20 Nisan 2015 Pazartesi 06:03

TASARIM

"Uzaktan Çok Yakın..." Sergisi Bilgi'de

İstanbul Bilgi Üniversitesi, 16 Nisan - 14 Mayıs 2015 tarihleri arasında, günümüzün sanatçılarının sosyal ve bireysel anlatıları ele alan eserlerinden oluşan “Uzaktan Çok Yakın…” adlı sosyo-bireysel anlatılar sergisine ev sahipliği yapıyor

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Küratöryal sorumluluğunu, BİLGİ İletişim Fakültesi, Sanat ve Kültür Yönetimi Programı ART 311-312 kapsamında Derya Yücel ve öğrencilerinin üstlendiği sergide; Çağrı Saray, Elçin Acun, Kerem Ozan Bayraktar, Lara Ögel, Manolya Çelikler, Sevil Tunaboylu, Tunca Subaşı ve Özgül Arslan’ın çalışmaları yer alıyor.

Sergi; ekranlardan ve monitörlerden, kısaca bizden çok uzakta gibi izlenen ama bir o kadar da yanı başımızda, içimizde olan hayatları, olayları ve olguları konu edinen yapıtları izleyiciyle paylaşmayı amaçlıyor. Sergiyle; yaşamın uzağında olmayan, büyük anlatılardan çok mikro durumlara işaret eden ve toplumsal bağlarını kişisel bir kipte ortaya seren sanatçıların bir araya gelmesi hedefleniyor.

Uzaktan Çok Yakın...” adlı sosyo-bireysel anlatılar sergisi, 14 Mayıs 2015 tarihine kadar santralistanbul Kampüsü ÇSM Galeri’de ücretsiz izlenebilir.

İlginizi Çekebilir

Netaş’Tan Engel Tanımayan Okula Destek

İstanbul Bağcılar’da; Spor Toto Teşkilat Başkanlığı, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü, MEB İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bağcılar Belediyesi’nin katkılarıyla Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği (Haypader) tarafından inşa edilen Haypader Özel Eğitim Uygulama Okulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan tarafından açıldı. Fiziksel ve zihinsel engelli çocuklara eğitimde fırsat eşitliği sağlayacak şekilde projelendirilen okulun açılışına Netaş CEO’su C. Müjdat Altay da katıldı.


38. İstanbul Film Festivali Teknoloji Sponsoru Dell Technologies Oldu

İstanbul, 26 Mart 2019 – Dünya çapında kültür ve sanata verdiği destekle bilinen Dell Technologies, Türkiye’nin en büyük sinema etkinliği 38. İstanbul Film Festivali’nin teknoloji sponsoru olduğunu duyurdu. 5-16 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek, 38. İstanbul Film Festivali, 175 uzun metrajlı ve 11 kısa filmden oluşan zengin programıyla sinemaseverlerle buluşuyor. Festival kapsamında 12 gün boyunca, 19 bölümde 45 ülkeden 187 yönetmenin toplam 186 filmi 100 binden fazla izleyiciye gösterilecek. Festivalde gösterimlerin yanı sıra konuk yönetmen ve oyuncuların katılımıyla gerçekleştirilecek sohbetler, atölyeler, konserler ve özel etkinlikler de yer alacak.


Yabancı Vatandaşlar En Çok İstanbul’Dan Konut Aldı

BASIN BİLDİRİSİ


60 Dakika İçinde Yeni Ofisinizde Çalışmaya Başlayın

Yeni Ofis Kuracaklara ve Ofisini Taşıyacaklara En Hızlı Ofis Sahibi Olma İmkânı


Nss Laboratuvarları Şirketlere Bıtdefender Antivirüs’Ü Tavsiye Etti

NSS LABORATUVARLARI ŞİRKETLERE


Etiketler: Uzaktan, Yakın, kadar, Sergisi, Bilgi

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.