5 Mart 2019 Salı 10:33

GÜNDEM

Umut Kafe Mart Ayında Da Umut Dağıtmaya Devam Ediyor

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın (KAÇUV) Ford Otosan’ın desteğiyle hayata geçirdiği Umut Kafe’nin Mart ayı durakları belli oldu. Umut Kafe, kanser tedavisi süren çocukların ailelerine iş ve maddi destek sağlamak için Mart ayı boyunca işbirliği yaptığı Pfizer, Eczacıbaşı, Colgate, UPS, AvivaSa gibi şirketlerin bahçelerinde gezici kafe hizmeti verecek.

Umut Kafe Mart Ayında Da Umut Dağıtmaya Devam Ediyor
Umut Kafe Mart Ayında Da Umut Dağıtmaya Devam Ediyor
Umut Kafe Mart Ayında Da Umut Dağıtmaya Devam Ediyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın (KAÇUV) Ford Otosan’ın desteğiyle hayata geçirdiği Umut Kafe, kanserli çocuklar ve aileleri için umut dağıtmaya devam ediyor. KAÇUV’un umut dağıtan sosyal sorumluluk projesi olarak bir transit aracın gezici kafeye dönüştürülmesiyle hayata geçirilen Umut Kafe, Mart ayında dönüşümlü olarak Eczacıbaşı, Colgate, Pfizer, UPS, AvivaSa’nın bahçelerinde hizmet verecek.

Kanser tedavisi süren çocukların çocuklarının tedavileri için şehir dışından gelmek zorunda kalan ve bu nedenle mevcut işlerini kaybeden toplamda 50’den fazla aileye iş imkanı sunarak maddi anlamda destek sağlayan Umut Kafe’de çay, kahve gibi içeceklerin yanı sıra annelerin el emeği börek ve kek gibi atıştırmalıklar sunuluyor. Umut Kafe, ailelere ek gelir elde etme fırsatı sunarak ekonomik desteğin yanı sıra moral desteği de sağlıyor.

Umut Kafe’nin Mart ayı programı:

5 Mart – Eczacıbaşı - Gebze

6 Mart – Colgate - Gebze

7-14 Mart – UPS Türkiye - Zeytinburnu

8-15 Mart – Pfizer Genel Müdürlüğü - Ortaköy

11-12-13 Mart – AvivaSa Genel Müdürlük - Ümraniye

KAÇUV:

İlginizi Çekebilir

Btcturk’Ün Mobil Uygulaması Birinci Haftasında İlk 10’A Girdi…

Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü kriptopara alım satım platformu BtcTurk, profesyonel yatırımcılar için geliştirdiği BtcTurk | PRO’nun mobil uygulamasını geçtiğimiz hafta hayata geçirmişti.


B.Bulteni...A101'den Herkese Ucuz Teknoloji....

A101’den Herkese Ucuz Teknoloji.....


Marka Avm Uludağ’In Zirvesine Yerleşiyor

Dünyanın farklı ülkelerinden sayısı bine yakın sporcunun katılacağı Uludağ Ultra Trailer koşusu zorlu ve keyifli bir yarışa sahne olacak. Sur Yapı Marka AVM’nin yenilenme alanına isim sponsoru olduğu yarışın 13 km ve 30 km’lik ilk kısmı 20 Temmuz’da gerçekleştirilecek. 21 Temmuz Pazar günü ise 66 km ve 100 km’lik kısmının tamamlanacağı koşuya 15 ülkeden sporcular katılacak. Spor eğitmeni ve terapist Atakan Otman koşu öncesi sporculara recovery terapi ile ısınma eğitimi verecek.


Lenovo, Yılın İkinci Çeyreğinde De Zirvede

Lenovo, yılın ikinci çeyreğinde de zirvede


Harbiye’De Kenan Doğulu Fırtınası

Kenan Doğulu, 2019 yazına damgasını vuran ikinci Harbiye konserini BKM’nin düzenlediği "Denizbank Açıkhava Konserleri" kapsamında verdi.


Etiketler: Mart, Umut, Kafe, KAÇUV, hayata

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.