3 Temmuz 2018 Salı 15:33

FOTOĞRAF

Tuz Gölü Fotoğraf Çekim Atölyesi 2018

Tuz Gölü Fotoğraf Çekim Atölyesi 2018
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tuz Gölü Tuz gölü ülkemizin en önemli sulak alanlarından birisidir. Dünyanın tuz oranı en yüksek 2. gölü olmasının yanı sıra başta flamingolar olmak üzere birçok kuş türününde üreme alanıdır. Tuz gölü doğal görüntüsü ile de özel bir yerdir. Derinliği 50cm geçmeyen göl yüzeyi adeta ayna gibi gökyüzünü yansıtarak mekan algısını ortadan kaldırmaktadır. Moda fotoğrafçılığı için özgün bir doğal fon işlevi görmektedir. Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf Bölümü Öğretim Görevlisi İsmail Coşkun'un rehberliğinde 2. Tuz Gölü ileri fotoğraf çekim teknikleri atölyesi fotoğraf meraklılarını bekliyor.

 

Fotoğraf Bölümü Öğretim Görevlisi İsmail Coşkun Rehberliğinde

 

Profesyonel Fotoğrafçı / Akademisyen yönetiminde; moda fotoğrafı uygulamalı atölye çalışması; Deneyim kazanmak, moda ve ya sanatsal portfolyo oluşturmak isteyen fotoğrafçılar, AOF-Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü mezunları için uygulama ve prodüksiyon yapma becerilerini geliştirecekleri bir atölye çalışması yapılacak. Profesyonel fotomodel, styling, makyöz+kuaför ve asistanlardan oluşan bir ekibin görev alacağı atölyede katılımcılar farklı kıyafetler ve konseptlerde fotoğraf çekme deneyimi yaşayacaklar. Oluşturulacak konsepte göre Gün ışığı veya Praflaş ışığı ayrı ayrı yada birlikte kullanılacak. Böylece katılımcıların ışık kontrölü ve aydınlatmayı amaca uygun
düzenlemeleri sağlanacak.

 

Fotoğraf Çekim Teknikleri Tuz Gölü Atölye Çalışmasına Kayıt

14-15 Temmuz 2018, 2. Tuz Gölü İleri Fotoğraf Çekim Teknikleri Atölyesi'ne kayıt veya detaylı bilgi için Serra Demir: 0212 270 29 00 veya studioc@coskunfotos.com

İlginizi Çekebilir

Kenan Doğulu Bodrum Antik Tiyatro'da Dinleyenleri Büyüledi

Kenan Doğulu’dan Ege’nin incisi Bodrum’da muhteşem konser


Sıla’Nın Harbiye’Deki Dördüncü Günü De Tıklım Tıklım

SILA’NIN HARBİYE’DEKİ DÖRDÜNCÜ GÜNÜ DE TIKLIM TIKLIM


İstanbul Kids Fashion Fuarı, 72 Ülkeden 4 Bin 550 Ziyaretçiyi Ağırladı…

35. Uluslararası İstanbul Kids Fashion-Bebek Çocuk Hazır Giyim ve Aksesuarları Fuarı, 17-20 Temmuz tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 72 ülkeden 4 bin 550 uluslararası ve ulusal profesyonel ziyaretçi ile 156 markanın katılımı ile yapıldı.


Kenan Doğulu’Dan Ege’Nin İncisi Bodrum’Da Muhteşem Konser

Kenan Doğulu yaz konserleri hız kesmeden devam ediyor. Doğulu, Datça konserinin ardından geçtiğimiz akşam da Bodrum’un en özel konser mekanlarından Bodrum Antik Tiyatro’da sahne aldı.


258 Tenisçi Ng Sapanca’Da Buluştu..

Spor aktivitelerinin yanı sıra bölge turizmini geliştirmeyi misyon edinen NG Sapanca’nın desteklediği, 258 tenisçiyi bir araya getiren 10. Geleneksel Tenis Turnuvası ödül töreni renkli anlara sahne oldu.


Etiketler: Gölü, Fotoğraf, Çekim, gölü, için

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.