5 Kasım 2019 Salı 10:14

GÜNDEM

Vicks Türkiye'de 50'Nci Yaşını Kutladı Ve Görselleri

Dünyada 125, Türkiye’de ise 50 yıldır tüketicilerle buluşan Procter and Gamble (P&G) markası Vicks; Türkiye’deki 50’nci yaşını görkemli bir törenle kutladı.

Vicks Türkiye'de 50'Nci Yaşını Kutladı   Ve Görselleri
Vicks Türkiye'de 50'Nci Yaşını Kutladı   Ve Görselleri
Vicks Türkiye'de 50'Nci Yaşını Kutladı   Ve Görselleri
Vicks Türkiye'de 50'Nci Yaşını Kutladı   Ve Görselleri
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, “Türkiye’de 16 farklı markamızla tüketicilerin yaşamlarına değer katıyoruz. Vicks gibi hemen hemen her eve giren bir markanın ülkemizde yarım yüzyılı doldurmuş olmasından dolayı çok gururluyuz” dedi.

P&G’nin eczane kanalındaki iş ortağı Eczacıbaşı İlaç Pazarlama’nın Genel Müdürü Canan Bademlioğlu “Sağlıkta yaşam kalitesini artırarak; çağdaş, güvenilir, yenilikçi çözümlerle hayatın her evresinde yer alıyoruz. Bir nesil büyürken yanında olan Vicks markasını da 50 yıldır büyük bir gururla temsil ediyoruz” diye konuştu.

Türkiye’de yarım yüzyıldır kullanılan Vicks, 50’nci yıldönümünü düzenlenen görkemli bir törenle kutladı. Törene, P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu ve P&G’nin eczane kanalındaki iş ortağı Eczacıbaşı İlaç Pazarlama’nın Genel Müdürü Canan Bademlioğlu’nun yanı sıra; çok sayıda davetli katıldı.

Vicks’in Türkiye’deki 50 yıllık macerasının anlatıldığı etkinlikte konuşan P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, P&G olarak, güvenilir markalarıyla Türk tüketicilerin hayatlarına dokunmaya ve onların günlük yaşamlarını kolaylaştırmaya yönelik çalışmalara devam ettiklerini ifade etti. “Bugün her 10 evden 9’unda en az 1 P&G ürünü bulunuyor. Vicks gibi tüketiciler tarafından tercih edilen ve Türkiye’de satılan ürünlerinden %80’inden fazlasını ülkemizde üreten bir markamızın Türkiye’de yarım yüzyılı doldurmuş olmasından dolayı çok gururluyuz” diye konuşan Turnaoğlu, Türkiye’nin P&G’nin büyüme motoru olan ülkelerden biri olduğunu söyledi. Turnaoğlu, “Türkiye, gerek genç nüfusu gerekse de hızla büyüyen yapısıyla dinamik bir pazar. P&G’nin Türkiye’deki repütasyonu Avrupa’da ve dünyada 3’üncü sırada. P&G Türkiye, kısa bir süre önce Türkiye de dahil olmak üzere 8 ülke için HUB haline geldi. P&G Türkiye merkez ofis liderliğinde yönettiğimiz ülkelere yeni ülkeler bağlandı. Bugün itibariyle, Türkiye, 6 farklı saat diliminden ülkeyi yönetiyor. Artık Orta Asya’da 7 ülkenin yönetimini İstanbul’dan gerçekleştiriyoruz” dedi.

P&G’nin eczane kanalındaki iş ortağı Eczacıbaşı İlaç Pazarlama’nın Genel Müdürü Canan Bademlioğlu ise konuşmasında şunları söyledi: “Sağlık alanındaki faaliyetlerimizi, dünyadaki öncü kuruluşlarla yaptığımız iş birlikleri ile güçlendiriyor, ülkemizde hastaların doğru tedaviye ulaşmalarına katkı sağlıyoruz. 70 yılı aşkın süredir yer aldığımız sağlık sektöründe, Eczacıbaşı İlaç Pazarlama olarak önümüzdeki dönemde, köklü geçmişimize, hastalara ve topluma karşı taşıdığımız sorumluluk bilinciyle yenilikçi ürün ve tedavilerin ülkemize kazandırılmasını hedefliyoruz. Konusunda dünya lideri olan 19 farklı iş ortağımızın bilgi birikimini ve deneyimini kendi üretim, pazarlama ve satış süreçlerimizde değerlendirerek, sağlık hizmeti anlayışımızı sürekli geliştirmeyi hedefliyoruz.”

Fotoğraf altı:

Soldan üçüncü; P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu ve sağdan dördüncü Eczacıbaşı İlaç Pazarlama Genel Müdürü Canan Bademlioğlu

İlginizi Çekebilir

İmamoğlu “İstanbul, Bütün Türkiye’Ye El Uzatmak Mecburiyetinde Olan Bir Şehir”

İMAMOĞLU: “İSTANBUL, BÜTÜN TÜRKİYE’YE EL UZATMAK MECBURİYETİNDE OLAN BİR ŞEHİR”


İbb, Elazığ’Da Arama Kurtarma Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

İBB, Elazığ ve Malatya’yı etkileyen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından bölgeye gönderdiği arama kurtarma ve yardım ekibi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 158 personel ve 23 araçtan oluşan ekipler, enkaz altından 19 vatandaşı kurtardı.


‘Plastik Aşklar’ 28 Ocak Salı Trump Sahne’De

Usta oyuncu Oya Başar ve başarılı oyuncu Begüm Birgören, ‘Plastik Aşklar’ oyunuyla, 28 Ocak Salı günü saat 20:30’da Trump Sahne’de izleyiciyle buluşacak.


Yeni Renault Clio Türkiye’De

Renault Grubu’nun en çok satan global modeli, Avrupa ve Türkiye’de B-HB segmentinin lideri Clio yenileniyor. Yeni Clio, dinamik sürüş becerisi, yol tutuşu, yüksek teknolojileri ve tasarımdan üretime kadar kalitesi ile bugüne kadarki “en iyi Clio “olarak öne çıkıyor.


Avukatların Ödeme İçin Yaşadıkları Zaman Kaybı, Barokart Sms Uygulaması İle Son Buldu

Her gün binlerce dava ile uğraşan avukatlar artık BaroKart veya Param Kart sayesinde hiç sıra beklemeden, nakit veya kart taşıma gereği duymadan adliyelerdeki tüm veznelerde ve icra müdürlüklerinde, cep telefonlarından SMS yoluyla ödeme yapabiliyor.


Etiketler: Türkiye, Turnaoğlu, Orta, Asya, Vicks

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.