18 Nisan 2019 Perşembe 16:04

GÜNDEM

Veeam, 2019’Un İlk Çeyreğinde De Çift Haneli Büyüyerek, Bulut Veri Yönetimi Pazarındaki Liderliğini Sürdürdü

Veeam Software Hakkında

Veeam, 2019’Un İlk Çeyreğinde De Çift Haneli Büyüyerek, Bulut Veri Yönetimi Pazarındaki Liderliğini Sürdürdü
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Akıllı Veri Yönetimi sağlayan yedekleme çözümlerinin lider şirketi Veeam® Software 2019 ilk çeyrek sonuçlarını açıkladı. Şirketin tarihindeki en büyük ve en çok beklenen ürünlerinden biri olan Veeam Availability Suite 9.5 Update 4’un Ocak ayında gerçekleştirilen duyurusunun da etkisiyle Veeam, dünyanın en büyük özel yazılım şirketlerinden biri haline geldi.

Veeam, bir önceki yılın aynı dönemine göre satışlarda yüzde 16 büyüme kaydederken her ay 4.000 yeni müşteri ortalamasını devam ettirerek müşteri sayısında 343.000’i aştı. Veeam’in Yıllık Sürekli Geliri (ARR) de bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 30 arttı. Bu artışın ardındaki en büyük nedenlerden biri de yeni Veeam Availability Suite 9.5 Update 4 dahil olmak üzere tüm yeni Veeam ürünleri için oluşturulan benzersiz kayıt modelinin başarısı oldu. Update 4, birinci çeyreğin başında piyasaya sürüldüğünden bugüne kadar 200.000’den fazla kez indirildi.

Veeam Kurucu Ortağı ve Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ratmir Timashev, satış ve pazarlamanın başına geldiğinden bu yana geçirdiği ilk tam çeyrekte kendilerine başarıyı getiren ana önceliklerine odaklandıklarını ve bunun da yıl boyunca büyümelerini sağlamaya ve liderliklerini pekiştirmeye devam etmeye yardımcı olacağını belirtti. “Şimdi de işletmelerin, sınıfının en iyisi Yedekleme ve Bulut Veri Yönetimi çözümleriyle buluta geçişlerine yardımcı olacak atılgan bir stratejiye odaklandık. IDC önümüzdeki 3 yıl içerisinde kurumların yüzde 90’ının çoklu bulut stratejisi benimseyeceklerini öngörüyor.[i] Bu da bize, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın buluta geçişlerinden yararlanarak önemli bir büyüme fırsatı veriyor. Bu süreçte onları da en iyi ürünler ve çözümlerle her açıdan destekleyeceğimiz konusunda güvence veriyoruz. Bu strateji aynı zamanda iş yüklerini şirket içinden açık buluta taşımayı ve tersine işlemi herhangi bir ek masraf yapılmadan gerçekleştirme esnekliği sağlamak için oluşturulan yeni Veeam Instance Licensing (VIL) modelimizi de destekliyor. Veeam, çoklu bulut ortamlarını yönetmek için taşınabilir ve oyunun kurallarını değiştiren bu lisans yaklaşımını sunan sektördeki ilk şirket.”

2019’un İlk Çeyreğinden Müşteri, Ürün ve İş Ortağı Haberleri

Dünyanın ilk Akıllı Veri Yönetimi etkinliği olan ve 20 – 22 Mayıs 2019 tarihlerinde Miami’de düzenlenecek VeeamON 2019 için kayıtlar başladı. Chicago’da düzenlenen VeeamON 2018’e ve dünyanın çeşitli ülkelerinde gerçekleştirilen bölgesel VeeamON forum etkinliklerine yaklaşık 10.000 müşteri, iş ortağı ve kanaat önderi katılmıştı.

[i] Oct 2017 - IDC FutureScape - Doc # US43171317. IDC FutureScape: Dünyadaki BT Sektörü 2018 Öngörüleri. Frank Gens, Crawford Del Prete, Philip Carter, Bill Fearnley, Al Gillen, Scott Lundstrom, Tom Mainelli, Tomoaki Nakamura, Eric Newmark, Sandra Ng, Robert Parker, David Schubmehl, Vernon Turner, Dan Vesset, Deepak Mohan, Richard L. Villars, Hayley Sutherland

Veeam, Akıllı Veri Yönetimi sağlayan yedekleme çözümlerinin lideridir. Veeam Availability Platform, kurumların Akıllı Veri Yönetiminin 5 Aşamasında başarılı olma yolculuklarına yardımcı olan en eksikszi yedekleme çözümüdür. Dünya genelinde 343.000’den fazla müşteriye sahip olan Veeam’in müşterilerinin yüzde 82’si Fortune 500 ve yüzde 67’si de Global 2000 listesinde yer alıyor. Müşteri memnuniyeti sonuçlarında sektörün en yükseği olarak ortamalanın 3.5 katı puana sahip. Veeam’in global ekosisteminde Cisco, HPE, NetApp ve Lenovo’nun seçkin distribütörü olan 64.000’den fazla kanal iş ortağı ve 22.500’den fazla bulut ve hizmet sağlayıcıs bulunuyor. Merkezi İsviçre’nin Baar şehrinde olan ve 30’dan fazla ülkede ofisi bulunan Veeam hakkında daha fazla bilgi için http://www.veeam.com‘u ziyaret edebilir ya da Twitter’da @veeam hesabını takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Düzeltme Şampiyon Galatasaray’A Türk Telekom Sponsorluğunda Özel Kutlama

Galatasaray 22. şampiyonluğunu kazanıp büyük ses getirirken Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu Şampiyonluk Kupası’nı Türk Telekom Stadyumu’nda, Türk Telekom sponsorluğundaki özel etkinlikte taraftarlarıyla birlikte kaldırdı. Onbinlerce seyircinin katıldığı kutlamalar birbirinden renkli görüntülere sahne olurken adeta yer sarı gök kırmızı oldu.


Cem Yılmaz İzmir’De

CEM YILMAZ İZMİR’DE


Arçelik İklim Değişikliği Mücadelesini Everest’İn Zirvesine Taşıdı

“Dünyaya Saygılı, Dünyada Saygın” vizyonuyla sürdürülebilirlik konusunda önemli çalışmaları hayata geçiren Arçelik, iklim değişikliği konusunda farkındalık yaratmaya dönük çalışmalarında hedef büyüterek dünyanın zirvesi olan 8 bin 848 metrelik Everest Dağı tırmanışını gerçekleştirdi. Yaklaşık dört hafta süren Everest tırmanışını tamamlayan Arçelik CEO’su Hakan Bulgurlu “Arçelik olarak, iklim değişikliğinin etkileriyle mücadele etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Everest Dağı tırmanışımızın bu konuda farkındalık yaratacağını ve insanları, üstlerine düşeni yapmaya teşvik edeceğini umuyoruz” dedi.


Günün Manşetini Ağlayarak İmamoğlu'na Sarılan Minik Asmin Attı

Günün manşetini ağlayarak İmamoğlu'na sarılan minik Asmin attı: Her şey çok güzel olacak. Sen kazanacaksın!


Tezmaksan’Dan Endüstri 4.0 Çizgisinde Yatırımlar

ÜRETİM SEKTÖRÜNÜ AR-GE VE İNOVASYONLA TANIŞTIRDI


Etiketler: Veeam, olan, fazla, Veri, yüzde

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.