21 Kasım 2019 Perşembe 12:06

GÜNDEM

Twitch Bağışları Menapay’İn Kripto Parası Menacash İle Yapılmaya Başladı

Oyun oynayan gençlerin yeni kazancı kripto para

Twitch Bağışları Menapay’İn Kripto Parası Menacash İle Yapılmaya Başladı
Twitch Bağışları Menapay’İn Kripto Parası Menacash İle Yapılmaya Başladı
Twitch Bağışları Menapay’İn Kripto Parası Menacash İle Yapılmaya Başladı
Twitch Bağışları Menapay’İn Kripto Parası Menacash İle Yapılmaya Başladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kapsayan MENA Bölgesinin ilk blokzinciri (Blockchain) tabanlı ödeme sistemi MenaPay Twitch platformunda sabit kripto para ile bağış yapılmasına olanak sağlıyor.

Akıllı telefonların daha güçlü işlemcilere sahip olması ve yüksek hızlı internet ile dijitalleşen oyun sektörü 2019 yılında bir önceki yıla göre yüzde 9,6 büyüme gösterdi. Oyun sektörü için 2019 yılında 152 milyar doların üzerinde harcama yapıldı. Dijital oyun kategorisinin büyük ilgi görerek büyümesiyle birlikte dünya genelinde sayıları iki milyar 500 bine ulaşan online oyuncular için yeni fırsatlar doğmaya başladı.

Bu fırsatlar içerisinde ‘streaming’ platformları aracılığıyla oyuncuların oyun oynarken para kazanması ön plana çıkmaya başladı. Gün geçtikçe daha da dijitalleşen sektörde en popüler streaming platformu olan Twitch ‘bağış’ kültürü ile ön plana çıkıyor. Oyun yayıncıları Twitch üzerinden kripto paralar ile bağış topluyor.

Oyuncular artık değeri sabit kripto para kazanıyor

İnternetin itici gücü olarak tanımlanan blokzincir teknolojisi sayesinde birçok sektör dijitalleşerek daha hızlı, güvenli ve şeffaf ödeme yöntemlerine yöneliyor. Blokzincir tabanlı yeni nesil ödeme yöntemi MenaPay’in son güncellemesi ile izleyicilerin artık 3 milyon 700 bin yayıncının bulunduğu Twitch platformunda sabit kripto para ile saniyeler içinde bağış yapmasına olanak sağladığını duyurması ise bu beklentilerin boşa çıkmayacağının en çarpıcı örneklerinden biri oldu. MenaPay’in banka bağımsız mobil uygulamasında ödeme ve para transferi işlemleri değeri değişmeyen kripto para birimi MenaCash ile gerçekleşiyor.

MenaPay yayıncılar ve oyuncular için en ideal sistemi sunuyor

MenaPay CEO’su Çağla Gül Şenkardeş, MenaPay olarak en ideal bağış sistemi olma yolunda çok önemli adımlar attıklarını söyledi. Şenkardeş konu ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

“Bu bağış sisteminin yapısı yayıncının tercihine bırakılmış durumda olmakla birlikte, genelde PayPal ya da Twitch Bit sistemi benzeri servisler tercih edilmektedir. MenaPay, bunlar ve benzeri sistemlerin arasından yükselerek, bütün yayıncılar için en ideal bağış sistemi olma yolunda ilerliyor.”

MenaPay chargeback riskini ortadan kaldırarak yayıncıların gelir kaybının önüne geçiyor. Düşük komisyon oranları ve stabil kriptopara birimi MenaCash ile hem yayıncılara hem de bağışçılara avantaj sağlayacak ucuz ve zahmetsiz bir para transferi sistemi. MenaPay, para transferi için QR kodlar veya kullanıcı adları kullanır. Basit ve kullanıcı deneyimi açısından kusursuz olan bu sistem, bağışçıları kullanımı kolay bir para transferi sayfasına yönlendirerek transferin hızlıca tamamlanmasını sağlıyor.”

MenaPay Hakkında

MenaPay, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'da (MENA) bölgesinde blockchain teknolojisi ile üretilmiş ilk mobil ödeme uygulamasıdır.İş dünyasının tanınmış liderleri tarafından Dubai'de kurulan MenaPay, özellikli blokchain konusunda dikkat çeken bölgenin dijital dönüşümünü destekleme vizyonu ile bölgedeki en yaygın kullanılan uygulama olma vizyonu ile çalışıyor. MenaPay, geleneksel ödeme yöntemleri yerine, şifreli blockchain ağı üzerinden ödeme yapar. Bu, her türlü kullanıcı için ve günlük hayatın her yönü için güvenli ve şeffaf bir ödeme ağı sağlar. MenaPay, yaygın bayi ağıyla nakitsiz bir toplum kurmak için USD ile eşdeğer “MenaCash”ı sunar. MenaPay'in MENA bölgesindeki para işlemlerinin geleceğini nasıl şekillendireceği hakkında daha fazla bilgi için www.menapay.io adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: MenaPay, para, için, ödeme, sistemi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.