3 Ekim 2019 Perşembe 11:03

GÜNDEM

Uzakdoğu Mutfağınınbb Muhteşem Lezzetleri “Asian Night” Akşamları İle Boğaza Karşı Izaka Restaurant İle Hayat Buluyor.

Uzakdoğu Mutfağının Muhteşem Lezzetleri

Uzakdoğu Mutfağınınbb Muhteşem Lezzetleri   “Asian Night” Akşamları İle Boğaza Karşı Izaka Restaurant İle Hayat Buluyor.
Uzakdoğu Mutfağınınbb Muhteşem Lezzetleri   “Asian Night” Akşamları İle Boğaza Karşı Izaka Restaurant İle Hayat Buluyor.
Uzakdoğu Mutfağınınbb Muhteşem Lezzetleri   “Asian Night” Akşamları İle Boğaza Karşı Izaka Restaurant İle Hayat Buluyor.
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Asian Night” Akşamları ile Boğaza Karşı Izaka Restaurant ile Hayat Buluyor.

İstanbul’un en özel adreslerinden biri olan CVK Park Bosphorus’un terasında yer alan Izaka Restaurant, “Hitode” bölümüyle misafirlerini 11 Eylül’den itibaren her Çarşamba“Asian Night” geceleri ileUzakdoğu mutfağında uzun bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Konuklarına tarihi Haliç yarımadasından Boğaz’a uzanan nefes kesici bir manzara sunan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un terasında bulunan IZAKA Restaurant & Bar,Hitode bölümüyleuzakdoğu mutfağısevenler için çok özel bir menü hazırladı. Bir sene boyunca her Çarşamba 19.00-22.00 saatleri arasında geçerli olacak menüde tatları kadar sunumlarıyla da iddialı olan lezzetler yer alıyor.

Uzakdoğumutfağı denildiğinde ilk akla gelenlerden Miso çorbası, Edamame, California Roll, Boston Roll, Avokado Maki, Izaka Shiro Roll, Somon Nigiri, Tuna Nigiri ve yeşil çay dondurmasından oluşan zengin menüsü ile damaklarda eşsiz lezzetler bırakıyor. Enfes lezzetlerin yer aldığı menüye,Japon birası ve Erik şarabı tercihinize göre eşlik ediyor.

Eşsiz Boğaz manzarası vetadı damağınızda kalacak zengin sushi menüsü ile Çarşamba akşamlarını sevdikleriniz ve dostlarınızla keyifli bir şekilde geçirmek istiyorsanız, “Asian Night” akşamlarına davetlisiniz.

Menünün fiyatı ise kişi başı 130 TL ( kdv dahil)

Bilgi ve Rezervasyon

İlginizi Çekebilir

Ptt Esnaf Kart İle Ticarette Yeni Dönem

PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten:


Narcos 5. Bölüm Bölüm Özeti

NARCOS Bölüm 5 Bölüm Özeti


Özel Yetenekler Sanatını Konuşturuyor

ÖZEL YETENEKLER SANATINI KONUŞTURUYOR


Galatasaray Espor'un Vodafone Freezone Şampiyonluk Lig'inden İhracı Hakkında

Galatasaray Espor’un 2020 Kış Mevsimi’ne katılım hakkının askıya alınması kararı, tarafların ortak mutabakatıyla devam edecektir. Yeni yönetimle gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde, Galatasaray Espor’un lige katılım devamlılığı konusunda mutabakata varılmış ve Galatasaray Espor’a 2020 Yaz Mevsimi’ne katılma hakkı verilmiştir. Galatasaray Espor’un taahhüt ettiği yükümlülükleri yerine getirmemesi durumunda, 2020 Yaz Mevsimi ile ilgili alınmış karar tekrar tarafımızdan gözden geçirilecektir.


İnşaat Malzemeleri Sanayisi 2019’U Güven Ve Beklentilerdeki Artış İle Geride Bıraktı

‘TÜRKİYE İMSAD İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ BİLEŞİK ENDEKSİ’


Etiketler: Night, Izaka, Restaurant, Roll, Asian

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.