13 Haziran 2019 Perşembe 13:28

GÜNDEM

Türkiye’Nin Dünya Çapında Sevilen %100 Yerli Oyunu Zula, I Tech’Te Zula Altınları Dağıtacak!

TÜRKİYE’NİN DÜNYA ÇAPINDA SEVİLEN %100 YERLİ OYUNU ZULA,

Türkiye’Nin Dünya Çapında Sevilen %100 Yerli Oyunu Zula,  I Tech’Te Zula Altınları Dağıtacak!
Türkiye’Nin Dünya Çapında Sevilen %100 Yerli Oyunu Zula,  I Tech’Te Zula Altınları Dağıtacak!
Türkiye’Nin Dünya Çapında Sevilen %100 Yerli Oyunu Zula,  I Tech’Te Zula Altınları Dağıtacak!
Türkiye’Nin Dünya Çapında Sevilen %100 Yerli Oyunu Zula,  I Tech’Te Zula Altınları Dağıtacak!
Türkiye’Nin Dünya Çapında Sevilen %100 Yerli Oyunu Zula,  I Tech’Te Zula Altınları Dağıtacak!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

I-TECH’TE ZULA ALTINLARI DAĞITACAK!

Başkentin ilk teknoloji fuarı I-TECH’in altın sponsoru InGame Group’un, fuarda oyun severlere sürprizi Zula altını olacak.

Türkiye'nin dünya çapındaki oyuncu şirketi InGame Group, 14-15-16 Haziran tarihlerinde Ankara Üniversitesi'nde gerçekleşecek olan I-TECH Teknoloji Kongre ve Fuarı'nın altın sponsorluğunu üstlendi.

Türkiye’de ve dünyada 22 milyon oyuncusu bulunan yerli oyun Zula’nın yaratıcısı InGameGroup, I-Tech'te oyun severlerle buluşacak.Uzun bir aradan sonra ilk kez Ankara'daki Zula severlerle bir araya gelecek olan InGame Group,15-16 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek Zula Turnuvasında yüzbinlerce Zula Altını hediye edecek. Zula severlerin YouTube yayınları nedeniyle yakından tanıdığı topluluk yöneticisi Meriç “Lynxie” Çakıcı da,I-TECH’teiki gün boyunca hayranlarıyla buluşacak.

Türk mühendislerce üretilen sevilen oyun Zula, bugün 11 farklı dilde oynanıyor

InGameGroup Pazarlama Direktörü Bilhan Bilge, I-TECH'e katılımlarıyla ilgili yaptığı açıklamada, uzun zaman sonra ilk kez Ankara'daki Zulaseverlerle bir araya geleceklerini vurguladı. Bilhan Bilge, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Uzun zamandır özellikle sosyal medya üzerinden bize ulaşarak Ankara'da bir buluşma beklediklerini söyleyen takipçilerimizle hafta sonu boyunca birlikte olacağımız için sevinçliyiz. Türkiye’nin başkenti Ankara’da, iki önemli Bakanlığımızın ve ülkemizin köklü kurumlarının destek verdiği böylesi önemli bir organizasyonda yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Zula, tamamen Türk mühendislerce üretilen % 100 yerli ve milli bir oyun. Bugün ülkemizde ve dünyada 22 milyon oyuncusu bulunan Zula, 11 farklı dilde oynanıyor. Zula severlere bir müjdemiz de sene sonuna doğru olacak ve Zula Battle Royale ile Zula Mobil oyun tutkunlarıyla buluşacak.

InGame Group olarak ülkemizi dünyada espor alanında başarıyla duyurmanın sorumluluğunu da üzerimizde hissediyor, çalışmalarımıza bu yönde ağırlık veriyoruz.Türkiye'nin yanı sıra 3 farklı kıtada, 10 bölgede, oynanan oyunlar üreten yerli bir şirket olan InGame,bugüne kadar ürettiği oyunlarla milyonlarca oyuncuya ulaştı. Gelecek 3 yıl içerisinde 100 milyon oyuncuya ulaşarak bölgenin en büyüğü olmayı hedefliyoruz.”

Fuara yoğun katılım bekleniyor

E-spor turnuvalarına ev sahipliği yapacak olan, I-TECH'te ayrıca Türkiye E-Spor Federasyonu tarafından resmi olarak tanınan “Frig Kupası” sahibini bulacak. Toplam 320 oyuncuyla Ankara’daki en büyük E-spor turnuvası olan Frig Kupası,Ankara Gençlik İl Spor Müdürlüğü tarafından onaylanan ilk resmi bölgesel kupa olma özelliğini de taşıyor.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, T.C.Ticaret Bakanlığı ile Ankara Ticaret Odası, Ankara Sanayi Odası’nın destekleri, Ankara Üniversitesi Akıllı Sistemler ve Teknolojiler Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin (ASTAM) işbirliğiyle gerçekleşen I-TECH, katılımcıları teknoloji profesyonelleri ile buluşturuyor.

HHB Expo tarafından düzenlenen I-TECH'e yoğun katılım bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Kurumlar İbb Dragon Bot Festivali'nde Buluştu

İBB Kurumlararası Dragon Bot Festivali özel sektör çalışanlarına adrenalin dolu bir hafta sonu yaşattı. Takımların kıyasıya mücadele ettiği organizasyonda İBB İtfaiye Daire Başkanlığı Takımı yarışları ikinci olarak tamamladı.


Phyto Detoks Etkili Arındıcı Saç Bakım Rutini Phytodetox’U Sunar!

50 yıllık bitki bilimi tecrübesi ile doğal aktif içeriklerden ilham alarak geliştirdiği formülleri ile PHYTO, saç ve saç derisi için detoks etkili eşsiz saç bakım rutini PHYTODETOX’u sunuyor!


İlk Okulların Eğitim Müfredatında Gameducation Ayarı Yapılmalı Öğrenme Terapisti Ve Uzman Psikolog İnci Özkoray

Avrupa’nın bir çok ülkesinde ilkokul düzeyindeki öğrencilerin derslerinde Gameducation-oyun ile öğrenme entegrasyonları yapılıyor. Günümüzde ilk okula başlayan çocukları dijital öğrenci olarak adlandıran Öğrenme Terapisti ve Uzman Psikolog İnci Özkoray, benzer entegrasyonların Türkiye’de de olması gerektiğine vurgu yapıyor.


B.Bulteni..Securitas Calısanları Kadına Karsi Siddet İcin Kurek Cekti...

Securitas Çalışanları Dragon Festivali’nde


Mondelez International Türkiye’De Pazarlama Birimine Yeni İsim

Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Mühendisliği bölümünde tamamlayan Bahadır Demir, profesyonel iş yaşamına 2000 yılında Kraft Foods Türkiye’de Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü olarak başladı. Kariyerine Nestle Türkiye’de devam eden Demir, iki sene boyunca Kahve Kategorisi Pazarlama Müdürlüğü yaptı. 2007 yılında ise Mey İçki Pazarlama Müdürü olarak görev aldı. 2010’da Diageo Türkiye’de Viski Kategorisi Pazarlama Müdürü olarak iş hayatına devam eden Bahadır Demir, ardından Diageo Amsterdam’a Viski Kategorisi Global Lideri olarak atandı.


Etiketler: Zula, Ankara, I-TECH, oyun, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.