26 Eylül 2019 Perşembe 12:56

GÜNDEM

Türkiye'nin Önde Gelen Kuruluşlarının Yer Aldığı Etik Ve İtibar Derneği Üyeleri Arasına Nazalı Avukatlık Ortaklığı Da Katıldı

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarının yer aldığı Etik ve İtibar Derneği

Türkiye'nin Önde Gelen Kuruluşlarının Yer Aldığı Etik Ve İtibar Derneği  Üyeleri Arasına Nazalı Avukatlık Ortaklığı Da Katıldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

üyeleri arasına Nazalı Avukatlık Ortaklığı da katıldı

NAZALI Vergi & Hukuk (NAZALI), Etik ve İtibar Derneği (TEİD) üyeleri arasına katıldı.

Evrensel iş etiği ilkelerinin toplumun her kesiminde anlaşılması, benimsenmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla 2010 yılından bu yana faaliyet gösteren TEİD ile NAZALI arasında Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’nin özünü oluşturan 10 temel ilkeyi de içeren ‘Etik Beyannamesi’ imzalandı. Sözleşmenin imzalanması ile NAZALI, derneğin üyeleri arasındaki yerini alarak etik ve şeffaf bir çalışma anlayışını benimsediğini beyan etmiş oldu.

İstanbul’un yanı sıra Ankara, İzmir, Denizli ve Bursa’da da ofisleri ve 150 kişilik kadrosu bulunan NAZALI, kamu ve özel sektör tecrübesine sahip ortak ve çalışanları ile vergi, hukuk, sosyal güvenlik ve gümrük alanlarında uzmanlaşmıştır. Dinamik, alanında uzman ve tecrübeli ekibiyle, kısa sürede birçok yerel ve uluslararası firma ile çalışan NAZALI’nın temel üstünlüğü, hukuk ile birlikte mali ve teknik konuların olası tüm boyutlarını bir arada değerlendirerek müşteri ve müvekkillerine tek çatı altında kapsamlı hizmet sunabilmesidir.

NAZALI, müvekkillerine sunmakta olduğu hukuki hizmetler; kendi alanlarında uzman teknik ve mali birimlerin desteği ile gerçekleşen, en uygun çözüme yönelik çalışmaları içermektedir. Bu kapsamda, hukuk danışmanlığına yönelik konularda NAZALI bünyesinde bulunan avukatlar finans, sosyal güvenlik ve gümrük konularında uzman kişiler ve teknik elemanlar ile çalışmaktadır. Dolayısıyla, tüm çözümlerin interdisipliner bir hâl aldığı günümüz dünyasında NAZALI da gelişen şartlara uyum sağlayarak müşteri ve müvekkilleri için en verimli ve kapsamlı çözümü sunabilmek gayesi ile yola çıkmış ve ne mutlu ki hizmet kalitesinden asla ödün vermeyerek müşteri ve müvekkillerinin güvenini kazanmıştır.

“Birlikte, Bilgiyle Büyür” sloganı ile yola çıkan NAZALI, sürekli araştırmaya ve sorgulamaya yönelik bir hizmet anlayışını ilke edinmiş olup, hizmet verdiği alanlarda aranan ve tercih edilen bir isim halini almıştır.

2019 yılı itibari ile 140 kurumsal üyeyi aşan TEİD üyeleri arasında Tüpraş, Sabancı Holding, Siemens, Zorlu Holding, Doğuş Grubu, Arçelik, Enka, Tekfen Holding, Adel Kalemcilik, Sütaş, Anadolu Grubu, Bayer, Borusan Holding, Akkök Holding, Coca Cola İçecek, Ernst & Young, Deloitte, KPMG, PwC, Bilim İlaç, Bosch, Philips, Brisa, 3M, Abdi İbrahim, Allianz, BP gibi öncü kurumlar bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde Ford Otosan, Baymak, İpragaz, Polat Enerji de TEİD üyeleri arasına katılmıştı.

Contentİstanbul

İlginizi Çekebilir

Dünyanın Önde Gelen Otel Markaları Ve Yatırımcıları Turizm Yatırımları Forumu İçin Türkiye’De

Dünyanın Önde Gelen Otel Markaları ve Yatırımcıları


İbb, Elazığ’Da Arama Kurtarma Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

İBB, Elazığ ve Malatya’yı etkileyen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından bölgeye gönderdiği arama kurtarma ve yardım ekibi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 158 personel ve 23 araçtan oluşan ekipler, enkaz altından 19 vatandaşı kurtardı.


‘Plastik Aşklar’ 28 Ocak Salı Trump Sahne’De

Usta oyuncu Oya Başar ve başarılı oyuncu Begüm Birgören, ‘Plastik Aşklar’ oyunuyla, 28 Ocak Salı günü saat 20:30’da Trump Sahne’de izleyiciyle buluşacak.


Kral Selman Ve Veliaht Prens Muhammed Bin Selman’Dan Erdoğan’A Elazığ Mesajı

Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz ve Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman bin Abdülaziz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Elazığ’daki deprem sonrasında meydana gelen ölüm ve yaralanmalardan dolayı taziye mesajı gönderdi.


Yeni Renault Clio Türkiye’De

Renault Grubu’nun en çok satan global modeli, Avrupa ve Türkiye’de B-HB segmentinin lideri Clio yenileniyor. Yeni Clio, dinamik sürüş becerisi, yol tutuşu, yüksek teknolojileri ve tasarımdan üretime kadar kalitesi ile bugüne kadarki “en iyi Clio “olarak öne çıkıyor.


Etiketler: NAZALI, üyeleri, Holding, TEİD, hizmet

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.