19 Mart 2019 Salı 14:31

GÜNDEM

Uludağ Ekonomi Zirvesi’Nin Ana Sponsoru Bu Sene De Garenta

Türkiye’nin en önemli iş ve ekonomi dünyası etkinliklerinden Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin ana sponsoru bu yıl yine Garenta olacak. 22-23 Mart tarihlerinde 8’incisi düzenlenecek olan zirve; 1.500’ün üzerinde katılımcı ve 100’ün üzerinde konuşmacıya ev sahipliği yapacak.

Uludağ Ekonomi Zirvesi’Nin Ana Sponsoru  Bu Sene De Garenta
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenecek Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin ana sponsoru araç kiralamanın yeni nesil markası Garenta oldu. Farklı bakış açılarıyla iş dünyasını buluşturan ve ekonomi dünyasında gündem yaratan bu değerli organizasyonda ilk günden bugüne ana sponsor olarak yer alan Garenta, bu yıl da geleneği devam ettirdi.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız, “Garenta olarak Türkiye’nin en önemli etkinliklerinden biri olan Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne 2012 yılından bu yana ana sponsor olarak destek oluyoruz. İş dünyasını bir araya getiren, sektörleri ve şirketleri buluşturarak ekonomi dünyasının gündemini masaya yatıran bu zirvenin parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne bu sene de 1.500’ün üzerinde katılımcı ve 100’ün üzerinde konuşmacı beklendiğini belirten Ayyıldız; sanayiden ticarete, üretimden perakendeye, finanstan eğitime kadar pek çok konunun ele alınacağını kaydetti. Ayyıldız ayrıca zirvede başarılı işlere ve yeniliklere imza atan girişimcilere, ekonomiye yön verecek yeniliklere de yer verileceğini sözlerine ekledi.

Türk iş dünyasını temsil eden şirketlerin yönetim kurulu başkanları ve üst düzey yöneticilerinin katıldığı Uludağ Ekonomi Zirvesi’de ABD, Kanada, İsveç, İsviçre, Ürdün, Nijerya, İngiltere, Güney Kore, Hollanda, Çin, Slovakya ve Estonya’dan uluslararası konuklar da ağırlanacak.

İlginizi Çekebilir

Overwatch Yeni Yaşını Sürprizlerle Kutlayacak

18.05.2019 – Overwatch’ta bugünlerde büyük bir heyecan hüküm sürüyor! Oyuna 21 Mayıs-10 Haziran tarihleri arasında PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarından giriş yapacak oyuncular Overwatch’ın 3. yaşına özel sezon etkinliğine katılabilecekler.


Turizm Ve Gastronomi Sektöründe İstihdama Çözüm

Gastroplatform, turizm ve gastronomi sektöründe istihdama çözüm olacak


Kemal Kılıçdaroğlu Ekrem Başkan, 18 Günde Suyu İndirdi, Gençlere İmkan Sağladı. Bir De 5 Yılı Düşünün!

Kemal Kılıçdaroğlu: Ekrem Başkan, 18 günde suyu indirdi, gençlere imkan sağladı. Bir de 5 yılı düşünün!


Gıda Takviyesi Pazarının Lideri Aksuvital, Türkiye'den 85 Ülkeye 'Sağlık' Dağıtıyor

Gıda takviyesi pazarının lideri Aksuvital hızlı büyüyor


İstmarina Avm’De Rafet El Roman Rüzgarı Esti!

Kartal sahilde denize nazır konumda, açık alan ferahlığı ile kapalı alan konforunu bir arada sunan yeni nesil alışveriş merkezi İstMarina, Türk pop müziğinin romantik sesi Rafet El Roman’ı ağırladı.


Etiketler: Uludağ, Ekonomi, Zirvesi, Garenta, dünyasını

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.