14 Kasım 2019 Perşembe 16:38

GÜNDEM

Unac Group’Tan Amerika Yatırımı

Faaliyetlerine 2015 yılında başlayan, İhracatçılar Birliği’nin yıllık rakamlarına göre En Çok İhracat Yapan Kozmetik Firmaları listesinde ilk 60’ta bulunan UNAC Group, Amerika pazarında daha etkin bir rol alabilmek için Miami, Florida’da ofis açıyor. Şimdiye kadar 65 ülkeden, 200’e yakın firma ile iş birliği yapan UNAC Group’un yeni hedefi Kuzey ve Güney Amerika’ya yaptığı ihracatı artırmak. Bu hedef doğrultusunda, şirketin Miami’deki yapılanmasını Yönetim Kurulu Üyesi, Amerika Satış Direktörü Derya ASLAN yönetecek.

Unac Group’Tan Amerika Yatırımı
Unac Group’Tan Amerika Yatırımı
Unac Group’Tan Amerika Yatırımı
Unac Group’Tan Amerika Yatırımı
Unac Group’Tan Amerika Yatırımı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2019 yılını 4 milyon dolarlık ihracat ile kapatmaya hazırlanan UNAC Group’un Yönetim Kurulu Başkanı, genç iş insanı Ufuk Çoban, Amerika’da yaptıkları yatırımın önemini şu sözlerle anlatıyor: “Sadece Amerika Birleşik Devletleri’nin nüfusu yaklaşık 300 milyon. Üstelik bu coğrafyada kişi başına düşen kozmetik harcaması da çok yüksek. UNAC Group olarak İzmir’deki Cosmolive fabrikamızda katma değeri yüksek, natürel ürünler üretiyoruz. Bu nedenle Amerika pazarını kendimize hedef seçtik. Faaliyet gösterdiğimiz beş yıl içinde Amerika, ihracatımızın yüzde beşlik bir bölümünü oluşturuyordu. Biz bunu yüzde 20 seviyesine çekeceğiz.”

İhracat ve istihdam rakamlarını her geçen gün yükselten UNAC Group, 2023 yılına kadar Türkiye’de açacağı 100’e yakın perakende mağaza ile bu alanda da büyümek istiyor.

UNAC Group hakkında…

2015 yılının Ocak ayında faaliyetlerine başlayan UNAC Group, kısa zamanda özellikle Latin Amerika’da etkinliğini artırdı. Şimdiye kadar 65 ülkeden, 200 firma ile iş birliği yapan UNAC Group, her sene uluslararası düzeyde onlarca fuarda ülkemizi temsil ediyor. 2018 yılında Cosmolive natürel üretim tesisleri yatırımını gerçekleştiren UNAC Group, İzmir’deki fabrikasında Türkiye’de çok yetişen gül ve zeytin gibi ürünlerin özünden yararlanarak natürel güzellik ürünleri üretiyor.

İlginizi Çekebilir

Bebeklik Dönemi Dikkat Süresi Yetişkinlikteki Konsantrasyon Becerilerini Etkiliyor!

Bebeklik dönemi dikkat süresi


Serez Dondurmacısı Tasteatlas Kullanıcılarından Tam Not Aldı

Ülkemizin topraklarından gelen lezzetleri dondurma ile buluşturan Serez Dondurmacısı, Türkiye’nin en popüler 100 lezzeti listesinde yerini aldı. Yiyecek ve içeceklerin dünya atlası olarak nitelendirilen TasteAtlas kullanıcılarının oylarıyla belirlediği Türkiye’nin en popüler 100 lezzeti listesi güncellendi. Dondurma üretiminde her zaman en taze ve en doğal hammaddeleri kullanan Serez Dondurmacısı, en beğenilen lezzetlerden biri olarak listeye girdi.


Koton Fashıon Club, Yeni Sezonun Yenilikçi Platformu

YENİ SEZONUN YENİLİKÇİ PLATFORMU


Aşk Ve Tutkunun Dansı “Carmen” Cemal Reşit Rey’De Seyirciyle Buluştu!

O sadece sevdiği zaman sevgisini, sevmediğinde ise sevmediğini dürüstçe ifade edebilen bir karakter. Diğer bir deyişle özgür bir kadın…


Mediamarkt Depoları Boşaltıyor, Yetişen Kazanıyor!

En yeni teknolojileri en özel fiyatlarla teknolojiseverlerle buluşturan MediaMarkt, başlattığı geleneksel stokları eritme kampanyası ile depolarındaki ürünlerini yüzde 50’ye varan indirimlerle satışa sunuyor.


Etiketler: UNAC, Group, Amerika, natürel, milyon

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.