10 Aralık 2019 Salı 11:05

GÜNDEM

Vakıfbank’Tan Online Ödemeye Yenilikçi Çözüm Vakıfpay

VakıfBank’tan online ödemeye yenilikçi çözüm: VakıfPay

Vakıfbank’Tan Online Ödemeye Yenilikçi Çözüm  Vakıfpay
Vakıfbank’Tan Online Ödemeye Yenilikçi Çözüm  Vakıfpay
Vakıfbank’Tan Online Ödemeye Yenilikçi Çözüm  Vakıfpay
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dijital çağda değişen müşteri taleplerine uygun çağdaş bankacılık çözümleri geliştiren VakıfBank, mobil ve internet bankacılığı üzerinden kredi kartı kullanmadan da ödeme yapmayı sağlayan yenilikçi bir uygulama geliştirdi. VakıfPay’i tercih eden VakıfBank müşterileri, vadesiz hesap bakiyesi, ek hesap limiti ya da havuz hesabı bakiyesini kullanarak anında alışveriş kredisi kullanabiliyor. Böylelikle internetten yapılan alışverişlerde VakıfPay ile hızlı, kolay ve güvenle ödeme yapma kolaylığı sağlanıyor.

Dijital platformlar üzerinden harcama yapanların ‘Yanındaki Güç’ VakıfBank, kart gerektirmeden online alışveriş yapmayı sağlayan VakıfPay’i hayata geçirdi.Kredi kartı olmayanlar ya da internet üzerinden kartlarını kullanmak istemeyenler artık VakıfPay’la işlemlerini kolayca yapabiliyor.

VakıfBank Mobil ve internet bankacılığı üzerinden VakıfPay seçeneğiyle ilerleyenler, vadesiz mevduat ya da havuz hesapları ile ek hesap limitlerinden doğrudan ödemelerini gerçekleştiriyor. Dileyen müşteriler, anında alışveriş kredisi de kullanabiliyor. Herhangi bir üyelik gerekmeden sunulan VakıfPay hizmeti ile EFT ve havale işlemi kabul etmeyen platformlardan alışveriş mümkün hale geliyor. Siparişle ödemenin eş zamanlı gerçekleşmemesi nedeniyle yaşanan iptal sorunları da çözülüyor, süreç kesintiye uğramıyor.

Kredi kartsız online alışveriş

VakıfPay uygulamasıyla ilgili bilgi veren VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Hazım Akyol, “VakıfBank olarak dijital çağda değişen ve dönüşen müşterilerimizin talep ve beklentilerine uygun ürünler, kampanyalar ve hizmetler geliştiriyoruz. Geçtiğimiz aylarda başlattığımız kampanyamızda VakıfBank, müşterilerinin App Store, Netflix, Apple Music, iTunes, Google Play, Spotify ve BluTV gibi platformlardan yaptığı harcamaların yarısını hediye etmeye başlamıştık. Şimdi de VakıfPay ile dijital alanda önemli bir uygulamaya daha imza atıyoruz. Kredi kartı kullanmak istemeyenler ya da kredi kartı olmayanlar da artık VakıfPay sayesinde önde gelen alışveriş sitelerinde diledikleri gibi online alışveriş yapabilecekler” dedi.

Şubeye gitmeden anında alışveriş kredisi kullanılabiliyor

VakıfBank’ın yenilikçi çözümü VakıfPay ile anında alışveriş kredisi kullanılabildiğini de belirten Akyol, “Müşterilerimiz, alışveriş anında krediye ihtiyaç duymaları durumunda 60 aya varan vadelerde kredi kullanıp e-ticaret ödemelerini anında gerçekleştirebiliyor” dedi.

Sipariş ve ödeme eş zamanlı gerçekleşiyor

VakıfPay ile Türkiye’deki e-ticaretin gelişimine önemli katkı sağlayacaklarını belirten Akyol, “VakıfPay ile sağladığımız kartsız alışverişi mümkün hale getirmenin yanı sıra ödeme ve sipariş eş zamanlı gerçekleştiği için buna bağlı yaşanan sıkıntıları da ortadan kaldırıyoruz. Havale ve EFT ile zaman kaybı yaşamadan ödemeler, anında hesaba geçiyor. Bu sayede müşterilerimize şubeye gitmeden alışveriş kredisi kullanım avantajı sağlıyoruz. Ayrıca hiçbir finansal bilgi karşı tarafa iletilmediği için işlem güvenli bir ortamda gerçekleşiyor. Kısacası müşterilerimiz teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanıyor. Müşterilerimizin memnuniyeti bizleri de mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

Vergi ödemeleri için de VakıfPay

Vergi ödemeleri için günümüz ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirdiklerini belirten Akyol, “Gerçekleştirdiğimiz entegrasyon sayesinde müşterilerimiz, Gelirler İdaresi Başkanlığı (GİB) sitesi olan ivd.gib.gov.tr üzerinden VakıfPay ile kolaylıkla vergi ve harç ödemelerini gerçekleştirebilecekler” dedi.

İlginizi Çekebilir

Koç Üniversitesi Karma Gerçeklik Laboratuvarı 2019 Kapanış Sergisi Ve Etkinlikleri

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda çalışan İstanbul Kalkınma Ajansı’nın (İSTKA) desteği ile Koç Üniversitesi bünyesinde kurulan KARMA Gerçeklik Laboratuvarı, Türkiye’deki “artırılmış ve sanal gerçeklik (genişletilmiş gerçeklik) ekosistemine” dair edindiği deneyimi 17-18-19 Ocak 2020 tarihlerinde, Şişhane’deki İKSV Alt Kat: Öğrenme ve Etkileşim Alanı’nda düzenlediği sergi ve etkinlikler dizisi kapsamında ziyaretçiler ile paylaştı.


Eset Yarıyıl Tatilinde Çocuğunuzu Ekrandan Uzak Tutmanın Yolları

20 Ocak 2020


Beymen Club'tan Erkekler İçin Kayak Temalı Tasarımlar

Yüksek Görseler İçin: BEYMEN Club Kayak Temalı Ürünler,


Çatalca Ve Silivri’De Kar Yağışı!

ÇATALCA VE SİLİVRİ’DE KAR YAĞIŞI!


İş Bankası’Ndan Turizme Önemli Katkı Unionpay Kullanıcıları Ülkemizde Qr İle Ödeme Yapabilecek

Türkiye’de yurtdışı ödeme kabulünde en geniş ödeme ağına sahip olan İş Bankası32 bölgede, 16,5 milyondan fazla üye işyerinde kabul edilen UnionPay QR kod ile ödeme yöntemini Avrupa’da kabul eden ilk banka oldu.


Etiketler: VakıfPay, alışveriş, VakıfBank, anında, üzerinden

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.