14 Şubat 2020 Cuma 15:10

GÜNDEM

Üç Ödül Birden Grohe Smartcontrol Bataryaları, Mutfakların Gözdesi

Üç Ödül Birden  Grohe Smartcontrol Bataryaları, Mutfakların Gözdesi
Üç Ödül Birden  Grohe Smartcontrol Bataryaları, Mutfakların Gözdesi
Üç Ödül Birden  Grohe Smartcontrol Bataryaları, Mutfakların Gözdesi
Üç Ödül Birden  Grohe Smartcontrol Bataryaları, Mutfakların Gözdesi
Üç Ödül Birden  Grohe Smartcontrol Bataryaları, Mutfakların Gözdesi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

1.500’ü aşkın tüketici ve uzmanlardan oluşan, 15 kişilik Mutfakta İnovasyon Ödülü jürisi aynı fikirde: GROHE Zedra SmartControl, “Mutfak Eviye ve Armatürleri” kategorisinde, “KitchenInnovation of the Year 2020” ödülüne layık görüldü. Sezgisel olarak kullanılan, zamanın ötesine geçen batarya, özellikle kullanım kolaylığı, inovasyon, ürün faydaları, tasarım ve ergonomi kriterlerinde gönülleri fethetti. Gıpta ile bakılan bu ödülü ardı ardına üçüncü defa kazanan GROHE, aynı zamanda, “En Sevilen Marka - Altın” unvanını da kutladı. Bu ödül, sadece üç yılda bir, üç yıl boyunca ortalamanın üzerinde tüketici odaklılığı ve tutarlı marka gücü sergileyen markaya veriliyor. “Bir defa daha kritik tüketici jürisini ikna edebilmiş olmaktan ve artık aynı zamanda mutfakların en sevilen markaları arasında değerlendirilmekten büyük bir mutluluk duyuyorum,” diyen GROHE EMENA Su Sistemleri, Filtrasyon, Mutfak Kanalı Kıdemli Başkan Yardımcısı Andrea Bußmann, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ödül, GROHE’yi mutfakta da tüketicilerin ilk seçeneği olarak konumlandırma iddiamıza vurgu yapıyor. Mutfak eviyeleri, bataryaları, su sistemleri ve aksesuarlarından atık ayrıştırma sistemlerine kadar her şeyi içeren, mükemmel uyuma sahip bir ürün portföyünü tek bir kaynaktan sunuyoruz.”

Biçim ve fonksiyonun mükemmel etkileşimi

GROHE Zedra SmartControl, Zedra ürün yelpazesinin tipik indirgenmiş tasarımını sunuyor. Sürdürülebilir ve sezgisel SmartControl teknolojisi ile birlikte, batarya sadece lavaboda gerekli tüm fonksiyonları karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda su akış hızının hassasiyetle ayarlanmasına da imkan veriyor. Su akışı, bir batarya kolu ile değil, tek bir butona basılarak kontrol ediliyor ve aynı zamanda eller serbest değilken bilek veya dirsek ile kolaylıkla çalıştırılabiliyor. Arzulanan yoğunluk, sadece basmalı buton çevrilerek önceden ayarlanabiliyor. Su sıcaklığı, batarya gövdesinin üzerindeki karıştırma valfi sağa veya sola döndürülerek kullanıcı tarafından rahatlıkla ayarlanabiliyor. Daha yüksek sürdürülebilirlik ve daha düşük su tüketimi için bir avantajı da, istenildiğinde otomatikman önceden standart olarak seçilebilen ekonomik Eco ayarı sunuyor.

Tüketicilerden, tüketiciler için

International Forum Design GmbH de ikna oldu

Zedra SmartControl, Colors koleksiyonu ile yakınlarda “2020 iF altın ödül”e layık görülen SmartControl serisinin bir parçası. Ürünlerin tüketici faydaları, kalite ve tasarımı konusunda ikna olan bir başka kuruluş da merkezi Almanya’nın Hanover şehrinde bulunan, dünyanın en eski bağımsız tasarım kurumu International Forum Design GmbH oldu. Jüri üyeleri, aldıkları kararı, “Bu batarya koleksiyonu, kullanıcı deneyimini tasarımın merkezine yerleştiriyor! Jüri heyeti de, mükemmel işçilik, üretim kalitesi ve her mutfağa kusursuz şekilde entegrasyondan etkilendi,” şeklinde açıkladı.

İlginizi Çekebilir

İstanbul’Da Tarımın Alternatif Geleceği Konuşuldu Kendi Kendine Yeten Şehirler Yaratabilir Miyiz

“Her kent bir çiftliktir, her ev bir bahçedir, her aile de bir çiftçidir”. Singapur’un bahçe kent uygulaması için sahiplendiği mottosu. Anlatımı Prof. Dr. Güzin Konuk’a ait. Önceki gün Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde düzenlenen “From Farm to Fork” konferansında dünyadan ve ülkemizden önde gelen profesörler, mimarlar, tasarımcılar ve enerji uzmanları gıdanın geleceğini masaya yatırdı. Konferansta, Türkiye’ye emsal teşkil edebilecek örnekler üzerinden, çiftlikten sofraya gıdanın yolculuğunda çeşitli disiplinlerin bir araya gelmesinin sebepleri ve yöntemleri konuşuldu.


Kadın Çalışanlar Başarıyı Artırıyor

Yaşam kalitesi hizmetlerinde lider marka olarak 72 ülkede toplam 460 bin çalışanıyla hizmet veren Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, kadınları kariyer yolcuğunda destekliyor. Sodexo Türkiye çalışanlarının yüzde 50’sini kadınlar oluşturuyor.


Avrupa’Nın Lider Anti Konferansı ‘Fifteen Seconds Festival’ İstanbul’A Geliyor

Yenilikçi markalara, start-uplara, iş ve sanat dünyasının önde gelen temsilcilerine ezberleri bozan formatıyla yer veren Avrupa’nın lider anti-konferansı Fifteen Seconds Festival, 21-22 Nisan tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde İstanbul’da düzenlenecek.


İbb, Türkiye İle Buluşuyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 81 ilin hemşeri derneklerinin temsilcileriyle buluşacak. 25 Şubat’ta gerçekleşecek “Hemşehri Dernekleri Çalıştayı’nın kapanış konuşmasını İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu yapacak.


Pediatri Doktorları, Eker Yoğurdun Üretim Yolculuğuna Vr Gözlükle Yakından Baktı

7. Marmara Pediatri Kongresi’ne katılan Eker, VR gözlükle fabrika gezisi deneyimi yaşattı


Etiketler: aynı, GROHE, SmartControl, batarya, tüketici

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.