4 Kasım 2019 Pazartesi 10:32

GÜNDEM

Türkiye’Nin Kadın Girişimcisi Yarışması’Na Büyük İlgi!

Garanti BBVA'nın, Ekonomist Dergisi ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) iş birliğiyle bu sene 13. kez düzenlediği Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması, her yıl olduğu gibi 2019’da da kadın girişimcilerden büyük ilgi gördü.

Türkiye’Nin Kadın Girişimcisi Yarışması’Na Büyük İlgi!
Türkiye’Nin Kadın Girişimcisi Yarışması’Na Büyük İlgi!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her geçen yıl ilginin daha da arttığı Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması’na bugüne kadar yaklaşık 39 bin kişi başvurdu. Bu sene de ağırlıklı olarak teknoloji, imalat ve tarım sektörlerinde faaliyet gösteren kadın girişimcilerden yüzlerce başvuru geldi.

İş hayatında fark yaratan başarı hikayelerini tüm Türkiye ile paylaşacak girişimcileri buluşturan Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması’nın jüri toplantısı 31 Ekim’de gerçekleşti. Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Cemal Onaran, KAGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Emine Erdem, Ekonomist Dergisi Yayın Yönetmeni Talat Yeşiloğlu, Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü Şirin Karadeniz, Dünya Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hakan Güldağ, Garanti BBVA Yönetim Kurulu Bağımsız Üyesi Sema Yurdum, 2017 yılında Türkiye’nin Kadın Girişimcisi seçilen HighGenic’in Kurucusu Sevginar Baştekin ve 2018 yılında Türkiye’nin Kadın Girişimcisi seçilen Reeder’ın Kurucusu Sezen Sungur Saral’dan oluşan jüri tarafından 4 ayrı kategoride birinciler belirlendi.

"Türkiye’nin Kadın Girişimcisi", "Gelecek Vaat Eden Kadın Girişimci", "Yöresinde Fark Yaratan Kadın Girişimci" ve "Türkiye’nin Kadın Sosyal Girişimcisi" kategorilerinin kazananları, 28 Kasım’da Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleşecek ödül töreni ile açıklanacak.

İlginizi Çekebilir

Doritos Latin Amerika Ateşi Kasıp Kavurdu Bestemsu Özdemir, Şeyma Subaşı, Hazal Filiz Küçükköse, Itır Esen, Engin Öztürk, Enes Batur, Oğulcan Engin

DORİTOS LATİN AMERİKA ATEŞİ KASIP KAVURDU


Türkiye'nin 2019 Yılı Oyun Verileri Açıklandı

Milyonlarca kayıtlı kullanıcısı ile çevrimiçi ve çevrimdışı PC, konsol ve mobil oyunlarda “oyuncuyu esas alan” bir dijital platform olan Oyunfor, 2019 yılı için Türkiye’deki oyun dünyasıyla ilgili istatistiklerini paylaştı.


2019'U Başa Sararken Yaratıcılık Kutlanıyor

Dünyanın önde gelen kısa video paylaşım uygulaması TikTok, 2019 yılında Türkiye’de ulaştığı başarıyı büyük bir etkinlikle kutladı.TikTok bu yıl Türkiye'de ulaştığı başarıyla kısa mobil video platformları arasındaki lider konumunu pekiştirdi. Yaratıcı kategoriler, ilham veren interaktif kampanyalar ve her türlü yaratıcılığı sergilemeye imkan veren pek çok şarkı da bu platformda ilk kez keşfedildi. Etkinlikte2019 yılında TikTok’ta en çok başarılı olan içerik üreticileri çeşitli kategorilerde ödüllendirildi.


Yeni Lg Gram Serisi, Mobilite, Performans Ve Uzun Pil Ömrünün Bir Arada Olabileceğini Kanıtladı

LG Electronics Hakkında:


Türk Ve İtalyan Yatırımcılara Üçüncü Ülkelerde İşbirliği Çağrısı

Türk ve İtalyan yatırımcılara üçüncü ülkelerde işbirliği çağrısı


Etiketler: Kadın, Türkiye, Girişimcisi, Yarışması, jüri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.