8 Mayıs 2019 Çarşamba 10:37

GÜNDEM

Ürün Bilgilendirme Yeni Nıvea Black & White İpeksi Pürüzsüzlük

Türkiye’nin 1 numaralı deodorant markası* NIVEA’nın iz bırakmayan Black & White deodorant ailesi büyüyor. Yeni NIVEA Black & White İpeksi Pürüzsüzlük, anti-perspirant özelliği ile terlemeye ve ter kokusuna karşı 48 saate kadar etkili koruma sağlıyor, koltuk altında da ipeksi bir pürüzsüzlük hissi yaratıyor.

Ürün Bilgilendirme  Yeni Nıvea Black & White İpeksi Pürüzsüzlük
Ürün Bilgilendirme  Yeni Nıvea Black & White İpeksi Pürüzsüzlük
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Siyah giysilerde beyaz iz, açık renkli giysilerde sarı leke oluşumunu engelleyen deodorant serisinin yeni ürünü, bakım yapan formülü sayesinde, yumuşacık bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor. Alkolsüz ve bakım yapan formülüyle her gün, hatta tüy alımı sonrasında hassaslaşan ciltte bile kullanıma uygun.

NIVEA’dan koltuk altı bakımının altın kuralı yeni NIVEA Black & White İpeksi Pürüzsüzlük sprey ve roll-on deodorantlar, giysilerde iz bırakmama özelliği, bakım yapan formülü ve lüks parfümlerden esinlenen feminen kokusu ile öne çıkıyor.

Tavsiye Edilen Raf Fiyatı:

NIVEA Black&White İpeksi Pürüzsüzlük Sprey Deodorant: 17.90 TL

NIVEA Black&White İpeksi Pürüzsüzlük Roll-On Deodorant: 17.90 TL

*Aralık 2017 – Kasım 2018 kümülatif döneminde Nielsen Perakende Endeksi verilerine göre deodorant kategorisinde ciro bazında

İlginizi Çekebilir

Bu Belirtiler Romatizmal Hastalık Habercisi Olabilir!

“Artrit yani bilinen adıyla iltihaplı eklem romatizması; ortalama olarak her 4 kişiden 1'inde var olan, en yaygın sakatlık nedenidir. Klinik saha çalışmalarına göre artrit; bireyler arasında hem işyerinde sakatlığın, hem de kronik ağrının önde gelen bir sebeplerindendir” diyen İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Romatoloji Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Barış Gündoğdu, açıkladı.


Teb’Den Vergi Ödemede Kolaylık “Sms İle Vergi” Ve Görseli

Türk Ekonomi Bankası (TEB), “SMS ile Vergi” ürününü hayata geçirdi. TEB, daha önce devreye aldığı ve Türkiye’nin önde gelen kuruluşları tarafından hızı ve kolaylığı sebebiyle tercih edilen “SMS ile Gümrük Vergisi” ve “SMS ile ÖTV” hizmetlerinden sonra, firmaların bunların dışında kalan KDV, Muhtasar gibi diğer tüm vergilerini de bir SMS ile ödemelerine imkân sağlayan yeni ürününü müşterilerinin hizmetine sundu.


Atasun Optik’Ten Sektörde Bir İlk Atasun Plus

Atasun Optik, sektörde bir ilke imza atarak müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sağladığı Atasun Plus’ı kullanıma sundu.


Duygu Fakirliği Bencilleştiriyor!

Duygu fakirliği bencilleştiriyor!


26. Golden Drum Festivalinde Ödül Kazananlar Belli Oldu!

Farklı disiplinlerden dünya çapında ses getiren konuşmacıları bir araya getiren Golden Drum Uluslararası Yaratcılık Festivali’nde WHAT ve WHY Yarışma Kategorilerinin kazananları düzenlenen Büyük Ödül Töreninde açıklandı.


Etiketler: NIVEA, giysilerde, bakım, yapan, İpeksi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.