17 Ekim 2019 Perşembe 13:11

GÜNDEM

Ünlü Eğitmen Ve Yazar Ahmet Şerif İzgören Gebkim Mtal Öğrencileri İle Buluştu

GEBKİM MTAL ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERİNİN HAYATINA DEĞER KATIYOR

Ünlü Eğitmen Ve Yazar Ahmet Şerif İzgören  Gebkim Mtal Öğrencileri İle Buluştu
Ünlü Eğitmen Ve Yazar Ahmet Şerif İzgören  Gebkim Mtal Öğrencileri İle Buluştu
Ünlü Eğitmen Ve Yazar Ahmet Şerif İzgören  Gebkim Mtal Öğrencileri İle Buluştu
Ünlü Eğitmen Ve Yazar Ahmet Şerif İzgören  Gebkim Mtal Öğrencileri İle Buluştu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ünlü Eğitmen ve Yazar Ahmet Şerif İzgören

GEBKİM MTAL öğrencileri ile buluştu

Sürekli gelişim ve ilerleme vizyonu ile topluma değer yaratmayı hedefleyen GEBKİM Vakfı, eğitimde örnek bir model ortaya koyduğu GEBKİM Mesleki ve Teknik Lisesi’nde kişisel gelişimi destekleyen projeleri de hayata geçiriyor. GEBKİM son olarak İzgören Akademi’nin Kurucusu, Eğitmen ve Yazar Ahmet Şerif İzgören’i ağırladı. İzgören’in keyifli söyleşisine GEBKİM MTAL öğretmen ve öğrencilerinin yanı sıra GEBKİM Yönetimi ile OSB’deki firmaların temsilcileri katıldı.

Bireylerin kendilerini tanıması, yeteneklerini ve geliştirebilecekleri yönlerini fark etmeleri başarıya giden yolda atılabilecek ilk adımlar… Hayattaki başarı birçok farklı etkene bağlı olsa da eğitim ve öğrenmenin devamlılığı başarıda anahtar kelimeleri oluşturuyor. Bu gerçekten hareketle GEBKİM Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde hayata her açıdan tam donanımlı öğrenciler yetiştirmek amacıyla pek çok proje hayata geçiriliyor. Mesleki eğitim için gerekli altyapı ve donanımın yanında sportif ve kültürel aktivitelerle eğitim destekleniyor. Ünlü Eğitmen ve Yazar Ahmet Şerif İzgören de bu kapsamda GEBKİM Kimya İhtisas OSB Konferansa Salonu’nda, “Hayata Değer Katmak” konulu bir seminer verdi. GEBKİM MTAL yöneticileri, öğretmenleri ve öğrencilerinin yanı sıra GEBKİM Yönetimi ve OSB’de faaliyet gösteren firmaların temsilcileri, İzgören’in ufuk açıcı söyleşisini dinlemeye gelenler arasındaydı.

Konuşmasında, hayatta mazeret üretmeden başarılı olanların kazandığını belirten ve “Paranın peşinden koşmak yerine işini adam gibi yaparsan para senin peşinden koşar” diyen Ahmet Şerif İzgören, keyifli geçen seminerin ardından GEBKİM OSB içinde yer alan Pure Black Cafe’de izleyicileri ile sohbet etti ve “Geleceği Yönetmek” isimli kitabını imzaladı. GEBKİM MTAL öğrencileri, ilgiyle izledikleri İzgören’i bu sırada soru yağmuruna tuttular. İzgören, değişime kayıtsız kalanların yok olmaktan başka şanslarının olmadığını vurguladığı kitabında değişimin nasıl yönetilebileceğine dair ipuçlarını da veriyor.

GEBKİM, bilginin paylaşımı ve yeni fikirlerle zenginleştirilmesi açısından önem taşıyan seminer ve söyleşilerine önümüzdeki günlerde de devam edecek.

İlginizi Çekebilir

Euler Hermes Ticari Alacak Risk Yönetimi Anket Sonuçlarını Açıkladı

İstanbul, 11 Kasım 2019 - Dünyanın lider alacak sigortası şirketi Euler Hermes, Türkiye’nin net satış rakamlarına göre ilk 500 sırasında yer alan şirketleriyle gerçekleştirdiği “Ticari Alacak Risk Yönetimi” anketinin sonuçlarını açıkladı. 347 şirketin yanıt verdiği ankete göre, şirketler ticari alacaklarının riskini yönetmek için birden fazla ürün kullanıyor. Ankete katılan şirketlerin yarısına yakını Alacak Sigortası’nı kullanıyor.


Düğün.com evlenecek çiftlerle firmaları buluşturan ve evlenecek her 3 çiftten 2’sinin kullandığı bir internet sitesidir. Ayrıca ayda 1,5 milyon kişinin kullandığı MENA ve Avrupa’da 12 ülkedeki operasyonuyla Türkiye’de lider, dünyada ise ikinci en büyük dijital platformdur.


Lc Waikiki’De Mağazacılık Genel Müdür Pozisyonuna Berna Akyüz Öğüt Atandı

Türkiye’nin lider moda perakende markası LC Waikiki, telekomünikasyon, hızlı tüketim ve perakende sektörlerinin deneyimli ismi Berna Akyüz Öğüt’ü bünyesine kattı. LC Waikiki Mağazacılık Genel Müdürü pozisyonuna atanan Berna Akyüz Öğüt, Kasım 2019 itibariyle görevine başladı.


Girişimlerde Sürdürülebilir Başarı İçin 3 Adım

Bir girişimin orta ve uzun vadede sürdürülebilir başarısı için neler yapmak gerekiyor?


Modanın Küresel Cazibe Merkezi Leshow İstanbul, 2. Kez Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

MODANIN KÜRESEL CAZİBE MERKEZİ LESHOW İSTANBUL, 2. KEZ KAPILARINI AÇMAYA HAZIRLANIYOR!


Etiketler: GEBKİM, İzgören, Ahmet, Şerif, MTAL
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Gündem   -  - Genel E Ticarette Yeni Yapılanma...
E Ticarette Yeni Yapılanma...

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.