12 Kasım 2019 Salı 11:30

GÜNDEM

Uluslararası Leasing Konferansı İstanbul’Da Düzenleniyor....

Finansal kiralama ve varlığa dayalı finansman konusunda global kurumsal danışmanlık hizmetlerinde lider konumdaki Alta Group (LAR) ile bünyesinde faaliyet gösteren European Invigors EMEA LLP tarafından düzenlenen ‘Lease Conference-Istanbul 2019’, 20-21 Kasım tarihlerinde İstanbul Grand Hyatt Otel’de gerçekleşecek.

Uluslararası Leasing Konferansı İstanbul’Da Düzenleniyor....
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Uluslararası bir konferans olarak leasing sektöründe önemli bir yere sahip olan Lease Conference, iki gün boyunca dünyanın birçok yerinden önemli katılımcıları katılımcılara ev sahipliği yapacak.

Uluslararası Leasing Konferansı’nda sektörün öncü yöneticileri, Orta ve Doğu Avrupa ile Ortadoğu ve Afrika’da Finansal Kiralama ve Filo Yönetimi konularındaki gelişmelerle ilgili konuşmalar yapılacak. Tüm bunların yanı sıra konferans, Türkiye’de ve dünyada finansal kiralama sektörü, filo yönetimi, iş geliştirme, büyüme ve karlılık üzerine konuşmalara da sahne olacak.Konferansta, leasing sektöründeki trendler, finansman ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’nın rolü, UFRS16 çözümleri, filo kiralama gibi alt başlıklara yer verilecek.

Sektörde uluslararası deneyime sahip konuşmacıların yer alacağı konferansta, Finansal Kurumlar Birliği Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Finansal Kiralama Sektör Temsil Kurulu Başkanı Dr. Cüneyt Akpınar “Gelecek On Yılda Değişecek Dengeler” konusu hakkında bir sunum yapacak.

Leasing konferansının İstanbul’da yapılacak olması uzun bir aradan sonra ülkemizde yapılacak ilk sektör toplantısı olması açısından önem taşımaktadır.

İlginizi Çekebilir

İlber Hoca İbb Kariyer Zirvesi'nde Gençlerle Buluşuyor

İLBER HOCA İBB KARİYER ZİRVESİ'NDE GENÇLERLE BULUŞUYOR


Araştırma Sonuçları Türkiye’De Gönüllülük Katılım, Koşullar Ve Hukuk

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Göç Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yürütülen “Türkiye’de Gönüllülük Araştırması”nın sonuçları açıklandı. Araştırmaya göre; çalıştığı sivil toplum örgütünde sosyal güvenceye sahip olan gönüllülerin oranı %9. Araştırmaya katılan gönüllülerin %20’si gönüllülük yaparken psikolojik rahatsızlıklar yaşadığını belirtiyor


Microsoft 2020’Nin Siber Güvenlik Trendlerini Açıkladı

Microsoft uzmanları siber saldırı risklerini en aza indirmek için 2020 siber güvenlik trendlerini açıkladı. Öngörüler 2020’de siber saldırılarla savaşırken en çok yapay zekâdan faydalanacağız, bu alanda yeni iş birlikleri göreceğiz, buluttan güç alacağız, Sıfır Güven sistemini belirleyeceğiz ve gruplaşmış saldırılara karşı hazırlıklı olacağız.


Denizli'de Kur Riski Tartışıldı!

Denizli’de Kur Riski Tartışıldı!


Son Dakika...Tekfen Holding’Den 100 Milyon Dolarlık Satın Alma

Tekfen Holding iştiraklerinden TechInvestments LLC, 375 milyon ABD doları tutarında ödenmiş sermayeye sahip bir petrokimya sanayi üretim şirketi olan SOCAR Polymer Investments LLC’ye %10 hisseyle ortak olmak üzere, Bakû’da sözleşme imzaladı.


Etiketler: Finansal, yapılacak, Uluslararası, konferans, leasing

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.