18 Mart 2019 Pazartesi 11:46

GÜNDEM

Vaillant’A ‘Sikayetvar.Com’Dan Birincilik Ödülü

Kombinin mucidi Vaillant, Sikayetvar.com’un müşteri deneyimini ölçmek amacıyla her yıl düzenlediği ‘Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri’nde Isı Sistemleri kategorisinde birinci oldu.

Vaillant’A ‘Sikayetvar.Com’Dan Birincilik Ödülü
Vaillant’A ‘Sikayetvar.Com’Dan Birincilik Ödülü
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Vaillant Türkiye, Türkiye’nin ilk ve tek müşteri memnuniyetini ölçen platformu Sikayetvar.com tarafından düzenlenen 4’üncü A.C.E Awards 2019 (Achievement in Customer Excellence) ‘Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri’nde Isı Sistemleri kategorisinin birincisi oldu. Markaların; şikayet çözüm oranı, memnuniyet oranı, teşekkür oranı ve müşterilerin markada kalma isteklerine göre değerlendirildiği program kapsamında Vaillant, Diamond ödülüne layık görüldü. Şikayet yönetim sürecinde, 10 saat içerisinde çözüm ve memnuniyet hedefiyle çalışan Vaillant, 2018 yılında Sikayetvar.com sitesi üzerinden iletilen şikayetlerin, yüzde 82‘sini müşteri memnuniyetini sağlayarak çözmeyi başardı.

En iyi müşteri deneyimini yaşatmaya odaklanıyoruz

Sikayetvar.com platformunu, tüketicilerin markalar ile ilgili yaşamış oldukları deneyimleri paylaşabildikleri ve seslerini duyurabildikleri, özgün ve önemli bir dijital platform olarak gördüklerini dile getiren Zeki Kalaycılar, “Sikayetvar.com’u, müşterilerimizin ürün veya hizmetlerimizle ilgili yaşadıkları deneyimleri paylaşabildikleri ve bizim doğru noktalara odaklanmamızı sağlayan bir geri bildirim platformu olarak uzun yıllardır kullanıyoruz. Tüketicilerin satın alma kararı sürecinde kullandıkları önemli bir mecra olan Sikayetvar.com üzerinde çözüme kavuşturduğumuz şikâyetler ve almış olduğumuz teşekkürler ile mevcut ve potansiyel müşterilerimizde güven duygusu oluşturuyoruz” diye konuştu. Tüketici Deneyimi Geliştirme Bölümümüz ile birlikte, en iyi müşteri deneyimini yaşatmaya ve en yüksek oranda memnuniyeti sağlamaya çalıştıklarını belirten Kalaycılar, “Bu sayede hem tüketici şikâyetlerini memnuniyet ile sonuçlandırıyor hem de bu deneyimleri analiz edip, önlemler alarak iş süreçlerimizin geliştirilmesini sağlıyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Tanap Tarafından Finanse Edilen “Eğitime Uzanan Yol” Projesi Kapsamında Kırşehir’De, Otizm Atölyeleri Gerçekleşti!

Otizm Eğitim ve Farkındalık Yolculuğu Tüm Hızıyla Sürüyor: TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları Kapsamında Finanse Edilen “Eğitime Uzanan Yol” Projesi ile Kırşehir’de Otizm Atölyeleri


Manisa Teknokent’Te Vestel Argeta Devri

Vestel’de Araştır-Geliştir-Tasarla dönemi başladı. Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve Zafer Kalkınma Ajansı desteği ile Manisa Teknokent’te devreye giren ArGeTa ofisi, fikirlerin hızlı bir şekilde hayata geçmesi için prototipleme ve donanım geliştirme imkânı yaratacak.


Epic 3 Milyon Dolar Ödül Havuzlu Fortnite World Cup Kreatif’İ Duyurdu

19.04.2019 – Tüm dünyada 250 milyondan fazla oyuncusu bulunan Fortnite’ın yaratıcısı Epic Games, bugün yaptığı bir açıklamayla sevilen oyunu için yeni bir etkinliğin duyurusunu yaptı. Firmanın detaylarını paylaştığı Fortnite World Cup Kreatif’te oyuncular 3 milyon dolar tutarındaki ödül havuzundan pay almak için mücadele edecekler.


Mandarin Oriental, Bodrum Golf Tutkunlarına Özel Ayrıcalıklar Sunuyor

MANDARIN ORIENTAL, BODRUM GOLF TUTKUNLARINA ÖZEL AYRICALIKLAR SUNUYOR


Bb Hitit'in Pakistan Ofisi Açıldı

Dünya havacılık sektöründe yerli yazılımın gücü, Hitit’le büyüyor


Etiketler: Sikayetvarcom, müşteri, Vaillant, oranı, memnuniyet

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.