18 Mart 2019 Pazartesi 11:46

GÜNDEM

Vaillant’A ‘Sikayetvar.Com’Dan Birincilik Ödülü

Kombinin mucidi Vaillant, Sikayetvar.com’un müşteri deneyimini ölçmek amacıyla her yıl düzenlediği ‘Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri’nde Isı Sistemleri kategorisinde birinci oldu.

Vaillant’A ‘Sikayetvar.Com’Dan Birincilik Ödülü
Vaillant’A ‘Sikayetvar.Com’Dan Birincilik Ödülü
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Vaillant Türkiye, Türkiye’nin ilk ve tek müşteri memnuniyetini ölçen platformu Sikayetvar.com tarafından düzenlenen 4’üncü A.C.E Awards 2019 (Achievement in Customer Excellence) ‘Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri’nde Isı Sistemleri kategorisinin birincisi oldu. Markaların; şikayet çözüm oranı, memnuniyet oranı, teşekkür oranı ve müşterilerin markada kalma isteklerine göre değerlendirildiği program kapsamında Vaillant, Diamond ödülüne layık görüldü. Şikayet yönetim sürecinde, 10 saat içerisinde çözüm ve memnuniyet hedefiyle çalışan Vaillant, 2018 yılında Sikayetvar.com sitesi üzerinden iletilen şikayetlerin, yüzde 82‘sini müşteri memnuniyetini sağlayarak çözmeyi başardı.

En iyi müşteri deneyimini yaşatmaya odaklanıyoruz

Sikayetvar.com platformunu, tüketicilerin markalar ile ilgili yaşamış oldukları deneyimleri paylaşabildikleri ve seslerini duyurabildikleri, özgün ve önemli bir dijital platform olarak gördüklerini dile getiren Zeki Kalaycılar, “Sikayetvar.com’u, müşterilerimizin ürün veya hizmetlerimizle ilgili yaşadıkları deneyimleri paylaşabildikleri ve bizim doğru noktalara odaklanmamızı sağlayan bir geri bildirim platformu olarak uzun yıllardır kullanıyoruz. Tüketicilerin satın alma kararı sürecinde kullandıkları önemli bir mecra olan Sikayetvar.com üzerinde çözüme kavuşturduğumuz şikâyetler ve almış olduğumuz teşekkürler ile mevcut ve potansiyel müşterilerimizde güven duygusu oluşturuyoruz” diye konuştu. Tüketici Deneyimi Geliştirme Bölümümüz ile birlikte, en iyi müşteri deneyimini yaşatmaya ve en yüksek oranda memnuniyeti sağlamaya çalıştıklarını belirten Kalaycılar, “Bu sayede hem tüketici şikâyetlerini memnuniyet ile sonuçlandırıyor hem de bu deneyimleri analiz edip, önlemler alarak iş süreçlerimizin geliştirilmesini sağlıyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Orhan Gencebay, Yeni Rexona Filminde “Arkadaşlığın Selameti” İçin Uyardı

Ter kokusuyla karşılaşıldığında nefes almamaya çalışma hali,


Lezita Enerji Verimliliğine Yönelik Yatırımlarıyla Iso 50001 Belgesine Hak Kazandı

Lezita enerji verimliliğine yönelik yatırımlarıyla


En Değerlisi 8.5 Milyarlık Premier Lig

KPMG Football Benchmark ekibi, UEFA ülke sıralamasında ilk 10'da yer alan ülkelerin liglerini inceledi. Listeye göre en değerli lig 8 milyar 520 milyon Euro'yla İngiltere Premier Lig. Ada futbolunu 5.69 milyar Euro’yla İspanya La Liga takip ediyor


Tüketiciler Açık Parfüme Yöneliyor

Türkiye’de aylık 240 milyon TL büyüklüğe erişen açık parfüm pazarına olan ilgi artıyor. 170’i yurt dışında olmak üzere 400’ü aşkın şubesiyle faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük parfüm üreticilerinden Loris’in Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Okuyucu; “Ekonomik bir seçenek olması, tüketiciyi zincir haline gelmiş açık parfüm markalarına yönlendiriyor” diyor.


Gefco 2018 Kurumsal Sosyal Sorumluluk Raporu’Nu Yayınladı

Karmaşık tedarik zinciri çözümlerinde ve otomotiv lojistiğinde Avrupa lideri olan GEFCO, yedinci yılında sürdürülebilir büyüme için kilit bir faktör olan kurumsal sosyal sorumluluğa (KSS) olan bağlılığının altını çizdi. 2018 yılında, faaliyetlerinin her alanında becerilerini ve uzmanlığını güçlendiren GEFCO Grubu, sürdürülebilir kalkınma performansını da geliştirmeye devam etti. Ayrıca GEFCO, tüm paydaşlarıyla iş birliği yapma isteğini yansıtan sloganında da vurguladığı gibi (Partners, unlimited.) daha etkili ve çevre dostu çözümler bulmak için inovasyonu iş yapış biçiminin merkezinde tutmaya devam ediyor.


Etiketler: Sikayetvarcom, müşteri, Vaillant, oranı, memnuniyet

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.