13 Ağustos 2018 Pazartesi 10:30

GÜNDEM

Ünlülerin Tatildeki Vazgeçilmezleri

Tatil denilince akla ilk gelen deniz-güneş-kum üçlüsünü daha keyifli ve renkli hale getirmek isteyen ünlü isimler yaz tatilinde kendilerini kitapların şefkatine, müziğin ruhu dinlendiren tınılarına emanet ediyorlar. Televizyonlardan, sahnelerden, edebiyat dünyasından tanıdığımız ünlüler; tatilde plaj çantalarından eksik etmedikleri, olmazsa olmazlarını D&R’ ın zengin seçkilerinden belirlediler.

Ünlülerin Tatildeki Vazgeçilmezleri
Ünlülerin Tatildeki Vazgeçilmezleri
Ünlülerin Tatildeki Vazgeçilmezleri
Ünlülerin Tatildeki Vazgeçilmezleri
Ünlülerin Tatildeki Vazgeçilmezleri
Ünlülerin Tatildeki Vazgeçilmezleri
Ünlülerin Tatildeki Vazgeçilmezleri
Ünlülerin Tatildeki Vazgeçilmezleri
Ünlülerin Tatildeki Vazgeçilmezleri
Ünlülerin Tatildeki Vazgeçilmezleri
Ünlülerin Tatildeki Vazgeçilmezleri
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

SİMGE SAĞIN

Tatilde “Tanrılar Okulu”nu okuyorum. Bu kitap bittikten sonra iseHomo Deus'un “Yarının Kısa Bir Tarihi”ni okuyacağım.

Evrencan Gündüz' ün ; “Evrencan ve Uzaylılar”, yeni çıkan “Mevsim Çiçekleri” albümünü, Kenan Doğulu'nun “Vay Be” albümünü dinliyorum. Dinlemekten keyif aldığım diğer albümler ise; Mogli-Wanderer, Funk Wav Bounces Vol 1 - Calvin Harris / Rollin (feat. Future&Khalid) , Tolerance Break - Nonself ; Decorating Mind albümleri.

Tatilde olmazsa olmazlarım; kulaklığım, yoga matım, kitaplarım, gözlüklerim ve şapkam.

ECE SEÇKİN

Bu Yaz; Joseph Murphy’ nin “Bilinçaltının Gücü” kitabını okuyorum

Simge Sağın’ın “Ben Bazen” albümünü dinliyorum.

D&R’dan Fuji üstten çıkmalı fotoğraf makinesi satın aldım ve herkesin fotoğrafını çekiyorum. Her çektiğim fotoğrafın çıkış halini sallayarak kurutuyorum. Çok eğlenceli.

GÖKHAN TÜRKMEN

TatildeRobert Greenfield’in “Son Sultan” Ahmet Ertegün ve “Rock’n Roll’un Yükselişi kitabını keyifle okuyorum.

Cascadeur’un“Camera” albümünü severek dinliyorum.

Yazın kulaklık, şarj aleti, sırt çantası ve şapkamı yanımdan ayırmıyorum.

AZRA KOHEN

Bu sene tatilde okumak için beklettiğim kitaplar; Vaclav Smil’in “Should We Eat Meat? Evolution and Consequences of Carnivory” kitabı,Steven Pinker’ın , “The Better Angels of Our Nature: Why Violence Has Declined? “ kitabı ve Elizabeth Corbert’in “The Sixth Extinction. A Natural History” kitapları.

Bu sene özellikle keyif aldığım albümler; Abel Korzeniowski 'nin bestelediği albümler, Rachel Portman'ın ve Kina Grannis'in albümleri.

Tatilde olmazsa olmazım ses geçirmez kulaklığım, şapkam ve bisikletim.

BURAK AKSAK

Ursula Le Guin’in “Dünyaya Orman Denir” kitabı, Chuck Palahniuk’in “Yanık Diller” kitabı ve Curzio Malaperte’nin “Can Pazarı”bu yaz okuyacağım kitaplar arasında yer alıyor.

Bu yaz dinlemekten en keyif aldığım albüm ise Kenan Doğulu’nun yeni çıkan albümü “Vay Be”.

Tatilde yanımdan ayırmadıklarım; telefonum, kulaklığım, defterim ve kalemim.

BETÜL DEMİR

Bu sene tatilde biraz kendi içime döndüğüm için kişisel gelişim kitaplarımı yanıma aldım. Bu yaz okuyacağım kitaplardaki önceliklerim; GuyFinley’nin “Vazgeçebilmek” , Osho’nun Yoga kitapları.

Değişmez yol müziklerim var benim. Adam grubunun özellikle“Yüzyüzeyken Konuşuruz” şarkısınıve Evrencan Gündüz’ün şarkılarınıdinlemekten büyük keyif alıyorum.

Tatilde olmazsa olmazım; Kulaklığım, günlüğüm, kitaplarım ve koruyucu kremim.

OĞUZHAN UĞUR

Bu yaz Burak Aksak’ın “Leyla ile Mecnun” kitabını okuyorum.

Bora Uzer“Benim Umurumda” albümünü dinliyorum.

Tatilde olmazsa olmazım yanımdan ayıramadığım; kulaklığım.

AYŞE TOLGA

Tatilde yanıma aldığım David Icke - “İnsanoğlu Ayağa Kalk”, Nilgün bodur- “Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim”, Hazal Yılmaz - Anlam Arama, Andres Pascual - “Ayı Kaplan” kitapları okunmak için sıra bekliyor.

Bu yaz kendime birplaylist oluşturdum. Mabel Matiz, Aga Zaryan , All Jarreou, Kalben, Ceylan Ertem albümleri bu yaz, en çok dinlediklerim arasında yer alıyor.

METİN HARA

Tatilde bana eşlik eden kitaplarım; David Jones’un “Who Cares Wins: Why Good Business is Better Business” ve Sun Tzu’nun “The Art ofWar”kitapları.

Bu aralar Ludovico Einaudi’nin müzikleri bana ilham veriyor. Hem duyguları harekete geçiren hem de insanı dinginleştiren bir hali var. Zihnin pürüzleri olmadan duyguları hissedebilmek için

Jbl flip 3 vekulaklığım tatilde olmazsa olmazlarım arasında yer alıyor.

NİLGÜN BODUR

Tatilde, Elif Şafak’ın “Sanma ki Yalnızsın”, Paulo Coelho’nun Hippi ve Francesc Miralles’in Ikigai kitabını okuyacağım .Bir de kafamı dağıtmak ve yaşadığımız trajedilerde komedi görebilmemiz için karikatür kitapları satın aldım. Rahat Adam Sami, Hunililer ve Fırat serisi beni çok motive ediyor.

Ben genelde müzik dinlemem. 80 ler ve 90’lar da kaldım. O zamanları hem yerli hem de yabancı müzikte arıyorum. Müzik bana ilham vermiyor aslında. Ben genelde şiir dinlerim, youtube’dan dinlediğim meditasyon kayıtları ile de rahatlarım.

Tatilde olmazsa olmazlarım; telefonum, kulaklığım, uzaktan kumandalı tripodum ve yaşam sevincim.

BURCU GÜNEŞ

Sevgili arkadaşım Gökhan Çınar’ın ‘Geçecek Mi’ kitabını ilgiyle okudum, şifa niyetine. David Eagleman’ın “Beyin - Senin Hikayen”adlı kitabını ise nörobilime merak duyan herkese tavsiye ediyorum. Sırada Behçet Necatigil çevirisiyle hazırlanmış Knut Hamsun’un “Açlık” romanı var. Küçük Prens’i ve Richard Bach’in yazdığı Martı kitabını ve Jonathan’ı, Eckhart Tolle kitapları zaman zaman yeniden okuyarak oradaki öğretileri kendime hatırlatıyorum.

Geçen yaz olduğu gibi bu yaz da Ed Sheeran şarkıları kulaklarımı bayram ettiriyor. İlham kaynağım

Fotoğraf çekmeye bayılıyorum. Son zamanlarda polaroid fotoğraflara merak saldım ve instax’ımı yanımdan ayırmıyorum. Koruyucu kremim ve e-kitap okuyucum olmazsa olmazlarım arasında

İlginizi Çekebilir

Wavin Academy’Ye Abd’Den Ödül Var

Wavin Pilsa’nın 2014 yılında Türk mekanik tesisat sektörüne kazandırdığı ilk eğitim merkezi “Wavin Academy”, ABD’de birincilik ödülüne layık görüldü. Design Management Institute tarafından düzenlenen “İş Modelleri Tasarım Yarışması”nda mekanik tesisat sektörüne getirdiği yaklaşımla birinci olan “Wavin Academy”, Türkiye Akademisi başta olmak üzere Wavin İtalya, Çek Cumhuriyeti, Hollanda ve Danimarka’daki Wavin Academy’leri için de gurur kaynağı oldu.


Taksim Macfit'le Spora Başlıyor

Mars Sportif, 84'ncü kulübünü Demirören İstiklal'de açtı


Canon’Da Bugün Herkes Sahada

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, müşteri odaklı yaklaşımını pekiştirmek ve ekip çalışmasını güçlendirmek amacıyla ‘’Bugün Sahadayız’’ isimli bir etkinlik gerçekleştirdi.


Bülten Cumhuriyetin 95. Yılı Şişli’De Coşkuyla Kutlanacak

Şişli Belediyesi, Cumhuriyetin 95. yılını büyük bir etkinlikle kutlayacak. Müzik dinletileri ve dans gösterileri ile başlayacak Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, Uğur Mumcu Anıtı önünden Şişli Cevahir AVM’ye yapılacak yürüyüşün ardından Edis Görgülü konseriyle devam edecek.


İş Dünyası Peryön Kongre’De. Peki, 1 – 2 Kasım’Da Siz Neredesiniz

PERYÖN, Türkiye İnsan Yönetimi Derneği tarafından 26. kez düzenlenecek PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi, “Bugün, Yarın ve Gelecek” temasıyla bu yıl iş dünyasını hem günümüz gerçekleri ile yüzleştiriyor hem de geleceğe dair öngörüleri masaya yatırıyor. 70’i aşkın yerli ve yabancı konuşmacının ağırlanacağı kongrede; dijital teknolojiler, mobilite, demografik değişimler, blockchain, eğitimde teknolojik dönüşüm, endüstriyel nesnelerin interneti, iş gücündeki gençleşme ve daha pek çok konu irdelenecek.


Etiketler: Tatilde, olmazsa, kitabını, albümünü, kulaklığım

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.