24 Ocak 2020 Cuma 15:32

GÜNDEM

Ünlü Oyuncu Ceyda Düvenci Moderatörlüğünde "Atoderm Senin Şehrinde" Projesinin İkinci Durağı İzmir Oldu...

Ceyda Düvenci moderatörlüğünde ‘Atoderm Senin Şehrinde’ projesinin ikinci durağı İzmir oldu!

Ünlü Oyuncu Ceyda Düvenci Moderatörlüğünde
Ünlü Oyuncu Ceyda Düvenci Moderatörlüğünde
Ünlü Oyuncu Ceyda Düvenci Moderatörlüğünde
Ünlü Oyuncu Ceyda Düvenci Moderatörlüğünde
Ünlü Oyuncu Ceyda Düvenci Moderatörlüğünde
Ünlü Oyuncu Ceyda Düvenci Moderatörlüğünde
Ünlü Oyuncu Ceyda Düvenci Moderatörlüğünde
Ünlü Oyuncu Ceyda Düvenci Moderatörlüğünde
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bioderma’nın cilt kuruluğuna karşı çözüm sunan Atoderm ile Türkiye’nin cilt haritasını çıkarmak ve cilt kuruluğuna karşı farkındalık yaratmak için ‘Atoderm Senin Şehrinde’ Roadshow etkinliğinin ikinci durağı İzmir oldu! Toplumu bilinçlendirmek amacıyla başlatılan projenin moderatörlüğünü üstlenen ünlü oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci, katılımcıları proje hakkında bilgilendirirken Alerji ile Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Ceylan ve Uzman Dermatolog Derya Bostan Ağırdıcı ile söyleşiler yaptı.

Gücünü biyolojiden alan Bioderma, cilt kuruluğuna karşı çözüm sunan Atoderm ile Türkiye’nin cilt haritasını çıkarmak ve cilt kuruluğuna karşı farkındalık yaratmak için ‘Cilt Kuruluğuna Karşı İhtiyacın Nem, Çözüm Atoderm’ sloganıyla bir roadshow projesi başlattı. 7 il dolaşacak Atoderm Tır’ının İstanbul’dan sonra ikinci durağı İzmir oldu!

İzmir’de Balçova Kipa AVM meydanında gerçekleştirilen etkinliğin moderatörlüğünü ünlü oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci üstlendi. Atoderm Tırı’nın yer aldığı etkinlikte katılımcılar doktor ve eczacılar aracılığıyla cilt kuruluğu ve atopik dermatit rahatsızlığı hakkında bilgilendirildi. Atorderm Tır’ında cilt analiz odalarında danışmalık yapan uzman dermatologlar, katılımcıların cilt analizlerini yaparak, rahatsız oldukları konular hakkında özel bilgiler vererek danışmanlık yaptılar.

Tüm gün süren etkinlikte ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, cilt kuruluğu ve cilt kuruluğuna dair yaşanan sorunların giderilmesine yönelik yardımcı bilgiler sağlanması amacıyla Alerji ile Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Ceylan ve Uzman Dermatolog Derya Bostan Ağırdıcı ile cilt kuruluğu ve atopik dermatit rahatsızlığı hakkında söyleşi yaparak katılımcıları bilgilendirdi.

Proje hakkında açıklama yapan Ceyda Düvenci “Bioderma’nın yıllardır sadece eczanelerde satılması ve her cildin ihtiyacına uygun formüller geliştirmesi sayesinde benim de hayatımda güvenerek yer verdiğim bir marka… Özellikle anne olduktan sonra çocuk serisini çocuklarımın cildine de güvenle kullanıyorum. Bir ilki gerçekleştiren Bioderma, kuru, çok kuru ve yoğun cilt kuruluğuna sahip ciltler yani atopik dermatit için geliştirilmiş Atoderm serisinden ilham alarak Türkiye’nin cilt haritasını çıkarıyor. Sosyal sorumluluğu kendisine görev edinmiş bir markayla buluşmak beni ayrıca heyecanlandırıyor. Bu projede yer almaktan da çok mutluyum” dedi.

İlginizi Çekebilir

Eğlence Arıyorsanız, Size Her Ekran Filmbox

Eğlence Arıyorsanız, Size Her Ekran Filmbox


Yandex Haritalar, “Rota Optimizasyonu” Ürününü Kullanıma Açtı

Yandex Haritalar'dan lojistik ve tedarik zinciri sektörüne verimlilik katacak yenilik


Röportaj Önerisi; Reha Yalnızcık 40. Sanat Yılında “Seyahatnameden” Sergisi İle Galeri Diani’De

RÖPORTAJ ÖNERİSİ;


Tam Faktoring, Bu Yılki Büyüme Hedefini %50 Olarak Açıkladı.

ŞUBAT 2020


Erzurumspor'da Şampiyonluk Primi Doping Etkisi Yaptı

ERZURUMSPOR'DA ŞAMPİYONLUK PRİM DOPİNG ETKİSİ YAPTI


Etiketler: cilt, kuruluğuna, Atoderm, hakkında, Bioderma

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.