçilen Technology Fast 50 listesinde Türkiye’nin en hızlı büyüyen 2. teknoloji şirketi, Technology Fast 500 listesinde ise Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerindeki en hızlı büyüyen 40. şirketi oldu.

İlginizi Çekebilir

Trendyol 2019 Hedefi %150 Büyümek

Trendyol, aylık 30 milyondan fazla tekil ziyaretçisi ve yılda 200 milyon ürün satışıyla Türkiye’de ve MENA Bölgesi’nde en büyük ve en hızlı büyüyen e-ticaret platformu oldu.


Eset Eset, Borussia Dortmund’Un Şampiyon Ortağı Oldu

Ağustos 2019


Anıl Nural' Dan Yeni Single "Gel Hadi"!

Anıl Nural' dan Yeni Single "Gel Hadi"


Mount & Blade Iı Bannerlord Mart 2020’De Oyuncularla Buluşuyor

20.08.2019 – Türkiye’nin en büyük oyun stüdyolarından biri olan TaleWorlds Entertainment, dünyanın en büyük dijital oyun fuarı olan gamescom’da, milyonların beklediği oyunu Mount & Blade II: Bannerlord’un tek kişilik hikâye modunu ilk kez basına gösterdi. Ayrıca stüdyo heyecanla beklenen çıkış tarihi hakkında da bilgi verdi. Bannerlord, Mart 2020’de Steam platformu üzerinden erken erişime açılacak!


So Chıc…’Ten Twınkle Koleksiyonu

Özgün tarzıyla takı modasına yön veren So CHIC..., koruyucu olduğuna inanılan nazar boncuğuna yepyeni bir stil kazandırdı. Koleksiyon, şehirli kadınlara mistik ve zarif bir şıklık vadediyor.


Etiketler: hizmet, Armut, Türkiye, 2018, Özel

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.