9 Nisan 2020 Perşembe 16:21

GÜNDEM

Veeam Bulut Ve Hizmet Sağlayıcı Programı Onuncu Yılını Kutluyor

Veeam Software Hakkında

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2010 yılının Mart ayında tanıtımı yapılan VCSP programı, servis sağlayıcılarının Hizmet olarak Yedekleme (BaaS) ve Hizmet Olarak Felaket Kurtarma (DRaaS) tekliflerini sunmak için Veeam yazılımından yararlanmalarını sağlıyor. 25.000'den fazla Bulut ve Hizmet Sağlayıcısı iş ortağı tarafından kullanılan VCSP programının 2019 yılının son çeyreğinde yıllık geliri, bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 33 artış kaydetti. Veeam, kullanıma sunulduğu ilk günden bu yana VCSP programı için değer ve yenilik katmaya devam ediyor.

Veeam’in vizyonu her zaman müşterilere basit, esnek ve güvenilir yedekleme çözümleri sunmak olmuştur. Bazı müşteriler kendi yedekleme ve kurtarma çözümlerini kurmayı ve yönetmeyi tercih ederken, bazıları ise bunu bir hizmet olarak almayı tercih ediyor. Bu nedenle Veeam, her büyüklükteki şirketin Veeam destekli bir çözümün kendileri için en uygun şekilde sunulmasına olanak tanıyan sağlam bir bulut ve hizmet sağlayıcı ekosistemi oluşturmak üzere yatırımlarına devam ediyor” diyen Veeam CMO’su Jim Kruger, sözlerine şöyle devam etti; “VCSP programının onuncu yılını kutlamak üzere, bulut ve hizmet sağlayıcıların BaaS ve DRaaS işlerini kârlı bir şekilde ölçeklendirmesine yardımcı olacak fiyat indirimleri ve yeni yetenekler sunuyoruz. VCSP ortaklarımızın birçoğu işletmelerinde çift, hatta üç haneli büyüme kaydetmektedir. Bugün olduğu gibi gelecekteki başarılarımızı da 'Birlikte daha iyi' stratejimize odaklanarak yine VCSP ortaklarımızla birlikte kutlamayı ümit ediyoruz.”

10. yılı dönümü dolayısıyla Veeam’in 2020 yılı boyunca uygulayacağı VCSP program fiyat indirimleri ve güncellemeleri şu şekilde;

VCSP programı için fiyat indirimleri ve katman değişikliklerine ek olarak, Veeam YENİ Veeam Servis Sağlayıcı Konsolu v4'ü piyasaya sunuyor. Önceki Veeam Kullanılabilirlik Konsoluna göre ürün artık ConnectWise Automate ile doğrudan entegre edilmiş uzaktan izleme ve yönetim özellikleri içeriyor. Bu entegrasyon ile istemci verilerini tek, proaktif ve merkezi bir kullanıcı ara yüzünde birleştirebiliyor. Böylece, hizmet sağlayıcılar işlerini büyütmek üzere idari işler için daha az zaman harcamış olacaklar.

Veeam Servis Sağlayıcı Konsolu v4, iş ortağı tekliflerini ölçeklendirmek, kanal ortaklarıyla işbirliği yapmak ve Veeam tüketimini tek bir yerden yönetmek için yeni özelliklerle Veeam destekli hizmetler sunmayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Veeam Servis Sağlayıcı Konsolu v4 şu yeni özellikleri içeriyor:

Veeam Servis Sağlayıcı Konsolu v4 artık tüm VCSP iş ortakları tarafından ücretsiz olarak kullanılabilir durumdadır. Daha fazla bilgi için: https://www.veeam.com.

Veeam, Akıllı Veri Yönetimi sağlayan yedekleme çözümlerinin lideridir. Veeam Availability Platform, kurumların Akıllı Veri Yönetiminin 5 Aşamasında başarılı olma yolculuklarına yardımcı olan en eksikszi yedekleme çözümüdür. Dünya genelinde 343.000’den fazla müşteriye sahip olan Veeam’in müşterilerinin yüzde 82’si Fortune 500 ve yüzde 67’si de Global 2000 listesinde yer alıyor. Müşteri memnuniyeti sonuçlarında sektörün en yükseği olarak ortamalanın 3.5 katı puana sahip. Veeam’in global ekosisteminde Cisco, HPE, NetApp ve Lenovo’nun seçkin distribütörü olan 64.000’den fazla kanal iş ortağı ve 22.500’den fazla bulut ve hizmet sağlayıcıs bulunuyor. Merkezi İsviçre’nin Baar şehrinde olan ve 30’dan fazla ülkede ofisi bulunan Veeam hakkında daha fazla bilgi için http://www.veeam.com‘u ziyaret edebilir ya da Twitter’da @veeam hesabını takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Nostaljik Tramvay Seferleri Başladı

İETT, Korona pandemisi nedeniyle 6 Nisan’da durdurulan Nostaljik Tramvay seferlerini yeniden başlattı. Tramvay, salgın tehlikesinin devam etmesi nedeniyle yüzde 50 kapasite ile çalışacak.


Kamu Bankalarından Ortak Açıklama

BASIN AÇIKLAMASI


Asaş, 10 Ülkenin Yer Aldığı Ab Fon Destekli Retrofeed Projesinde Önemli Bir Partner Konumunda

ASAŞ, enerji yoğun sektörlerde kaynak kullanımında tasarruf ve enerji verimliliği sağlamak hedefiyle, Avrupa Birliği'nin Horizon 2020 araştırma ve yenilik programı çerçevesinde fonlanan ve Avrupa Komisyonu’nun desteğiyle hayata geçirilen RETROFEED Projesi ortakları arasında yerini aldı. 10 ülkeden 18 şirketin katıldığı ve 2023’te tamamlanması planlanan projenin ilk toplantısı Kasım 2019’da Brüksel’de gerçekleştirildi.


Sporun Antik Çağlardan Günümüze Uzanan Hikayesi Sanal Ortamda Konuşulacak

Spor ruh ve beden sağlığına katkıları nedeniyle kişilerin hayatında önemli bir yere sahip. Peki bugün modern hayatın bir parçası haline gelen sporun tarihsel serüveni hakkında neler biliyoruz? Antik çağlardan beri gerçekleştirilen spor oyunlarını modern hayatın spor aktivitelerine dönüştüren süreçlerin ne olduğu, İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Socrates Dergisi tarafından düzenlenecek online seminerde ele alınacak.


N11.Com Kobi’Lere Destek Olmaya Devam Ediyor

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformlarından n11.com KOBİ’lere olan desteğini sürdürüyor. Ticaret Bakanlığı’nın başlattığı “E-Ticaret Olarak KOBİ’lerin Yanındayız” dayanışma kampanyasında aktif bir rol üstlenen ve bu kapsamda Nisan ayında KOBİ’lere destek olmak amacıyla 7 günlük ödeme vadesini 3 güne indirdiğini duyuran n11.com, verdiği desteğin süresini uzattı.


Etiketler: Veeam, VCSP, için, fazla, olarak

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.