11 Şubat 2019 Pazartesi 15:47

MODA

Twıst, Bu Sevgililer Günü’Nü Canlı Vitrin Performansıyla Kutluyor

Özgür sokak ruhunun temsilcisi TWIST, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü sanat ve müziğin ahenkle buluştuğu canlı vitrin performansıyla kutlamak üzere, çok özel bir konuğu ağırlıyor ve #senneyeaşıksın? sorusuna cevap arıyor.

Twıst, Bu Sevgililer Günü’Nü Canlı Vitrin Performansıyla Kutluyor
Twıst, Bu Sevgililer Günü’Nü Canlı Vitrin Performansıyla Kutluyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İtalyan performans sanatçısı Serafino Rudari, 14 Şubat Perşembe günü TWIST İstinyepark mağazasında herkese açık olarak gerçekleştireceği ve gün boyu sürecek TWIST canlı vitrin performansı ile tüm katılımcılara keyifli bir deneyim sunmaya hazırlanıyor ve #senneyeaşıksın sorusuna cevap arıyor.

Serafino Rudari, boyaların ve renklerin ona verdiği özgürlükle sınırsız bir yaratıcılığa sahip... Mekan ve zamandan bağımsız, bitmeyen bir yolculuk ile üretmekten, resim yapmaktan keyif alan cesur bir ruh…

Serafino, sanata ve yaratıcılığa aşık, sen neye aşıksın?

Serafino Rudari

1974 yılında Verona'da doğan Serafino Rudari, yüzyıldan fazla bir tarihe sahip sanatçılarla dolu bir ailede büyüdü ve bu yaratıcı unsurlarla dolu ortamda eğitiminin temelini buldu.

Kısa sürede okuduğu sanatsal yolculukla, figüratif sanatların çalışmalarına ek olarak aynı zamanda müzik ve tasarıma da ilgi duyduğunu keşfetti. Londra, Barselona, Fransa ve Amerika Birleşik Devletleri sokaklarında seyahat etmesine yol açan duyusal ve fiziksel bir yolculuğa çıktı.

Stilistik deneyler ile farklı teknikler araştırmaya devam eden sanatçı; doğaçlama gerçekleştirdiği canlı performanslarında tasarım, moda ve müzik gibi farklı disiplinler arasında köprü kuruyor.

İlginizi Çekebilir

Hyperx Fury Ddr4 Bellekler Alienware Aurora R9 Oyuncu Bilgisayarlarını Güçlendiriyor

Oyuncu belleklerinde lider HyperX’in FURY DDR4 bellekleri yeni Alienware Aurora R9 PC modellerinde yer alacak. HyperX tarafından sağlanan 2666 MHz, 2933 MHz 3200 Mhz bellekler, Alienware’in fabrikada optimize edilen modül yapılandırmalarıyla 64 GB’a kadar sistemleri destekliyor. Şık ısı dağıtıcı tasarımı, sıcaklık uzaklaştırma özelliği ve kullanım kolaylığıyla bilinen HyperX FURY DDR4 bellekler, Alienware Aurora R9 PC modelleri için fabrikada optimize edilen hız aşırtma profillerini de içeriyor.


Durak Fındık, Tomra Ayıklama Çözümleri İle Üretim Kapasitesini Arttırıyor

Fındık sektöründe ciro lideri olan Durak Fındık, yatırımlarına kesintisiz devam ediyor. Üretim ve ihracat kapasitesini arttırma hedefi doğrultusunda TOMRA ayıklama makineleri ile de tesislerini güçlendiriyor.


Gensed Başkanı Halil Demirdağ, Türkiye’Nin Güneş Enerjisi Potansiyeline Dikkat Çekti Basın Açıklaması

GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, TÜRKİYE’NİN GÜNEŞ ENERJİSİ POTANSİYELİNE DİKKAT ÇEKTİ


Çağla Kubat’In Tüyoları İle Rüzgar Sörfünde “Her Koşulda Güçlü” Kalabilirsiniz

“Her koşulda güçlü” mottosu ile dikkat çeken Sensodyne Promine, yolculuğuna rüzgar sörfü severlerle devam ediyor. Çağla Kubat,


Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’Da Cafe Nikki’Nin Özel Lezzetleri Ve Kokteylleriyle Kendinizi Şımartın

Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’da


Etiketler: Serafino, Rudari, TWIST, olarak, canlı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.