12 Kasım 2019 Salı 11:30

GÜNDEM

Uluslararası Leasing Konferansı İstanbul’Da Düzenleniyor....

Finansal kiralama ve varlığa dayalı finansman konusunda global kurumsal danışmanlık hizmetlerinde lider konumdaki Alta Group (LAR) ile bünyesinde faaliyet gösteren European Invigors EMEA LLP tarafından düzenlenen ‘Lease Conference-Istanbul 2019’, 20-21 Kasım tarihlerinde İstanbul Grand Hyatt Otel’de gerçekleşecek.

Uluslararası Leasing Konferansı İstanbul’Da Düzenleniyor....
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Uluslararası bir konferans olarak leasing sektöründe önemli bir yere sahip olan Lease Conference, iki gün boyunca dünyanın birçok yerinden önemli katılımcıları katılımcılara ev sahipliği yapacak.

Uluslararası Leasing Konferansı’nda sektörün öncü yöneticileri, Orta ve Doğu Avrupa ile Ortadoğu ve Afrika’da Finansal Kiralama ve Filo Yönetimi konularındaki gelişmelerle ilgili konuşmalar yapılacak. Tüm bunların yanı sıra konferans, Türkiye’de ve dünyada finansal kiralama sektörü, filo yönetimi, iş geliştirme, büyüme ve karlılık üzerine konuşmalara da sahne olacak.Konferansta, leasing sektöründeki trendler, finansman ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’nın rolü, UFRS16 çözümleri, filo kiralama gibi alt başlıklara yer verilecek.

Sektörde uluslararası deneyime sahip konuşmacıların yer alacağı konferansta, Finansal Kurumlar Birliği Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Finansal Kiralama Sektör Temsil Kurulu Başkanı Dr. Cüneyt Akpınar “Gelecek On Yılda Değişecek Dengeler” konusu hakkında bir sunum yapacak.

Leasing konferansının İstanbul’da yapılacak olması uzun bir aradan sonra ülkemizde yapılacak ilk sektör toplantısı olması açısından önem taşımaktadır.

İlginizi Çekebilir

Özel Yetenekler Sanatını Konuşturuyor

ÖZEL YETENEKLER SANATINI KONUŞTURUYOR


Kobi’Lerin İlk Tercihi Sodexo

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, 26 ilde faaliyet gösteren KOBİ’ler üzerinde gerçekleştirdiği Türkiye Yemek Kartı Pazar Araştırması’nı tamamladı. Araştırma sonuçlarına göre Sodexo; KOBİ’ler arasında en fazla tercih edilen ve yüzde 81,4 ile bilinirliği en yüksek yemek kartı oldu.


Deri'n Fikirler Deri Üretim Ve Tasarım Yarışmasında Final Heyecanı

Deri sektöründe çifte ödül töreni heyecanı yaşanıyor. Deri sektörüne yenilikçi ve vizyoner tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen Deri’n Fikirler Deri Üretim ve Tasarım Yarışması Final Defilesi ile deri sektöründe ihracatın yıldızı 36 firmanın ödül alacağı ödül töreni heyecanı 22 Ocak 2020 Çarşamba akşamı yaşanacak.


Başkan İmamoğlu, Genç Lider Adaylarına Seslendi “Kamuda Liyakat Ötesi Kavramları Çatır Çatır Yıkacağız”

Başkan İmamoğlu, genç lider adaylarına seslendi:


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Etiketler: Finansal, yapılacak, Uluslararası, konferans, leasing

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.