30 Mayıs 2019 Perşembe 11:03

GÜNDEM

Türkiye’Nin En İtibarlı Fast Food Markası Burger Kıng®

Türkiye’de hızlı servis restoran sektörünün lideri TAB Gıda çatısı altında lezzet tutkunlarıyla buluşan Burger King®, Türkiye İtibar Endeksi araştırmasının ödül töreninde, restoran sektörü fast food kategorisinde Türkiye’nin En İtibarlı Markası ödülüne layık görüldü.

Türkiye’Nin En İtibarlı  Fast Food Markası Burger Kıng®
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Saha çalışmaları 15 Aralık 2018-30 Ocak 2019'da gerçekleştirilen, 12 bin kişiye 60 farklı sorunun yöneltildiği ve yaklaşık 120 bin dakikalık telefon görüşmesinin yapıldığı TİE 2018 Araştırması'nda, Türkiye ekonomisinin lokomotifi 30 farklı sektörde faaliyet gösteren marka ve kurumların itibarları ölçümlendi.

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İstatistik Bölümü’nün akademik denetiminde ve raportörlüğünde bu yıl 8’incisi gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi Araştırması’na göre, Burger King®’in kazanmış olduğu ‘Türkiye’nin En İtibarlı Markası’ ödülünü TAB Gıda Pazarlama Koordinatörü Yasemin Ağırdır aldı.

İlginizi Çekebilir

Ptt Aş’Den Hayatın İçinde Atatürk Konulu Sürekli Posta Pulları

PTT AŞ, Mustafa Kemal Atatürk’ün askerî ve siyasi hayatının dışında, günlük yaşamındaki en doğal hallerine ait görsellere yer verilerek hazırlanan 7 değerli “Hayatın İçinde Atatürk Konulu Sürekli Posta Pulları” ve ilk gün zarfını 16.07.2019 tarihinde tedavüle sundu.


Kadir Has Üniversitesi'nden "Yeni Eğitim Modeli"

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ “YENİ EĞİTİM MODELİ”NE GEÇİYOR


Kusursuz Müziğin Cep Herkülü N11.Com’Da

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformu n11.com; dünyanın en iyi high-end ses ve görüntü sistemi üreticisi Bang & Olufsen’in, olağanüstü sesi minimalist tasarımda buluşturduğu P2 Royal Blue Bluetooth taşınabilir hoparlörünü müzik tutkunlarının beğenisine sunuyor. Zarif tasarımı, kompakt boyutu, 275 gram ağırlığıyla P2 Royal Blue, kusursuz müzik keyfini ev ve ofislerden sokağa taşıyor.


G Lıngerıe İle Plaj Şıklığı

Yazın gelmesiyle birlikte tatil planları çoktan yapıldı, bavullar hazırlanmaya başlandı bile! Stil sahibi kadınların plajda da hem şık hem de rahat olmaları için G Lingerie’nin plajlara hakim olan rengarenk tasarımları yaz tatiline renk katacak.


Akıllı Asansör Entegrasyonu İle Verimlilik, Güvenlik Ve Yönetim Kolaylığı Bir Arada

Akıllı Asansör Entegrasyonu İle Verimlilik, Güvenlik ve Yönetim Kolaylığı Bir Arada


Etiketler: gerçekleştirilen, farklı, Araştırması, Türkiye, Saha

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.