2 Nisan 2019 Salı 11:28

GÜNDEM

Ürün Bilgilendirmesi Monica Bellucci’Nin Gençlik Sırrı Nıvea Hyaluron Cellular Filler Yaşlanma Karşıtı Ailesi

Genç kalmanın sembolü Monica Bellucci, NIVEA Hyaluron Cellular Filler Yaşlanma Karşıtı Ailesi’nin güzellik elçisi oldu. NIVEA’nın her zaman hayatında ve güzellik rutininde ayrı bir yeri olduğunu ifade eden Monica Bellucci, “NIVEA’nın kadınlara içten dışa gençlik aşılayan bu projesinin bir parçası olmak beni gururlandırıyor. Kampanya kadınların ciltlerine daha fazla güven duymalarına yardımcı olarak kendilerini yeniden keşfetmeleri için ilham veriyor.” diyerek işbirliği hakkında bilgi verdi.

Ürün Bilgilendirmesi  Monica Bellucci’Nin Gençlik Sırrı  Nıvea Hyaluron Cellular Filler Yaşlanma Karşıtı Ailesi
Ürün Bilgilendirmesi  Monica Bellucci’Nin Gençlik Sırrı  Nıvea Hyaluron Cellular Filler Yaşlanma Karşıtı Ailesi
Ürün Bilgilendirmesi  Monica Bellucci’Nin Gençlik Sırrı  Nıvea Hyaluron Cellular Filler Yaşlanma Karşıtı Ailesi
Ürün Bilgilendirmesi  Monica Bellucci’Nin Gençlik Sırrı  Nıvea Hyaluron Cellular Filler Yaşlanma Karşıtı Ailesi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

NIVEA Hyaluron Cellular Filler Yaşlanma Karşıtı Ailesi’nin yeni üyeleri NIVEA Hyaluron Cellular Filler Şekillendirici Çift Fazlı Besleyici Yağ İksiri ve Leke Giderici Serum, hücre aktifleştiren içeriğe sahip formülleri ile cilt hücrelerini kendi hyaluronik asit, kolajen ve elastinini üretmesi için destekliyor. Böylece ilk kullanımdan itibaren kırışıklar azalıyor, cilt yukarı kalkarak dolgun ve güzel bir görünüme kavuşuyor.

NIVEA Hyaluron Cellular Filler Sıkılaştırıcı Gündüz Kremi, anında etki etmesiyle dikkat çekiyor ve düzenli kullanım ile kırışıkları dolduruyor. Hyaluronik asit ve kolajen tetikleyici içeren formülüyle cildi kendi kolajenini üretmesi için aktifleştiriyor. Böylece anında genç ve dolgun bir cilt görünümü sağlıyor.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 87.9 TL

NIVEA Hyaluron Cellular Filler Çift Fazlı Besleyici Yağ İksiri’nin yenilikçi formülündeki yağ fazı cildi yoğun bir şekilde besleyip nemlendirirken, su fazı hücre aktifleştirici hyaluronik asit, kolajen ve elastini tetikleyici içerikler ile kırışıkların azalmasını ve sarkan cildin yukarı kaldırılmasını sağlıyor. Böylece cildin dayanıklılığı artıyor ve ışıltılı bir görünüm elde ediliyor.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 119.90 TL

NIVEA Hyaluron Cellular Filler Leke Giderici Serum, melanin inhibitörü içeren formülü sayesinde ciltte oluşan yaşlılık lekelerini gözle görülür derecede azaltıyor. Serum aynı zamanda kırışıkların da azalmasına ve sarkan cildin yukarı kaldırılmasına yardımcı oluyor. Düzenli kullanıldığında 4 hafta içerisinde lekelerde azalma görülmeye başlıyor, 12 haftalık düzenli kullanımdan sonra ise lekelerde gözle görülür bir iyileşme gözlemleniyor. Böylece yaşlılık lekelerinden arınmış genç görünümlü bir cilt elde ediliyor.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 119.90 TL

İlginizi Çekebilir

Fiba Cp, Perakende Günlerinde Hedeflerini Açıkladı

Fiba Grubu’nun finans ve finans dışı sektör tecrübesini, gayrimenkul bilgisi ile birleştiren FİBA CP, 4 - 5 Aralık 2019 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Perakende Günleri’ne katıldı. Etkinlik kapsamında paydaşlarına yönelik özel bir bilgilendirme toplantısı düzenleyen kurumun bu organizasyonu, Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayşecan Özyeğin Oktay’ın katılımıyla gerçekleşti.


Kahve Dünyası Dünya Türk Kahvesi Günü’Nü Misafirleriyle Birlikte Kutladı

Türk kahvesi geleneğini yaşatmak ve bu önemli değeri korumak için çalışan Kahve Dünyası, “5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü”nde herkesi mağazalarına davet etti. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 5 Aralık’ta Kahve Dünyası mağazalarını ziyaret edenlere Türk kahvesi geleneksel ikramlarla birlikte sunuldu.


Wtech Teknolojide İnsan Odaklı Dönüşümü Sektörün Devleriyle Tartışıyor

Teknoloji sektöründe çeşitliliği artırarak hızla ilerleyen dönüşümün insanlığın lehine olmasını hedefleyen Teknolojide Kadın Derneği (Wtech), bu kapsamda ilk büyük etkinliğini 10 Aralık Salı günü düzenleyecek. Wtech Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Öney’in ev sahipliğinde gerçekleşecek etkinliğe Vodafone, Turkcell, Coca Cola, Microsoft ve Facebook gibi şirketlerinden üst düzey yöneticilerin yanı sıra kamu temsilcileri de katılacak.


İstanbulkart Akıllı İstanbul’Un Merkezinde Olacak

İstanbul’u dünyanın en akıllı kentlerinden biri yapma hedefiyle yola çıkan İBB’nin yeni yönetimi, kent yaşamını otomasyona geçirirken, Türkiye’nin en çok kullanın kartları arasında bulunanİstanbul Kart’ı her alanda geçerli kılacak,on bin genç lider yetiştirme amacıyla eğitim programı başlatacak.


İkinci El Araç Pazarı Rekora Koşuyor İkinciyeni.Com Bülten Ve Görseller

İkinci el araç sektöründe kılavuz niteliğinde olan ikinciyeni.com, yıl sonunda ikinci el otomobil ve hafif ticari araç satışında rekor beklediğini açıkladı.


Etiketler: NIVEA, Hyaluron, Cellular, Filler, cilt

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.