26 Eylül 2019 Perşembe 10:32

GÜNDEM

Vans,”Checkerboard” Günü İle Kendini Yaratıcı Bir Şekilde İfade Edenleri Kutluyor!

Kendisini yaratıcı bir şekilde ifade eden herkesin savunucusu, aksiyon sporun orijinal markası Vans, 2019 yılı itibariyle 21 Kasım’ı “Vans Checkerboard Günü” olarak kutlayacağını ilan etti. Her yıl kutlanacak olan “Vans Checkerboard Günü”, dünya çapında yaratıcı insanlara ilham vermeyi hedefliyor ve Vans hayranlarına yaratıcı olmanın neden önemli olduğunu, organize edeceği aktivitelerle bir kez daha hatırlatmayı amaçlıyor.

Vans,”Checkerboard” Günü İle Kendini Yaratıcı Bir Şekilde İfade Edenleri Kutluyor!
Vans,”Checkerboard” Günü İle Kendini Yaratıcı Bir Şekilde İfade Edenleri Kutluyor!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Vans’ın global marka yöneticisi Doug Palladini, Vans Checkerboard Günü ile ilgili şunları söyledi:” Vans Checkerboard Günü ile çok büyük bir adım atma fırsatımız olacak. Hem kendi içimizdeki ekibi sağlamlaştırabileceğiz hem Vans ailesini genişletebileceğiz, hem de dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımızı bir araya getirip yaratıcılığı kutlayarak gençlerin hayatında fark yaratabileceğiz. Bu amaç için Imagination.org’dan daha iyi bir ortak bulamazdık. Imagination.org ile gençleri daha parlak bir gelecek yaratabilmeleri için teşvik edeceğiz.”

Vans, yaratıcılığın güçlenmesi amacıyla dünya çapında mağazalarda ve internet sitesinden yapılan satıştan 1 milyon doları Imagination.org oluşumuna bağışlayacak. 21 Kasım itibariyle Vans severler Checkerboard Günü kapsamında gerçekleşen aktivitelere ve etkinliklere katılıp benzersiz bir deneyim yaşarken Vans’in marka misyonuna da katkıda bulunmuş olacak.

Imagination.org kurucusu Nirvan Mullick bu iş birliği için şunları söyledi:” Vans’in 2019 yılı için planladığı Vans Checkerboard Günü’nde markayla birlikte çalışmak bizim için çok güzel bir fırsat. Yeni nesilin en önemli yeteneklerden biri olarak gösterilmesine rağmen yaratıcılığın düşüşte olduğu gözlemleniyor. Vans Checkerboard Günü ve Vans’in yaptığı bu büyük bağış sayesinde bu sorunun bir parça önüne geçmeyi ve dünyanın dört bir yanındaki çocuklara ulaşmayı hedefliyoruz.”

Vans’in sınırların dışında düşünme ve yaşama anlayışı “Off The Wall” görüşünün devamı niteliğindeki Vans Checkerboard Günü, markanın temel taşları olan aksiyon sporları, sanat, müzik ve sokak kültürü aracılığıyla yaratıcılığın önemini bir kez daha vurguluyor. Her yıl kutlanacak olan bu gün yaratıcılığın insan olmanın en önemli ve olmazsa olmaz parçası olduğuna inanan herkesi bir araya getirecek ve herkesin kendisini en yaratıcı şekilde ifade etmesi gerektiğinin altını bir kez daha çizecek.

Vans Hakkında

Vans, VF Corporation bünyesinde yer alan orijinal spor ayakkabı, giyim ve aksesuar markasıdır. Uluslararası ofisleri ve distribütörlük noktalarıyla, Vans’in özgün koleksiyonları tüm dünya üzerinde 84’ten fazla ülkede, 2,000’den fazla perakende satış noktasında bulunmaktadır. Vans; spor, sanat müzik ve sokak kültürü aracılığıyla gençler arasında yaratıcılığın destekçisi olurken; Vans Pool Party, Vans Custom Culture, Vans Warped Tour® ve dünyanın noktalarında yer alan House of Vans’ler ile de sanatçı ve müzisyenlerin kendilerini ifade etmelerine olanak sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir

Gaye Su Akyol Ve Lalalar, Adidas Originals Tesvikiye'de Bulustu

adidas Originals TEŞVİKİYE NO:17’de


Amsterdam Ve Viyana’Da Tarkan Sevgisi

“Sizleri o kadar çok özledim ki, bir daha arayı bu kadar uzatmayalım.”


“Hedefimiz 1.5 Milyon Ton Sertifikalı Tohum İle Dünya Tohum Sektöründe İlk 5’Te Yer Almak”

Growtech 19. Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, kapsamında Uluslararası Tarım Gazetecileri Federasyonu (IFAJ)ve Tarım Gazetecileri ve Yazarları Derneği (TAGYAD) iş birliğinde gerçekleşen ve 21 ülkeden, 35 tarım gazetecisinin katıldığı “Avrupa ve Balkan Ülkeleri Tarım Gazetecileri Forumu”nda Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) Başkanı Savaş Akcan, “Hedefimiz 2023 yılında 1.5 milyon ton sertifikalı tohum üreterek, dünya tohum sektöründe ilk 5’te yer almaktır.’ dedi.


F1 Espor Pilotu Manken Oldu

6 günde 100’ün üzerinde defile gerçekleştirilecek


Kayseri Gastronomi Turizmi Çalıştayı Yoğun İlgiyle Başladı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde 16-17 Kasım tarihlerinde düzenlenecek «Kayseri Gastronomi Turizmi Çalıştayı» başladı. Cumartesi sabahı Radisson Blu Hotel’de açılışı yapılan çalıştay, kentin gastronomi turizminde yükselen bir destinasyon olması adına hayata geçirilen ilk adım oldu. İki gün sürecek ve halka açık olan etkinliğin ilk gününde, ünlü kasap Cüneyt Asan’ın pastırma şovu ile şef Murat Bozok ve Hülya Tiritoğlu’nun “Kayseri Mutfağı” atölyesi büyük ilgi gördü. Eyüp Kemal Sevinç, Yunus Emre Akkor, Ebru Baybara Demir gibi ülkemizin gastronomi alanında en önemli şeflerinin ve birbirinden değerli panelistlerin söz aldığı oturumlar ilgiyle dinlendi.


Etiketler: Vans, Checkerboard, Günü, için, yaratıcılığın

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.