19 Mart 2019 Salı 14:31

GÜNDEM

Uludağ Ekonomi Zirvesi’Nin Ana Sponsoru Bu Sene De Garenta

Türkiye’nin en önemli iş ve ekonomi dünyası etkinliklerinden Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin ana sponsoru bu yıl yine Garenta olacak. 22-23 Mart tarihlerinde 8’incisi düzenlenecek olan zirve; 1.500’ün üzerinde katılımcı ve 100’ün üzerinde konuşmacıya ev sahipliği yapacak.

Uludağ Ekonomi Zirvesi’Nin Ana Sponsoru  Bu Sene De Garenta
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenecek Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin ana sponsoru araç kiralamanın yeni nesil markası Garenta oldu. Farklı bakış açılarıyla iş dünyasını buluşturan ve ekonomi dünyasında gündem yaratan bu değerli organizasyonda ilk günden bugüne ana sponsor olarak yer alan Garenta, bu yıl da geleneği devam ettirdi.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız, “Garenta olarak Türkiye’nin en önemli etkinliklerinden biri olan Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne 2012 yılından bu yana ana sponsor olarak destek oluyoruz. İş dünyasını bir araya getiren, sektörleri ve şirketleri buluşturarak ekonomi dünyasının gündemini masaya yatıran bu zirvenin parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne bu sene de 1.500’ün üzerinde katılımcı ve 100’ün üzerinde konuşmacı beklendiğini belirten Ayyıldız; sanayiden ticarete, üretimden perakendeye, finanstan eğitime kadar pek çok konunun ele alınacağını kaydetti. Ayyıldız ayrıca zirvede başarılı işlere ve yeniliklere imza atan girişimcilere, ekonomiye yön verecek yeniliklere de yer verileceğini sözlerine ekledi.

Türk iş dünyasını temsil eden şirketlerin yönetim kurulu başkanları ve üst düzey yöneticilerinin katıldığı Uludağ Ekonomi Zirvesi’de ABD, Kanada, İsveç, İsviçre, Ürdün, Nijerya, İngiltere, Güney Kore, Hollanda, Çin, Slovakya ve Estonya’dan uluslararası konuklar da ağırlanacak.

İlginizi Çekebilir

Prematüre Bebekleri Bekleyen 5 Önemli Soruna Dikkat!

Anne ya da bebekteki rahatsızlıklar erken doğuma neden olabilir


Riot Games’İn Yeni Oyunu Legends Of Runeterra İçin “Keşif Gezisi” Başlıyor!

Riot Games’in 16 Ekim’de duyurduğu stratejik kart oyunu Legends of Runettera (LoR), ikinci ön izleme dönemiyle oyunseverlerin karşısına çıkıyor! Riot Games, merak dolu oyuncuların heyecanını daha da arttıracak bir karar alarak, 14 - 19 Kasım 2019 tarihleri arasında sürecek 2.önizleme dönemini başlatıyor.


Penta Teknoloji, Endüstriyel Baskı Çözümü Printronix’İn Yetkili Dağıtıcısı Oldu

Bilgisayar, yazılım ve donanım ürünleri başta olmak üzere, 29 yıldır bilgi teknolojileri ürünlerinin dağıtımını gerçekleştiren Penta Teknoloji; endüstriyel baskı çözümlerinde dünya liderlerinden biri olan Printronix’in Türkiye’deki yetkili dağıtıcısı oldu


Hastane Tedarik Yöneticileri 3M’Le Neuss’Ta Bir Araya Geldi

Hastanelerden ve önde gelen satın alma kuruluşlarından tedarik zinciri yöneticileri, tıbbi hedeflere ulaşmak ve finansal kaynakları en üst düzeye çıkarmak için yeni yollar arıyor. Konusunda uzman bu yöneticiler, yeni ve ümit verici bir yaklaşım olan değer bazlı tedarik yönetimi üzerine uluslararası çalışmalar yapmak amacıyla 3M’in Düsseldorf’a bağlı Neuss kentindeki merkezinde bir araya geldiler.


Katılımcıların Yüzde 80’İ Yerli Olan Tek Fuar “Bumatech”

Katılımcıların Yüzde 80’i Yerli Olan Tek Fuar “BUMATECH”


Etiketler: Uludağ, Ekonomi, Zirvesi, Garenta, dünyasını

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.