6 Kasım 2019 Çarşamba 15:23

GÜNDEM

Vans,”Checkerboard” Günü İle Kendini Yaratıcı Bir Şekilde İfade Edenleri Kutluyor!

Kendisini yaratıcı bir şekilde ifade eden herkesin savunucusu, aksiyon sporun orijinal markası Vans, 2019 yılı itibariyle 21 Kasım’ı “Vans Checkerboard Günü” olarak kutlayacağını ilan etti. Her yıl kutlanacak olan “Vans Checkerboard Günü”, dünya çapında yaratıcı insanlara ilham vermeyi hedefliyor ve Vans hayranlarına yaratıcı olmanın neden önemli olduğunu, organize edeceği aktivitelerle bir kez daha hatırlatmayı amaçlıyor.

Vans,”Checkerboard” Günü İle Kendini Yaratıcı Bir Şekilde İfade Edenleri Kutluyor!
Vans,”Checkerboard” Günü İle Kendini Yaratıcı Bir Şekilde İfade Edenleri Kutluyor!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Vans’ın global marka yöneticisi Doug Palladini, Vans Checkerboard Günü ile ilgili şunları söyledi:” Vans Checkerboard Günü ile çok büyük bir adım atma fırsatımız olacak. Hem kendi içimizdeki ekibi sağlamlaştırabileceğiz hem Vans ailesini genişletebileceğiz, hem de dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımızı bir araya getirip yaratıcılığı kutlayarak gençlerin hayatında fark yaratabileceğiz. Bu amaç için Imagination.org’dan daha iyi bir ortak bulamazdık. Imagination.org ile gençleri daha parlak bir gelecek yaratabilmeleri için teşvik edeceğiz.”

Vans, yaratıcılığın güçlenmesi amacıyla dünya çapında mağazalarda ve internet sitesinden yapılan satıştan 1 milyon doları Imagination.org oluşumuna bağışlayacak. 21 Kasım itibariyle Vans severler Checkerboard Günü kapsamında gerçekleşen aktivitelere ve etkinliklere katılıp benzersiz bir deneyim yaşarken Vans’in marka misyonuna da katkıda bulunmuş olacak.

Imagination.org kurucusu Nirvan Mullick bu iş birliği için şunları söyledi:” Vans’in 2019 yılı için planladığı Vans Checkerboard Günü’nde markayla birlikte çalışmak bizim için çok güzel bir fırsat. Yeni nesilin en önemli yeteneklerden biri olarak gösterilmesine rağmen yaratıcılığın düşüşte olduğu gözlemleniyor. Vans Checkerboard Günü ve Vans’in yaptığı bu büyük bağış sayesinde bu sorunun bir parça önüne geçmeyi ve dünyanın dört bir yanındaki çocuklara ulaşmayı hedefliyoruz.”

Vans’in sınırların dışında düşünme ve yaşama anlayışı “Off The Wall” görüşünün devamı niteliğindeki Vans Checkerboard Günü, markanın temel taşları olan aksiyon sporları, sanat, müzik ve sokak kültürü aracılığıyla yaratıcılığın önemini bir kez daha vurguluyor. Her yıl kutlanacak olan bu gün yaratıcılığın insan olmanın en önemli ve olmazsa olmaz parçası olduğuna inanan herkesi bir araya getirecek ve herkesin kendisini en yaratıcı şekilde ifade etmesi gerektiğinin altını bir kez daha çizecek.

Vans Hakkında

Vans, VF Corporation bünyesinde yer alan orijinal spor ayakkabı, giyim ve aksesuar markasıdır. Uluslararası ofisleri ve distribütörlük noktalarıyla, Vans’in özgün koleksiyonları tüm dünya üzerinde 84’ten fazla ülkede, 2,000’den fazla perakende satış noktasında bulunmaktadır. Vans; spor, sanat müzik ve sokak kültürü aracılığıyla gençler arasında yaratıcılığın destekçisi olurken; Vans Pool Party, Vans Custom Culture, Vans Warped Tour® ve dünyanın noktalarında yer alan House of Vans’ler ile de sanatçı ve müzisyenlerin kendilerini ifade etmelerine olanak sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir

Jeff Bezos’Tan Mesaj Var

Çocuğunuzun nerede çalışmasını istersiniz?


Endüstriyel Kaplama Sektörünün Robotlaşma Hamlesi

‘PaintExpo Eurasia 2019’ ve ‘Surtech Eurasia 2019’ sektörün liderlerini ağırladı


Beın Sports Resmi Açıklama

Dünyanın önde gelen yayıncılarından beIN SPORTS olarak, Türk futbolunun marka değerini artırmak adına şeffaflığın önemine inanıyoruz. Bu doğrultuda, Video Asistant Referee - VAR sisteminin Türkiye'deki teknik işleyişine ilişkin kamuoyundaki bazı soru işaretlerini gidermek amacıyla, bir açıklama yapma gereği duyuyoruz.


Dünyanın Dilediğiniz Parkurunda Koşmaya Ya Da En Sevdiğiniz Netflix Dizisi Eşliğinde Kalori Yakmaya Hazır Mısınız

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in bünyesinde hizmet veren, yüksek kalite standartlarına sahip Sağlıklı Yaşam ve Spor Kulübü Shape Club, “New Shape, New Tech” mottosu ile dijital dünyaya geçiş yapıyor. Shape Club, daha keyifli ve verimli spor yapabileceğiniz profesyonel ekibi, zengin programı, 3.500 metrekarelik çalışma alanı ve ekipmanlarıyla birlikte teknolojik yeni dönemine başlıyor.


2020’De Hangi Siber Tehditler İle Karşılaşacağız

BITDEFENDER ANTİVİRÜS’TEN 2020 SİBER GÜVENLİK ÖNGÖRÜLERİ


Etiketler: Vans, Checkerboard, Günü, için, yaratıcılığın

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.