3 Temmuz 2018 Salı 15:33

FOTOĞRAF

Tuz Gölü Fotoğraf Çekim Atölyesi 2018

Tuz Gölü Fotoğraf Çekim Atölyesi 2018
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tuz Gölü Tuz gölü ülkemizin en önemli sulak alanlarından birisidir. Dünyanın tuz oranı en yüksek 2. gölü olmasının yanı sıra başta flamingolar olmak üzere birçok kuş türününde üreme alanıdır. Tuz gölü doğal görüntüsü ile de özel bir yerdir. Derinliği 50cm geçmeyen göl yüzeyi adeta ayna gibi gökyüzünü yansıtarak mekan algısını ortadan kaldırmaktadır. Moda fotoğrafçılığı için özgün bir doğal fon işlevi görmektedir. Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf Bölümü Öğretim Görevlisi İsmail Coşkun'un rehberliğinde 2. Tuz Gölü ileri fotoğraf çekim teknikleri atölyesi fotoğraf meraklılarını bekliyor.

 

Fotoğraf Bölümü Öğretim Görevlisi İsmail Coşkun Rehberliğinde

 

Profesyonel Fotoğrafçı / Akademisyen yönetiminde; moda fotoğrafı uygulamalı atölye çalışması; Deneyim kazanmak, moda ve ya sanatsal portfolyo oluşturmak isteyen fotoğrafçılar, AOF-Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü mezunları için uygulama ve prodüksiyon yapma becerilerini geliştirecekleri bir atölye çalışması yapılacak. Profesyonel fotomodel, styling, makyöz+kuaför ve asistanlardan oluşan bir ekibin görev alacağı atölyede katılımcılar farklı kıyafetler ve konseptlerde fotoğraf çekme deneyimi yaşayacaklar. Oluşturulacak konsepte göre Gün ışığı veya Praflaş ışığı ayrı ayrı yada birlikte kullanılacak. Böylece katılımcıların ışık kontrölü ve aydınlatmayı amaca uygun
düzenlemeleri sağlanacak.

 

Fotoğraf Çekim Teknikleri Tuz Gölü Atölye Çalışmasına Kayıt

14-15 Temmuz 2018, 2. Tuz Gölü İleri Fotoğraf Çekim Teknikleri Atölyesi'ne kayıt veya detaylı bilgi için Serra Demir: 0212 270 29 00 veya studioc@coskunfotos.com

İlginizi Çekebilir

Türk Zeytin Ve Zeytinyağı İngiliz Sofralarını Süsleyecek

TÜRK ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI İNGİLİZ SOFRALARINI SÜSLEYECEK


Şişli Hepimizin Bahar Şenliği

Şişli’de yaşayanlar baharı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin’in düzenlediği “Şişli Hepimizin Bahar Şenliği” ile karşıladı.


Uludağ Ekonomi Zirvesi’Nde 2023 Milli Teknoloji Hamlesi Konuşuldu Basin Bulteni

Zirvede bir konuşma yapan TC Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, Türkiye’nin teknolojide yakaladığı ivmeyi örneklerle anlattı.


Beyoğlu’Nda Halkı Krize Karşı Kooperatiflerle Koruyacağız

CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş’ın yaklaşan yerel seçimler öncesinde ziyaretleri sürüyor. Ortak Yaşamı Geliştirme Vakfı’nın kooperatifçilikle ilgili toplantısına katılan Alper Taş, “Türkiye maalesef büyük bir ekonomik kriz tehlikesiyle karşı karşıya. Seçilmemiz halindekooperatifçiliği tekrar canlandıracak, Beyoğlu’nda üretici ve tüketiciyi krizin ağır etkilerine karşı koruyacağız. Beyoğlu’nu kooperatiflerle donatacağız” dedi.


Uludağ Ekonomi Zirvesi’Nde “Çin’İ Doğru Anlamak” Tartışıldı Basın Bulteni

Sun Group sponsorluğunda gerçekleşen “Çin’i Doğru Anlamak” oturumunda Çin ile Türkiye arasındaki ilişkiler masaya yatırıldı.


Etiketler: Gölü, Fotoğraf, Çekim, gölü, için

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.