16 Kasım 2019 Cumartesi 09:31

GÜNDEM

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Milli Maçtaydı!

TÜRKİYE SPASTİK ÇOCUKLAR VAKFI

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Milli Maçtaydı!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

MİLLİ MAÇTAYDI!

Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) daveti ile Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı'ndan sonra servis alan Cerebral Palsy'li çocuklar, aileleri ve eğitimcilerinden yaklaşık 100 kişilik bir ekiple, A Milli Takımımız'ın 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) Google .

Cerebral Palsy'nin önemine dikkat çekmek ve farkındalık istemektir 7 Cerebral Palsy'nin çocuğu takımların oyuncularıyla birlikte sahaya çıktı.Milli Takımı desteklemeye gelen, 50 bini aşkın seyirciye ve televizyon ekranlarının maçı izleyen milyonlarca kişiye göre sıralama de Serebral Palsy konusundaki farkındalık sağlanmış oldu.

CerebralPalsy Türkiye (Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı),Türkiye'de Serebral Palsi (CP) konusunda en geniş hizmet yelpazesine sahip olan ilk ve tek kuruluştur. Cerebral Palsy'li çocuk ve erişkinlerine tanı, tedavi, rehabilitasyon ve eğitim hizmeti sağlayarak, meslek sahibi olmaları ve sosyal hayatta daha fazla yer almaları için gerekli faaliyet ve gayretlerde bulunur. İstanbul'un Ataşehir ilçesinde 35 dönüm alan üzerinde; Metin Sabancı Özel Eğitim Okulları, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri ve Aile Danışma Merkezi bulunan Vakfı, kurduğu günden bugüne 30 binden fazla çocuk ve ailesinde hizmet verdi ve destek oldu. 1972 yılından beri, şeffaf ve hesap edilebilirlik prensipleriyle hizmet veren Vakıf, konu hakkında bilinirliği ve çocuklara daha fazla destek sağlayabilirlar için 2018 yılı Eylül ayından itibaren “Cerebral Palsy Türkiye” markasını yoluna devam ediyor.

Etiketler: Palsy, Türkiye, Cerebral, hizmet, fazla

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.