3 Temmuz 2018 Salı 15:33

FOTOĞRAF

Tuz Gölü Fotoğraf Çekim Atölyesi 2018

Tuz Gölü Fotoğraf Çekim Atölyesi 2018
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tuz Gölü Tuz gölü ülkemizin en önemli sulak alanlarından birisidir. Dünyanın tuz oranı en yüksek 2. gölü olmasının yanı sıra başta flamingolar olmak üzere birçok kuş türününde üreme alanıdır. Tuz gölü doğal görüntüsü ile de özel bir yerdir. Derinliği 50cm geçmeyen göl yüzeyi adeta ayna gibi gökyüzünü yansıtarak mekan algısını ortadan kaldırmaktadır. Moda fotoğrafçılığı için özgün bir doğal fon işlevi görmektedir. Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf Bölümü Öğretim Görevlisi İsmail Coşkun'un rehberliğinde 2. Tuz Gölü ileri fotoğraf çekim teknikleri atölyesi fotoğraf meraklılarını bekliyor.

 

Fotoğraf Bölümü Öğretim Görevlisi İsmail Coşkun Rehberliğinde

 

Profesyonel Fotoğrafçı / Akademisyen yönetiminde; moda fotoğrafı uygulamalı atölye çalışması; Deneyim kazanmak, moda ve ya sanatsal portfolyo oluşturmak isteyen fotoğrafçılar, AOF-Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü mezunları için uygulama ve prodüksiyon yapma becerilerini geliştirecekleri bir atölye çalışması yapılacak. Profesyonel fotomodel, styling, makyöz+kuaför ve asistanlardan oluşan bir ekibin görev alacağı atölyede katılımcılar farklı kıyafetler ve konseptlerde fotoğraf çekme deneyimi yaşayacaklar. Oluşturulacak konsepte göre Gün ışığı veya Praflaş ışığı ayrı ayrı yada birlikte kullanılacak. Böylece katılımcıların ışık kontrölü ve aydınlatmayı amaca uygun
düzenlemeleri sağlanacak.

 

Fotoğraf Çekim Teknikleri Tuz Gölü Atölye Çalışmasına Kayıt

14-15 Temmuz 2018, 2. Tuz Gölü İleri Fotoğraf Çekim Teknikleri Atölyesi'ne kayıt veya detaylı bilgi için Serra Demir: 0212 270 29 00 veya studioc@coskunfotos.com

İlginizi Çekebilir

Sonbahar Detoksu İçin 9 Öneri

Çağımızın en önemli sağlık sorunlarından birisi olan obezite ve fazla kilolardan korunmak için pek çok kişi çeşitli diyet programlarına başvuruyor. Bunlar arasında ise özellikle son dönemlerde detoks programları öne çıkıyor. Yanlış uygulandığında sağlığın bozulmasına neden olan detoks, doğru ve uzman kontrolünde yapıldığında hem hastalıklardan koruyor hem de kilo vermeye yardımcı oluyor. Memorial Hizmet Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Dyt. Sinem Uygun, sağlıklı detoks için yapılması gerekenler hakkında bilgi verdi.


Revolution Ve I Heart Revolution’In Yepyeni Ve Renkli Dünyasına Hazır Mısınız!

Sevilen İngiliz kozmetik markası Revolution ve I Heart Revolution, yeni ürünleriyle makyaj modasında çığır açıyor. Far paletlerinden rujlara, hem gözlerde hem dudakta kullanılan kalemlerden lip sticklere kadar rengarenk ürünleriyle gönülleri fethediyor.


Müsiad Yeni Ekonomi Programı Açıklaması

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın açıkladığı Yeni Ekonomi Programına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.


Öğrenme Çabası, Alzheımer’A Karşı En Önemli Silah

Öğrenme çabası, Alzheimer’a karşı en önemli silah


Bitkisel Yağda Planlı Üretim 16 Milyar Doların Türkiye'de Kalmasını Sağlar

Bilgi için:


Etiketler: Gölü, Fotoğraf, Çekim, gölü, için

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.