7 Kasım 2019 Perşembe 15:04

GÜNDEM

Vans İle Spotify “Off The Wall” Çarşamba İçin Bir Araya Geliyor!

Aksiyon spor markası ve yaratıcı ifadenin savunucusu Vans ve dünyanın en popüler müzik dinleme platformu Spotify bir araya gelerek“Off the Wall” Çarşamba adında kişiselleştirilmiş bir çalma listesi deneyimi sunmaya başlıyor. Çalma listeleri, Spotify'ın benzersiz streaming zekâsını kullanarak önceki Spotify dinlemelerinizi temel alarak oluşturmuş bir listeye, Vans'ın 50 yıllık sanatçı işbirlikleri ve Vans etkinliklerinde performans sergilemiş olan sanatçıların parçaları eklenerek oluşturuluyor. Vans “Off the Wall” Çarşamba sadece sizin için üretilmiş bir dinleme deneyimi sunuyor.

Vans İle Spotify “Off The Wall” Çarşamba İçin Bir Araya Geliyor!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Gün içinde düşen enerjinizi arttırmak amacıyla özel olarak tasarlanan bu listede House of Vans, Sidestripe Sessions ve Warped Tour etkinliklerindeki performanslar da yer alacak. Çalma listesine dahil edilen sanatçıların arasında Idles, Cautious Clay, Wallows, Gouge Away, Cuco, Tierra Whack, Quicksand ve Anderson Paak da yer alıyor.

Vans’in Global Pazarlama Direktörü April Vitkus bu iş birliği ile ilgili şunları söylüyor: “1966'da kaykaycılar, müzisyenler ve sanatçılar markamızı giymeyi ve ”Off The Wall” yaşamayı seçtiğinden beri Vans, müzik aracılığıyla yaratıcı ifadeyi destekledi. Yıllardır, Vans Warped Tour, House of Vans, Sidestripe Sessions sahnelerinde ve çeşitli işbirlikleri ile yeni yetenekleri destekleyerek mirasımızı müzik yoluyla sürdürüyoruz. Spotify ile ortaklık kurarak, eşsiz bir dinleme deneyimi yaratma ve yetenekli sanatçılarla dinleyiciler arasında köprü kurma fırsatına sahip olduk”

Spotify'ın İş Ortağı Çözümleri Başkanı Danielle Lee, “Vans, kültür odaklı pazarlama konusunda lider bir marka ve yeni olanı kucaklamaya her daim hazır. Spotify kullanıcılarına bir sonraki en sevdikleri müzisyeni keşfetmeleri için imkan sağlamaktan dolayı çok mutluyuz. Aynı şekilde yeni çıkan sanatçıların izleyicilere ulaşmaları için bir alan sağlamak adına Vans'le ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi.

Vans hayranları ve Spotify dinleyicileri, dünya çapında başlayan Vans “Off The Wall” Çarşamba deneyimine katılarak bir sonraki favori sanatçılarını ve şarkılarını keşfetmeye başlayabilirler. Daha fazla bilgi için, offthewallwednesday.withspotify.com adresini ziyaret edin.

Vans Hakkında

Vans, VF Corporation bünyesinde yer alan orijinal spor ayakkabı, giyim ve aksesuar markasıdır. Uluslararası ofisleri ve distribütörlük noktalarıyla, Vans’in özgün koleksiyonları tüm dünya üzerinde 84’ten fazla ülkede, 2,000’den fazla perakende satış noktasında bulunmaktadır. Vans; spor, sanat müzik ve sokak kültürü aracılığıyla gençler arasında yaratıcılığın destekçisi olurken; Vans Pool Party, Vans Custom Culture, Vans Warped Tour® ve dünyanın noktalarında yer alan House of Vans’ler ile de sanatçı ve müzisyenlerin kendilerini ifade etmelerine olanak sağlamaktadır.

Spotify Hakkında

Spotify 2008'de İsveç'te piyasaya sürüldüğünde müzik dinleme anlayışını tamamen değiştirdi. 50 milyondan fazla parçayı ücretsiz keşfedin, yönetin ve paylaşın veya çevrimdışı mod, daha gelişmiş ses kalitesi, Spotify Connect ve reklamsız dinleme gibi özel özelliklere erişmek için Spotify Premium'a yükseltin.

Bugün Spotify, 79 pazarda, 108 milyon abone dahil 232 milyon kullanıcıyla, en popüler küresel müzik dinleme hizmetidir. Bugün müzik endüstrisindeki en büyük gelir kaynağı biziz.

Vans, “Off The Wall” Since ’66

İlginizi Çekebilir

Fibrobeton, Yga İşbirliği İle Düzce’De Mucit Çocuklar Yetiştirecek...

Fibrobeton “Çocuklarımız bilimle büyüsün” dedi,


Avrupa Birliğine Gençler İle Gireceğiz

TÜRKİYE GENÇ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ’NİN AVRUPA BİRLİĞİ ÇIKARMASI


Db11 V12 Amr Çift Rengiyle Aston Martin Turkey Showroom’Da Yerini Aldı

DB11 V12 AMR ÇİFT RENGİYLE


‘Engelsiz Koro’, Performansıyla Hayran Bıraktı

Zeytinburnu Belediyesi Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi (AKDEM) Müzik Grubu ve aralarında engelli vatandaşların da bulunduğu Limak Enerji Engelsiz Müzik Korosu’nun Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde birlikte sergilediği sahne performansı görülmeye değerdi. Konseri Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir ile çok sayıda vatandaş izledi. ‘Notalar Engel Tanımaz’ mottosuyla 2016 yılında hayata geçen Engelsiz Müzik Korosu, 14’üncü konserini AKDEM Müzik Grubu ile verirken ekip, sevilen Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği ezgilerini seslendirdi.Ümit Akkuş’un şefliğindeki ekibin performansı ise vatandaşlardan tam not aldı.


Pegasus’Un İkinci “A321 Neo”Su Filoya Katıldı

Pegasus Hava Yolları’nın 100 uçaklık Airbus siparişinin ikinci A321 Neo tipi uçağı filoya katıldı. Pegasus’un yeni A321 Neo’suna “Özden Ece” adı verildi.


Etiketler: Vans, Spotify, müzik, dinleme, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.