30 Ekim 2017 Pazartesi 12:34

MAGAZİN

Ünlü Oyuncu ve Astrolog Şara Eylem Calp naturel yaşamı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Ünlü Oyuncu ve Astrolog Şara Eylem Calp naturel yaşamı ile dikkatleri üzerine çekiyor.
Ünlü Oyuncu ve Astrolog Şara Eylem Calp naturel yaşamı ile dikkatleri üzerine çekiyor.
Ünlü Oyuncu ve Astrolog Şara Eylem Calp naturel yaşamı ile dikkatleri üzerine çekiyor.
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sanatçı hepimizin doğanın bir parçası olduğumuzu ve doğadan uzaklaştıkça gerçek benligimizden de koptugumuzu söyledi.Güzelliğinin sırlarını doğal ürünler kullanarak elde ettiğini söyleyen Şara, parfüm olarak doğal limon ve portakal yağını susam yağıyla karıştırarak tüm cildine sürdüğünü paylaştı.

Aksesuar olarak manyetik enerjisi güçlü olan ve aurayi güçlendiren naturel taşları kullanıyor.Ametis bileklik ve hematit yüzük takarak gün içindeki pozitif enerjisini koruyor.Ünlü astrologun fotoğraflarını ,Haşim Gümüş çekmiş. ,Sanat danışmanlığını ünlü Prodüktör Ahmet Akkaya gerçekleştirmiştir.

Çekimlerde kullanılan kostümler Vintage Petra Butige aittir...

İlginizi Çekebilir

Acer’A 13 Red Dot Design 2018 Ödülü!

Red Dot jürisi Acer’ın geniş ürün portföyündeki dizüstü bilgisayarları, projeksiyon cihazları ve kulaklıklarının başarılı tasarımlarını ödüllendirdi


Privée Pr Istanbul Olarak Nisan 2018 İtibariyle Ales Groupe İle Çalışmaya Başladığımızı Bildirmekten Mutluluk Duyarız.

Grup bünyesinde yer alan Lierac, Phyto, Jowaé markaları özelindeki bütün konular için destek vermekten memnuniyet duyarız.


Migros, 23 Nisan’I Çocuklarla Birlikte Kutluyor

Çocukları ve çocuklu aileleri yılın her gününde mutlu eden Migros, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda da etkinlik ve kampanyalarına devam ediyor. 19 Nisan tarihinde Migros mağazalarında çocuk kitapları, oyuncaklar, scooter ve kaykaylar gibi birçok farklı üründe başlayacak kampanyalar 23 Nisan’a kadar sürecek. Migros ayrıca, bu yıl 24’üncüsü düzenlenecek olan “Migros 23 Nisan Geleneksel Tiyatro Şenliği”ne tüm çocukları davet ediyor. ‘Paylaşmanın Mutluluğu’nu yaşamak isteyenler de Migros mağazalarına kurulan TEGV kutularına aldıkları kitap, oyuncak ve kırtasiyeleri bırakarak çocuklara bayram sevinci yaşatabiliyor.


Bb Pakistan Uluslararası Havayolları’Nın Teknoloji Yazılım İhalesini Türk Bilişim Şirketi Hitit Kazandı

Havacılık ve seyahat yazılımları alanında Türkiye’nin ilk, dünyanın beşinci bilişim firması olan Hitit Bilgisayar Hizmetleri, gün geçtikçe büyüyen iş ortakları arasına bir dünya markası olan Pakistan Uluslararası Havayolları’nı (PIA) dahil etti. Pakistan’ın kuruluşuyla birlikte hayata geçirilen ve 72 yıldır Pakistan’ın bayrak taşıyıcı havayolu firması olan PIA, teknolojik dönüşüm için Türk bilişim firmasıyla anlaşmaya vardı. Varılan mutabakat gereği ülkenin en büyük havayolu firması olan PIA’in rezervasyon, biletleme, check-in, yolcu kalkış kontrolü gibi bütün yolcu hizmetleri sistemleri ve operasyonel planlama teknolojileri Hitit’le yenilenecek.


Tuğkan Hikayesine “Ele Layık” Şarkısıyla Devam Ediyor!

TUĞKAN HİKAYESİNE “ELE LAYIK” ŞARKISIYLA DEVAM EDİYOR!


Etiketler: Eylem Kalp, Astrolog

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.