16 Kasım 2019 Cumartesi 09:31

GÜNDEM

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Milli Maçtaydı!

TÜRKİYE SPASTİK ÇOCUKLAR VAKFI

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Milli Maçtaydı!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

MİLLİ MAÇTAYDI!

Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) daveti ile Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı'ndan sonra servis alan Cerebral Palsy'li çocuklar, aileleri ve eğitimcilerinden yaklaşık 100 kişilik bir ekiple, A Milli Takımımız'ın 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) Google .

Cerebral Palsy'nin önemine dikkat çekmek ve farkındalık istemektir 7 Cerebral Palsy'nin çocuğu takımların oyuncularıyla birlikte sahaya çıktı.Milli Takımı desteklemeye gelen, 50 bini aşkın seyirciye ve televizyon ekranlarının maçı izleyen milyonlarca kişiye göre sıralama de Serebral Palsy konusundaki farkındalık sağlanmış oldu.

CerebralPalsy Türkiye (Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı),Türkiye'de Serebral Palsi (CP) konusunda en geniş hizmet yelpazesine sahip olan ilk ve tek kuruluştur. Cerebral Palsy'li çocuk ve erişkinlerine tanı, tedavi, rehabilitasyon ve eğitim hizmeti sağlayarak, meslek sahibi olmaları ve sosyal hayatta daha fazla yer almaları için gerekli faaliyet ve gayretlerde bulunur. İstanbul'un Ataşehir ilçesinde 35 dönüm alan üzerinde; Metin Sabancı Özel Eğitim Okulları, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri ve Aile Danışma Merkezi bulunan Vakfı, kurduğu günden bugüne 30 binden fazla çocuk ve ailesinde hizmet verdi ve destek oldu. 1972 yılından beri, şeffaf ve hesap edilebilirlik prensipleriyle hizmet veren Vakıf, konu hakkında bilinirliği ve çocuklara daha fazla destek sağlayabilirlar için 2018 yılı Eylül ayından itibaren “Cerebral Palsy Türkiye” markasını yoluna devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Yoğurt İle Meyvelerin Mükemmel Uyumu “Eker Efsane Meyveli Yoğurt”

Ara öğünlerin yeni efsanesi geldi!


Htc Vıve Yeni Vıve Cosmos Serisini Duyurdu

HTC VIVE YENİ VIVE COSMOS SERİSİNİ DUYURDU HTC VIVE, Cosmos Elite, VIVE Cosmos XR ve VIVE Cosmos Play modellerini duyurdu. Yeni modüler ön kapak eklentileri, VIVE Cosmos’u VIVE ürün ailesinin en esnek ve becerikli VR başlığı haline getiriyor.


Oleg Cassını Abiye Koleksiyonuyla Mavinin Tüm Tonları İle Yeniden Tanışın!

2020 Pantone rengi seçilen klasik mavinin farklı tonlarını, farklı kalıp ve formlarla buluşturan abiyelerle kadınlığınızın gücünü ortaya çıkarmaya hazır mısınız ? Güven, sorumluluk, dürüstlük ve sadakati temsil eden maviyi; iddialı ve yalın abiye modelleriyle birleştiren Oleg Cassini, 2020 trendlerine uygun özel mavi abiye koleksiyonuyla karşınızda.


Üstün Zekalı Çocuklar, Diğer Çocuklardan İzole Edilmemeli

Üstün zekalı çocuklar, diğer çocuklardan izole edilmemeli


Aston Martın Db11 V8 Shadow Edıtıon Tanıtıldı

KARANLIK TARAFIN CAZİBESİ


Etiketler: Palsy, Türkiye, Cerebral, hizmet, fazla

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.