5 Nisan 2019 Cuma 14:55

GÜNDEM

Türsab Kültür Sohbetleri’Ne Davetlisiniz!

Kültür Sohbetleri Söyleşi serisinin ilki Son Kazıların Işığında HATTUŞA: Efsanevi Hitit İmparatorluğu’nun İzinde başlığıyla 19 Nisan’da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Dolmabahçe Salonu’nda gerçekleştirilecek. 17.00 - 19.00 saatleri arasındaki bu söyleşide iki değerli akademisyen kültür meraklılarıyla buluşacak.

Türsab Kültür Sohbetleri’Ne Davetlisiniz!
Türsab Kültür Sohbetleri’Ne Davetlisiniz!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Hattuşa Antik Kenti’nde 112 yıldır devam eden ve FEST Travel’ın da sponsorlarından biri olduğu kazıların dünya tarihi ve belleği için açtığı yolu, Hattuşa - Boğazkale Kazıları Başkanı ve Alman Arkeoloji Enstitüsü mensubu Prof. Andreas Schachner ve İstanbul Üniversitesi Eskiçağ Dilleri ve Kültürleri Bölümü Hititoloji Ana Bilim Dalı öğretim üyesi Dr. Metin Alparslan anlatacak.

Sizleri bu söyleşiyle tüm dünyanın dikkatini cezbeden, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile yerli ve yabancı gezginler için en önemli rotalardan olan Hattuşaş’ı her yönüyle keşfe çıkmaya, Anadolu’nun tarihine etkileyici bir yolculuğa davet ediyoruz.

Katılımın ücretsiz olduğu söyleşiye rezervasyon yaptırmanız gereklidir. Rezervasyon için buraya tıklayarak çıkan formu doldurmanız yeterlidir.

İlginizi Çekebilir

Sıgnıfy, 3D Yazıcı İle Aydınlatma Sektöründe Bir İlke Daha İmza Atıyor

Signify, kullanıcıların internet üzerinden diledikleri armatürü tasarlayıp üç boyutlu yazıcı teknolojisiyle üreterek adreslerine yollamalarına izin veren, türünün ilk örneği olan online hizmetini tanıttı.


Sakıp Sabancı Sanat Ödülleri Sahiplerini Buldu

-SABANCI VAKFI GENÇ SANATÇILARIN DESTEKÇİSİ OLMAYA DEVAM EDİYOR


“Süper İyi Günler”İn Gala Gecesine Tohum Otizm Vakfı Destekçileri Akın Etti

Birçok ülkede önemli tiyatrolarda sahnelenen ve 3 milyonu aşkın kişiye ulaşan ‘Süper İyi Günler’ oyununun özel gösterimi Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda sahnelendi.


20. Uluslararası Antalya Piyano Festivali Açılışını Barbaros Ve Symphonic Project İle Yapacak!

20. ULUSLARARASI ANTALYA PİYANO FESTİVALİ AÇILIŞINI BARBAROS VE SYMPHONIC PROJECT İLE YAPACAK!


Sherpa’Dan İnovatif Danışmanlık Hizmeti Ux Strategy Call

Türkiye’nin önde gelen ve global ölçekte hizmet veren dijital deneyim tasarım stüdyosu SHERPA, markaların dijital ürün ve servislerinin kullanıcı deneyimi stratejilerine yön vermelerini mümkün kılacak yeni danışmanlık hizmetini lanse etti: UX Strategy Call.


Etiketler: için, Hattuşa, olduğu, tarihi, UNESCO

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.