31 Ekim 2019 Perşembe 13:34

GÜNDEM

Veeam Jim Kruger'ı Pazarlama Başkanı Olarak Atadı

Veeam Software Hakkında

Veeam Jim Kruger'ı Pazarlama Başkanı Olarak Atadı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bulut Veri Yönetimi ™ sağlayan Yedekleme çözümlerinde lideri olan Veeam® Software, bugün Jim Kruger'ın Pazarlama Başkanı (CMO) olarak atandığını duyurdu. Ürün ve Çözümler Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı (SVP) olan önceki görevinden terfi eden Kruger, Veeam’in küresel pazarlama organizasyonuna liderlik edecek ve Bulut Veri Yönetimi Sağlayan Yedekleme Çözümleri için bir numaralı sağlayıcı olarak şirketin marka ivmesini güçlendirmeye devam edecek. Kruger, Kurucu ve Başkan Yardımcısı (EVP) Satış ve Pazarlama'dan Sorumlu Ratmir Timashev'e rapor verecek.

Veeam Kurucusu ve Başkan Yardımcısı (EVP) Satış ve Pazarlama'dan Sorumlu Ratmir Timashev, “Jim, Veeam ekibine harika bir katkı oldu ve 2017 yılında şirkete girdiğinden beri, mesajlaşma, pazara girme programlarımızı dönüştürmede ve pazardaki liderlik konumumuzu geliştirmemize yardımcı oldu. Geleceğe baktığımızda, oldukça rekabetçi bir pazarda, gelişen müşteri taleplerini karşılamak için şirketin her alanında yenilikler yapmamız gerekiyor. Jim’in liderliğinde Veeam’in zaten endüstri lideri pazarlama organizasyonunun güçten güç kazanacağını biliyorum” şeklinde konuştu.

Veeam Pazarlama Başkanı Jim Kruger “Verilerle etkileşime girme şeklimiz değişiyor ve şirketler, nerede olursa olsun, verileri yönetmenin basit, esnek ve güvenilir yollarını sunmak için çoklu bulut çözümlerini benimsemek istiyorlar. Veeam, piyasadaki en sağlam Bulut Veri Yönetimi çözümlerini sunuyor ve her boyuttaki şirkete verilerini her ortamda yönetmelerine ve korumalarına yardımcı olabiliyor. Veeam'de olmak için harika bir zaman; kısa süre önce Gartner'ın Veri Merkezi Yedekleme ve Kurtarma Çözümleri için Magic Quadrant'ta Lider olduğumuzu duyurduk. Şirketin ikinci on yıllık büyüme döneminde pazar payımızı artırmak ve markamızın bilincini artırmak için sabırsızlanıyorum” dedi.

Kruger, pazarlamanın tüm yönlerine öncülük etmek için 25 yıldan fazla deneyime sahip. Veeam için Ürün ve Çözüm Pazarlama SVP'si olarak ürün ve çözüm pazarlamasının yanı sıra rakipleri, araştırma ve satış hızlandırmayı tüm yönleriyle denetledi. Kruger, Veeam'den önce küçük işletmelere birleşik olarak Unified Communications'ı sunan Intermedia'da CMO'ydu. 16 yıl boyunca Polycom'da (şimdi Poly) CMO’luktan Başkan Yardımcılığına kadar çeşitli pozisyonlarda bulundu. Polycom'dan önce Jim, GTE (Verizon) wireless ve Palm’da kıdemli pazarlama müdürlüğü görevinde bulundu. Jim, California State University, East Bay’den MBA ve UC Berkeley’den BA derecesine sahip.

Veeam, Akıllı Veri Yönetimi sağlayan yedekleme çözümlerinin lideridir. Veeam Availability Platform, kurumların Akıllı Veri Yönetiminin 5 Aşamasında başarılı olma yolculuklarına yardımcı olan en eksikszi yedekleme çözümüdür. Dünya genelinde 343.000’den fazla müşteriye sahip olan Veeam’in müşterilerinin yüzde 82’si Fortune 500 ve yüzde 67’si de Global 2000 listesinde yer alıyor. Müşteri memnuniyeti sonuçlarında sektörün en yükseği olarak ortamalanın 3.5 katı puana sahip. Veeam’in global ekosisteminde Cisco, HPE, NetApp ve Lenovo’nun seçkin distribütörü olan 64.000’den fazla kanal iş ortağı ve 22.500’den fazla bulut ve hizmet sağlayıcıs bulunuyor. Merkezi İsviçre’nin Baar şehrinde olan ve 30’dan fazla ülkede ofisi bulunan Veeam hakkında daha fazla bilgi için http://www.veeam.com‘u ziyaret edebilir ya da Twitter’da @veeam hesabını takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Süper Star Ajda Pekkan, Tebessüm Kahvesi’Nin Yıldızı Down Sendromlu Gençlerle Buluştu

Gerçekleştirdiği etkinliklerle engelleri ortadan kaldıran Üsküdar Belediyesi tarafından, bir sosyal sorumluluk projesi olarak tüm İstanbulluların hizmetine sunulan Tebessüm Kahvesi, Türkiye’nin süper starını ağırladı. Üsküdar Belediyesi Hizmet Binası’nda 2’ncisi açılan Tebessüm Kahvesi’ni ziyaret eden Ajda Pekkan, down sendromlu gençlerle sohbet ederek, en sevilen şarkılarını onlarla birlikte seslendirdi. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ile Tebessüm Kahvesi’nin açılış kurdelesini kesen Ajda Pekkan, coşkulu alkışlarla karşılandı.


Enka, Sırbistan’Da Otoyol İnşa Ediyor

ENKA, Avrupa’nın en önemli ulaşım koridorlarını birbirine bağlıyor


Kıa'ya Kış Fırsatlarla Geldi Ve Görseller

Her aya özel satış kampanyalarıyla otomobilseverlere seçenekler sunan KIA, aralık ayında da cazip fırsatlarına ara vermeden devam ediyor.


Tütün Ürünleri Diş Etine Zarar Veriyor!

“Sigara içenlerde diş eti hastalığı görülme oranı, içmeyenlere göre 4 kat daha fazla izlenmektedir. Diğer tütün ürünlerin de; diş eti ve çevre dokular üzerinde olumsuz etkiler oluşturduğu bilinmelidir” diyen İstanbul Okan Üniversitesi Diş Hastanesi Periodontoloji Bölümü’nden Dr. Öğr. Üyesi Süheyla Kaya, açıkladı.


Kahve Dünyası Dünya Türk Kahvesi Günü’Nü Misafirleriyle Birlikte Kutladı

Türk kahvesi geleneğini yaşatmak ve bu önemli değeri korumak için çalışan Kahve Dünyası, “5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü”nde herkesi mağazalarına davet etti. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 5 Aralık’ta Kahve Dünyası mağazalarını ziyaret edenlere Türk kahvesi geleneksel ikramlarla birlikte sunuldu.


Etiketler: Veeam, için, Veri, olan, Kruger

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.