9 Ekim 2019 Çarşamba 09:44

MODA

Verimliliği 3 Kat Artıran Dinamik Reklamlar Snippet Ads

RTB House'dan Yeni Dinamik Reklamlar:

Verimliliği 3 Kat Artıran Dinamik Reklamlar  Snippet Ads
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Snippet Ads

Yeni kurulan AI Marketing Lab ve Creative Labs birimlerinin geliştirdiği Snippet Ads, statik banner’lara oranla 3 kat daha fazla tıklama oranları sunarken, doğru müşteriye ulaşma konusunda fayda sağlıyor

9 Ekim 2019 — Dünya çapındaki önde gelen markalar için gelişmiş pazarlama çözümleri sunan RTB House’un etkili ve dinamik banner reklamları sunan yeni teknolojisi Snippet Ads™ genel kullanıma sunuldu. Pazarlama teknolojisi çözümlerinde öncü inovasyonlar geliştirmeye odaklanan AI Marketing Lab ve Creatives Lab tarafından geliştirip test edilen Snippet Ads’in ardındaki genel fikir, yeni reklam trafiği kampanyalarının verimini artırmak.

Yüzde 100 oranında derin öğrenmeden güç alan reklam satın alma motoruyla ün kazanan RTB House, kısa süre önce çözümlerini Adidas, Sephora, Trivago ve O2 gibi müşterileri için hizmet verdiği pek çok küresel bölgede daha kapsamlı pazarlama çözümleri sunmak üzere genişletti.

Snippet Ads, yaratıcılığı ve verileri maksimum etkiyi yaratacak şekilde birleştirerek, ölçeğe uygun kişisel mesajlar üretme dahil dinamik yaratıcı optimizasyonun (DCO) pek çok faydasını sunuyor. Kısa HTML kodu biçiminde ve müşterilerin sektörlerine uyarlanmış çeşitli “kullanıma hazır” tasarımlarda sunulan, farklı mesajları uyarlama ve test etme işlevine sahip bu çözümün, A/B testlerinde statik banner’lara karşı 2 kat veya 3,5 kata kadar daha fazla tıklama sağladığı kanıtlandı.

eMarketer’a göre 2019 yılında dünya çapındaki toplam medya reklamı harcamasının yarısını oluşturan çevrimiçi kampanya görüntülemede karşılaşılan güçlüklerden pek çoğunun üstesinden gelmek için RTB House’ın laboratuvarları, beta müşterilerin geri bildirimlerine dayanarak Snippet Ads’i tasarladı.

RTB House ABD Operasyonları Başkan Yardımcısı Gary Burtka, “Pazarlamacıların belirttiği bu temel güçlükler arasında kişiselleştirme ve farklılaştırma eksikliği yer alıyor. Bu durum da banner yorgunluğuna yol açıp, kullanıcı sadakatini olumsuz etkileyebiliyor ve tek, statik sunumlara sahip reklamlar çoğu zaman doğru tüketicileri hedefleyemiyor. Pazarlamanın geleceğini ilgili ve dinamik olarak kişiselleştirilmiş yaratıcı reklamlar oluşturuyor,” dedi.

Snippet Ads özellikle yeni alıcılara ulaşmakta etkili ve RTB House’ın derin öğrenme algoritmaları; çevrimiçi kullanıcı davranışlarının yanı sıra sayfa bağlamının (URL) ve içeriğinin ana alan veya alt alanlar bakımından incelenmesi yoluyla hızlı içgörüler oluşturarak kişiselleştirme motoruna güç veriyor.

Otomotiv sektöründe 3,5 kat daha fazla katkı sağladı

RTB House laboratuvarları Snippet Ads’i havayolları, otomotiv ve elektronik üreticileri, seri ilanlar, moda markaları ve çevrimiçi seyahat acentesi (OTA) rezervasyon platformları dahil olmak üzere pek çok kullanım ortamında test etti. Katılımcı beta müşterileri, markalaştırma üzerinde az bir etkiye sahip olan ve bazı durumlarda marka algısını olumsuz etkileyebilen genel banner şablonlarını kullanmak istemiyordu.

Bir beta müşterisi, dünya çapında faaliyet gösteren büyük bir otomotiv şirketiydi. RTB House müşteri için A/B testlerini yaparak Snippet Ads’i müşterinin geleneksel statik banner’larıyla karşılaştırdı. Testler, şirketin iki internet sitesindeki iki bölüm üzerinden yapıldı. İlk test beş günlük bir kampanya dönemi içindi; ikinci test ise tipik tek günlük bir kampanyaydı.

İyi tasarlanmış reklam stratejisi ve önerilen banner’ların yüksek kalitesi sayesinde Snippet Ads ile etkileşime geçen her iki sitedeki kullanıcılar, özel kampanya tekliflerine tıklama konusunda daha yüksek eğilim gösterdiler ve bu durum, toplamda daha iyi performans sonuçlarının elde edilmesini sağladı. Özellikle, Snippet Ads için Tıklama Oranı (CTR) geleneksel statik banner’lar için olana göre 3,5 kat daha iyiydi.

Snippet Ads, DPS’leri ve AdServer’ları kullanarak reklam stoku satın alan yayıncılar, reklamcılar veya ajanslar ile doğrudan anlaşma yapan müşteriler tarafından çeşitli şekillerde kullanılabilir. RTB House yeni reklam görüntüleme çözümleri sunarak müşterilerin kendi kampanyaları için mümkün olan en iyi sonuçları almalarını hedefliyor.

İlginizi Çekebilir

Crypto Talks’Tan Bilira’Ya Davet 28 Ocak 2020

Türk Lirası tarafından desteklenen, herkese uyumlu ve güvenilir ilk stabil kripto para birimi olan ve geçtiğimiz aylarda aldığı yatırımlarla kurumsal kimlik dönüşümüne başlayan BiLira, kullanım pratiklerini artırmaya devam ediyor. BiLira, 28 Ocak 2020 tarihinde 42 Maslak ininal Espor Arena’da düzenlenecek olan Crypto Talks katılımcıları ile buluşacak.


Axa’Dan Filenin Sultanlarına Başarı Primi Ve Olimpiyat Sigortası

AXA’DAN FİLENİN SULTANLARINA BAŞARI PRİMİ VE


İbb, Elazığ’Da 158 Personel 23 Araçla Çalışmalara Katılıyor

İBB, dün akşam saatlerinde Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem nedeniyle teyakkuza geçti. AFAD’da koordinasyon toplantısına katılan Başkan Ekrem İmamoğlu’nun talimatıyla Elazığ’a 158 personel ve 23 araçtan oluşan arama kurtarma ve yardım ekipleri gönderildi. Arama kurtarma ekibi şehirde çalışmalara başladı. Gece boyunca süren çalışmalarda 2 vatandaş yaralı olarak göçük altından çıkartıldı.


Beşir Derneğinden Afetzedelere Destek

BEŞİR DERNEĞİNDEN AFETZEDELERE DESTEK


Türkiye İmsad “Türkiye’De Riski Deprem Değil Güvensiz Yapılar Oluşturuyor”

TÜRKİYE İMSAD’DAN DEPREM AÇIKLAMASI:


Etiketler: Snippet, banner, House, daha, için
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Gündem   -  - Genel Yeni Renault Clio Türkiye’De
Yeni Renault Clio Türkiye’De

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.