13 Haziran 2019 Perşembe 13:28

GÜNDEM

Türkiye’Nin Dünya Çapında Sevilen %100 Yerli Oyunu Zula, I Tech’Te Zula Altınları Dağıtacak!

TÜRKİYE’NİN DÜNYA ÇAPINDA SEVİLEN %100 YERLİ OYUNU ZULA,

Türkiye’Nin Dünya Çapında Sevilen %100 Yerli Oyunu Zula,  I Tech’Te Zula Altınları Dağıtacak!
Türkiye’Nin Dünya Çapında Sevilen %100 Yerli Oyunu Zula,  I Tech’Te Zula Altınları Dağıtacak!
Türkiye’Nin Dünya Çapında Sevilen %100 Yerli Oyunu Zula,  I Tech’Te Zula Altınları Dağıtacak!
Türkiye’Nin Dünya Çapında Sevilen %100 Yerli Oyunu Zula,  I Tech’Te Zula Altınları Dağıtacak!
Türkiye’Nin Dünya Çapında Sevilen %100 Yerli Oyunu Zula,  I Tech’Te Zula Altınları Dağıtacak!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

I-TECH’TE ZULA ALTINLARI DAĞITACAK!

Başkentin ilk teknoloji fuarı I-TECH’in altın sponsoru InGame Group’un, fuarda oyun severlere sürprizi Zula altını olacak.

Türkiye'nin dünya çapındaki oyuncu şirketi InGame Group, 14-15-16 Haziran tarihlerinde Ankara Üniversitesi'nde gerçekleşecek olan I-TECH Teknoloji Kongre ve Fuarı'nın altın sponsorluğunu üstlendi.

Türkiye’de ve dünyada 22 milyon oyuncusu bulunan yerli oyun Zula’nın yaratıcısı InGameGroup, I-Tech'te oyun severlerle buluşacak.Uzun bir aradan sonra ilk kez Ankara'daki Zula severlerle bir araya gelecek olan InGame Group,15-16 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek Zula Turnuvasında yüzbinlerce Zula Altını hediye edecek. Zula severlerin YouTube yayınları nedeniyle yakından tanıdığı topluluk yöneticisi Meriç “Lynxie” Çakıcı da,I-TECH’teiki gün boyunca hayranlarıyla buluşacak.

Türk mühendislerce üretilen sevilen oyun Zula, bugün 11 farklı dilde oynanıyor

InGameGroup Pazarlama Direktörü Bilhan Bilge, I-TECH'e katılımlarıyla ilgili yaptığı açıklamada, uzun zaman sonra ilk kez Ankara'daki Zulaseverlerle bir araya geleceklerini vurguladı. Bilhan Bilge, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Uzun zamandır özellikle sosyal medya üzerinden bize ulaşarak Ankara'da bir buluşma beklediklerini söyleyen takipçilerimizle hafta sonu boyunca birlikte olacağımız için sevinçliyiz. Türkiye’nin başkenti Ankara’da, iki önemli Bakanlığımızın ve ülkemizin köklü kurumlarının destek verdiği böylesi önemli bir organizasyonda yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Zula, tamamen Türk mühendislerce üretilen % 100 yerli ve milli bir oyun. Bugün ülkemizde ve dünyada 22 milyon oyuncusu bulunan Zula, 11 farklı dilde oynanıyor. Zula severlere bir müjdemiz de sene sonuna doğru olacak ve Zula Battle Royale ile Zula Mobil oyun tutkunlarıyla buluşacak.

InGame Group olarak ülkemizi dünyada espor alanında başarıyla duyurmanın sorumluluğunu da üzerimizde hissediyor, çalışmalarımıza bu yönde ağırlık veriyoruz.Türkiye'nin yanı sıra 3 farklı kıtada, 10 bölgede, oynanan oyunlar üreten yerli bir şirket olan InGame,bugüne kadar ürettiği oyunlarla milyonlarca oyuncuya ulaştı. Gelecek 3 yıl içerisinde 100 milyon oyuncuya ulaşarak bölgenin en büyüğü olmayı hedefliyoruz.”

Fuara yoğun katılım bekleniyor

E-spor turnuvalarına ev sahipliği yapacak olan, I-TECH'te ayrıca Türkiye E-Spor Federasyonu tarafından resmi olarak tanınan “Frig Kupası” sahibini bulacak. Toplam 320 oyuncuyla Ankara’daki en büyük E-spor turnuvası olan Frig Kupası,Ankara Gençlik İl Spor Müdürlüğü tarafından onaylanan ilk resmi bölgesel kupa olma özelliğini de taşıyor.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, T.C.Ticaret Bakanlığı ile Ankara Ticaret Odası, Ankara Sanayi Odası’nın destekleri, Ankara Üniversitesi Akıllı Sistemler ve Teknolojiler Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin (ASTAM) işbirliğiyle gerçekleşen I-TECH, katılımcıları teknoloji profesyonelleri ile buluşturuyor.

HHB Expo tarafından düzenlenen I-TECH'e yoğun katılım bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Psm’De Bu Hafta 28 Haziran 5 Temmuz

Haziran ve temmuz ayları boyunca cuma akşamları %100 Music sponsorluğunda gerçekleşecek Zorlu PSM’nin yeni parti serisi “After Work Party”; 28 Haziran ve 5 Temmuz tarihlerinde tüm parti severleri ağırlıyor! Zorlu PSM Amfi’de ücretsiz gerçekleşecek partinin menüsünde; serinletici melodiler, bolca dans, happy hour ve bir yaz klasiği olarak barbekü var!


“Bodrum’Da Eğitim Ve Gezi Bir Arada”

“KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ YELKENLİ OKUL GEMİSİ STS BODRUM’DA TASARIM ATÖLYESİ DÜZENLEYECEK”


Şişecam’In Mersin’Deki Yeni Yatırımıyla Türkiye’Deki Cam Ambalaj Üretim Kapasitesi 1,3 Milyon Tona Ulaştı

ŞİŞECAM TOPLULUĞU TÜRKİYE’DEKİ YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR


Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı

Türkiye’de “Sıfır Atık” uygulaması ile başlayan poşetlerin ücretlendirilmesinden sonra poşet kullanımının yüzde 80’e yakın azaldığı gözlemlendi.


Ptt’Den ‘Türkiye Cumhuriyeti Ve Moğolistan Arasında Diplomatik İlişkilerin 50. Yıldönümü’ Konulu Anma Pulu Ve İlk Gün Zarfı

PTT AŞ tarafından 2019 yılında Türkiye ile Moğolistan arasında diplomatik ilişkilerin 50. yıldönümünün kutlanması anısına ‘TÜRKİYE CUMHURİYETİ VE MOĞOLİSTAN ARASINDA DİPLOMATİK İLİŞKİLERİN 50. YILDÖNÜMÜ’ konulu anma pulu ve ilk gün zarfı 24 Haziran 2019 tarihinde tedavüle sunuldu.


Etiketler: Zula, Ankara, I-TECH, oyun, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.