17 Ekim 2019 Perşembe 13:11

GÜNDEM

Ünlü Eğitmen Ve Yazar Ahmet Şerif İzgören Gebkim Mtal Öğrencileri İle Buluştu

GEBKİM MTAL ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERİNİN HAYATINA DEĞER KATIYOR

Ünlü Eğitmen Ve Yazar Ahmet Şerif İzgören  Gebkim Mtal Öğrencileri İle Buluştu
Ünlü Eğitmen Ve Yazar Ahmet Şerif İzgören  Gebkim Mtal Öğrencileri İle Buluştu
Ünlü Eğitmen Ve Yazar Ahmet Şerif İzgören  Gebkim Mtal Öğrencileri İle Buluştu
Ünlü Eğitmen Ve Yazar Ahmet Şerif İzgören  Gebkim Mtal Öğrencileri İle Buluştu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ünlü Eğitmen ve Yazar Ahmet Şerif İzgören

GEBKİM MTAL öğrencileri ile buluştu

Sürekli gelişim ve ilerleme vizyonu ile topluma değer yaratmayı hedefleyen GEBKİM Vakfı, eğitimde örnek bir model ortaya koyduğu GEBKİM Mesleki ve Teknik Lisesi’nde kişisel gelişimi destekleyen projeleri de hayata geçiriyor. GEBKİM son olarak İzgören Akademi’nin Kurucusu, Eğitmen ve Yazar Ahmet Şerif İzgören’i ağırladı. İzgören’in keyifli söyleşisine GEBKİM MTAL öğretmen ve öğrencilerinin yanı sıra GEBKİM Yönetimi ile OSB’deki firmaların temsilcileri katıldı.

Bireylerin kendilerini tanıması, yeteneklerini ve geliştirebilecekleri yönlerini fark etmeleri başarıya giden yolda atılabilecek ilk adımlar… Hayattaki başarı birçok farklı etkene bağlı olsa da eğitim ve öğrenmenin devamlılığı başarıda anahtar kelimeleri oluşturuyor. Bu gerçekten hareketle GEBKİM Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde hayata her açıdan tam donanımlı öğrenciler yetiştirmek amacıyla pek çok proje hayata geçiriliyor. Mesleki eğitim için gerekli altyapı ve donanımın yanında sportif ve kültürel aktivitelerle eğitim destekleniyor. Ünlü Eğitmen ve Yazar Ahmet Şerif İzgören de bu kapsamda GEBKİM Kimya İhtisas OSB Konferansa Salonu’nda, “Hayata Değer Katmak” konulu bir seminer verdi. GEBKİM MTAL yöneticileri, öğretmenleri ve öğrencilerinin yanı sıra GEBKİM Yönetimi ve OSB’de faaliyet gösteren firmaların temsilcileri, İzgören’in ufuk açıcı söyleşisini dinlemeye gelenler arasındaydı.

Konuşmasında, hayatta mazeret üretmeden başarılı olanların kazandığını belirten ve “Paranın peşinden koşmak yerine işini adam gibi yaparsan para senin peşinden koşar” diyen Ahmet Şerif İzgören, keyifli geçen seminerin ardından GEBKİM OSB içinde yer alan Pure Black Cafe’de izleyicileri ile sohbet etti ve “Geleceği Yönetmek” isimli kitabını imzaladı. GEBKİM MTAL öğrencileri, ilgiyle izledikleri İzgören’i bu sırada soru yağmuruna tuttular. İzgören, değişime kayıtsız kalanların yok olmaktan başka şanslarının olmadığını vurguladığı kitabında değişimin nasıl yönetilebileceğine dair ipuçlarını da veriyor.

GEBKİM, bilginin paylaşımı ve yeni fikirlerle zenginleştirilmesi açısından önem taşıyan seminer ve söyleşilerine önümüzdeki günlerde de devam edecek.

İlginizi Çekebilir

“Geleceğin Karakartalı” Elif Can, Vodafone Park’Ta Sahaya Çıktı

Dünyanın ilk dijital scouting projesi “Geleceğin KaraKartalı”nı kazanan 14 yaşındaki Aksaraylı Elif Can, Vodafone Park’ta oynanan Beşiktaş JK – D.G. Sivasspor maçının devre arasında sahaya çıktı. Beşiktaş Kadın Futbol Takımı’nın altyapısına seçilen Elif Can, taraftardan büyük alkış aldı.


Turizm Çalıştayı Yarın Yapılacak

19/01/2020


İbb, Tunceli’Ye Su Altı Arama Kurtarma Ekibi Gönderdi

İBB, TUNCELİ’YE SU ALTI ARAMA KURTARMA EKİBİ GÖNDERDİ


Görüntülü Haber 2600 Rakımda 1,5 Metre Karda Başkent Edaş Ekiplerinin Zorlu Mücadelesi

Başkent EDAŞ ekipleri, Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak’ta 7 milyondan fazla nüfusun ikamet ettiği sorumluluk bölgesinde kesintisiz elektrik sağlayabilmek için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda Başkent EDAŞ ekipleri, 2 bin 600 rakıma sahip Kastamonu’nun en yüksek kesimi olarak kabul edilen Anadolu’nun yüce dağı Ilgaz’da da yaklaşık 1,5 metre karda elektrik arızasına müdahale etti.


Evlilik Hazırlıkları Fuarı’Nda Altınyıldız Classics Şıklığı

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, 17-19 Ocak tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nda, farklı düğün konseptlerine farklı tarzlar sunan özel kreasyonunu, stil sahibi damat adaylarıyla buluşturdu.


Etiketler: GEBKİM, İzgören, Ahmet, Şerif, MTAL
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Gündem   -  - Genel Zamanı Üreterek Tüketiyoruz
Zamanı Üreterek Tüketiyoruz

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.