11 Şubat 2019 Pazartesi 15:47

MODA

Twıst, Bu Sevgililer Günü’Nü Canlı Vitrin Performansıyla Kutluyor

Özgür sokak ruhunun temsilcisi TWIST, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü sanat ve müziğin ahenkle buluştuğu canlı vitrin performansıyla kutlamak üzere, çok özel bir konuğu ağırlıyor ve #senneyeaşıksın? sorusuna cevap arıyor.

Twıst, Bu Sevgililer Günü’Nü Canlı Vitrin Performansıyla Kutluyor
Twıst, Bu Sevgililer Günü’Nü Canlı Vitrin Performansıyla Kutluyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İtalyan performans sanatçısı Serafino Rudari, 14 Şubat Perşembe günü TWIST İstinyepark mağazasında herkese açık olarak gerçekleştireceği ve gün boyu sürecek TWIST canlı vitrin performansı ile tüm katılımcılara keyifli bir deneyim sunmaya hazırlanıyor ve #senneyeaşıksın sorusuna cevap arıyor.

Serafino Rudari, boyaların ve renklerin ona verdiği özgürlükle sınırsız bir yaratıcılığa sahip... Mekan ve zamandan bağımsız, bitmeyen bir yolculuk ile üretmekten, resim yapmaktan keyif alan cesur bir ruh…

Serafino, sanata ve yaratıcılığa aşık, sen neye aşıksın?

Serafino Rudari

1974 yılında Verona'da doğan Serafino Rudari, yüzyıldan fazla bir tarihe sahip sanatçılarla dolu bir ailede büyüdü ve bu yaratıcı unsurlarla dolu ortamda eğitiminin temelini buldu.

Kısa sürede okuduğu sanatsal yolculukla, figüratif sanatların çalışmalarına ek olarak aynı zamanda müzik ve tasarıma da ilgi duyduğunu keşfetti. Londra, Barselona, Fransa ve Amerika Birleşik Devletleri sokaklarında seyahat etmesine yol açan duyusal ve fiziksel bir yolculuğa çıktı.

Stilistik deneyler ile farklı teknikler araştırmaya devam eden sanatçı; doğaçlama gerçekleştirdiği canlı performanslarında tasarım, moda ve müzik gibi farklı disiplinler arasında köprü kuruyor.

İlginizi Çekebilir

Ben Varım, Sen De Katıl!

BEN VARIM, SEN DE KATIL!


Sağlıklı Beslenmenin Yeni Trendi ‘’Yerli Ürünler’’

SAĞLIKLI BESLENMENİN YENİ TRENDİ ‘’YERLİ ÜRÜNLER’’


Fibabanka’Dan Bir İlk Daha “Ailece Fibabankalıyız” Staj Programı

Fibabanka’dan bir ilk daha: “Ailece Fibabankalıyız” staj programı


Mediamarkt’Tan Fotoğraf Meraklılarına Özel İndirim

Geniş ürün yelpazesiyle teknoloji severlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt, fotoğraf çekmeyi ve çekilmeyi sevenlere yönelik özel bir kampanya başlatıyor.


Metro İle Target İş Birliğinde Global Retail Accelerator Yarışması

Metro ile Amerikalı perakende şirketi Target, türünün tek örneği Global Retail Accelerator Yarışması’nı hayata geçiriyor. Bu yarışmayla Metro, otel, restoran ve kafeler için çözümler üreten teknoloji girişimcilerini ödüllendiriyor. HORECA sektörünü odağına alarak kendi projesini geliştiren IT girişimcileri, 24 Şubat’a kadar yarışmaya başvurabiliyor.


Etiketler: Serafino, Rudari, TWIST, olarak, canlı

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.