11 Şubat 2019 Pazartesi 15:47

MODA

Twıst, Bu Sevgililer Günü’Nü Canlı Vitrin Performansıyla Kutluyor

Özgür sokak ruhunun temsilcisi TWIST, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü sanat ve müziğin ahenkle buluştuğu canlı vitrin performansıyla kutlamak üzere, çok özel bir konuğu ağırlıyor ve #senneyeaşıksın? sorusuna cevap arıyor.

Twıst, Bu Sevgililer Günü’Nü Canlı Vitrin Performansıyla Kutluyor
Twıst, Bu Sevgililer Günü’Nü Canlı Vitrin Performansıyla Kutluyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İtalyan performans sanatçısı Serafino Rudari, 14 Şubat Perşembe günü TWIST İstinyepark mağazasında herkese açık olarak gerçekleştireceği ve gün boyu sürecek TWIST canlı vitrin performansı ile tüm katılımcılara keyifli bir deneyim sunmaya hazırlanıyor ve #senneyeaşıksın sorusuna cevap arıyor.

Serafino Rudari, boyaların ve renklerin ona verdiği özgürlükle sınırsız bir yaratıcılığa sahip... Mekan ve zamandan bağımsız, bitmeyen bir yolculuk ile üretmekten, resim yapmaktan keyif alan cesur bir ruh…

Serafino, sanata ve yaratıcılığa aşık, sen neye aşıksın?

Serafino Rudari

1974 yılında Verona'da doğan Serafino Rudari, yüzyıldan fazla bir tarihe sahip sanatçılarla dolu bir ailede büyüdü ve bu yaratıcı unsurlarla dolu ortamda eğitiminin temelini buldu.

Kısa sürede okuduğu sanatsal yolculukla, figüratif sanatların çalışmalarına ek olarak aynı zamanda müzik ve tasarıma da ilgi duyduğunu keşfetti. Londra, Barselona, Fransa ve Amerika Birleşik Devletleri sokaklarında seyahat etmesine yol açan duyusal ve fiziksel bir yolculuğa çıktı.

Stilistik deneyler ile farklı teknikler araştırmaya devam eden sanatçı; doğaçlama gerçekleştirdiği canlı performanslarında tasarım, moda ve müzik gibi farklı disiplinler arasında köprü kuruyor.

İlginizi Çekebilir

Diva Şıklığıyla Göz Kamaştırdı

Türk Sanat Müziğinin divası Bülent Ersoy Elexus Hotel’de sevenleriyle buluştu. Şıklığıyla göz dolduran sanatçı sevenlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti çekti. Üç saat sahnede kalan sanatçı, şarkılarını kimi zaman tahtında oturarak söyledi.


Üniversiteliler Bizz@Kampüs’Te Ülker Oneo İçin Yarıştı

Üniversite öğrencilerinin katıldığı ve pazarlama fikirlerinin yarıştığı “bizz@kampüs”te, “Aurora” takımının Ülker Oneo için geliştirdiği proje birinci oldu.


Bmw’Nin Kadın Kullanıcıları Performans Sürüş Eğitimi İle Piste İndi

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kampanyası kapsamında, Mart ayında BMW sahibi olan kadın sürücülere hediye ettiği Performans Sürüş Eğitimi 20 Nisan’da İzmit Körfez Pisti’nde gerçekleştirildi. Etkinliğe katılan BMW sahibi kadın sürücüler, kendi sınırlarını zorladıkları bir sürüş deneyimi yaşadılar.


Volkan Konak’Tan Sevenlerine Müjdeli Haber

MAYIS SONUNDA YENİ ALBÜM GELİYOR


Aston Martin Ve Total Güçlerini Birleştirdi...

Aston Martin ve Total 2016’dan bu yana devam ettikleri işbirliklerini yeniledi. Bu kapsamda motorsporlarında yapılan işbirliği, Ar-Ge ve modellerin ilk yağ dolumlarında Total QUARTZ motor yağları ürün serisinin kullanılmasını da içeriyor.


Etiketler: Serafino, Rudari, TWIST, olarak, canlı

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.