20 Nisan 2015 Pazartesi 06:03

TASARIM

"Uzaktan Çok Yakın..." Sergisi Bilgi'de

İstanbul Bilgi Üniversitesi, 16 Nisan - 14 Mayıs 2015 tarihleri arasında, günümüzün sanatçılarının sosyal ve bireysel anlatıları ele alan eserlerinden oluşan “Uzaktan Çok Yakın…” adlı sosyo-bireysel anlatılar sergisine ev sahipliği yapıyor

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Küratöryal sorumluluğunu, BİLGİ İletişim Fakültesi, Sanat ve Kültür Yönetimi Programı ART 311-312 kapsamında Derya Yücel ve öğrencilerinin üstlendiği sergide; Çağrı Saray, Elçin Acun, Kerem Ozan Bayraktar, Lara Ögel, Manolya Çelikler, Sevil Tunaboylu, Tunca Subaşı ve Özgül Arslan’ın çalışmaları yer alıyor.

Sergi; ekranlardan ve monitörlerden, kısaca bizden çok uzakta gibi izlenen ama bir o kadar da yanı başımızda, içimizde olan hayatları, olayları ve olguları konu edinen yapıtları izleyiciyle paylaşmayı amaçlıyor. Sergiyle; yaşamın uzağında olmayan, büyük anlatılardan çok mikro durumlara işaret eden ve toplumsal bağlarını kişisel bir kipte ortaya seren sanatçıların bir araya gelmesi hedefleniyor.

Uzaktan Çok Yakın...” adlı sosyo-bireysel anlatılar sergisi, 14 Mayıs 2015 tarihine kadar santralistanbul Kampüsü ÇSM Galeri’de ücretsiz izlenebilir.

İlginizi Çekebilir

Ekonomide Problemler Doğru Tespit Edilmeli

“TÜRKİYE EKONOMİSİ NEREYE? KRİZDEN ÇIKIŞ YOLLARI”


Fairy, Carrefoursa Ve Tüdav'la “Denizi Şansa Bırakma” Diyor!

Fairy, CarrefourSA ve Türk Deniz Araştırmaları Vakfı (TÜDAV), denizlerdeki atık plastiğe dikkat çekmek ve tüketicilerin kullandıkları ürünlere bu duyarlılıkla yaklaşmalarını sağlamak amacıyla yeni bir kampanya başlatıyor.


Çocuklar İçin Kuzey Afrika’Nın Gözde Ülkesi Fas Kidzmondo’Ya Taşınıyor! 25 26 Mayıs

Çocuklar KidzMondo’da dünya kültürleriyle tanışıyor, masalsı bir yolculuğa çıkıyor!


Eset Wannacry’I Unutmayalım

İki yıl önce 2017’nin Mayıs ayında 150 ülkedeki 200 bin bilgisayarı etkileyen tarihin en büyük küresel fidye saldırısı meydana geldi.Antivirüs yazılım kuruluşu ESET, çeşitli ülkelerdeki kamu, endüstri ve sağlık sistemlerini etkileyen WannaCry saldırısını hatırlatırken, şimdi nerede olduğumuzu mercek altına aldı. Özellikle sağlık sitemlerindeki dijitalleşmenin son iki yılda hızlandığına dikkat çeken ESET, medikal kayıtların kara borsada kredi kartı numaralarından 10 kat daha değerli olduğunu aktardı.


Pubg Lıte Resmi Olarak Türkiye’De

Her modern bilgisayarda ücretsiz oynanabilen PUBG LITE, 9 Mayıs’ta başladığı ön kayıt sürecini bugün tamamlayarak ve oyun severlere açıldı.


Etiketler: Uzaktan, Yakın, kadar, Sergisi, Bilgi

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.