13 Aralık 2019 Cuma 13:26

MODA

Video Davet Lagu Design Lansmanı

LAGU 11 ARALIK DAVET

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Lansman Video Link’i

Tasarım Markasının Özel Gecesi

Hayata geçirdiği tasarımlarıyla daha iyi bir yaşam için Teşvikiye’deki mağazasında hizmet veren Lagu, ünlü isimler ve cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin katıldığı açılış davetinde çok özel bir geceye imza attı. Yoğun bir katılımın olduğu gecede, davetliler gece boyunca keyifli saatler geçirdi.

‘Live Better’ motto’suyla tasarımlarını daha iyi yaşamak isteyenlerle buluşturan ve özenle tasarladığı ürünlerini sanatla harmanlayarak yaşam alanlarına taşıdığı özel koleksiyonlar hazırlayan Lagu, düzenlediği açılış davetinde ünlü isimlerin ve cemiyet hayatının tanınmış isimleriyle güzel bir geceye imza attı. Bu özel gecede Lagu’nun sahipleri ve tasarımcıları Dilek Ceylan ve Ufuk Ceylan ile markanın Singapur ortağı Elif Gürel; ‘Bir Dilek Tut’ Derneği ile başlattıkları keyifli işbirlirliğini de derneğin başkanı Füsun Kuran’la birlikte davetlilere duyurdu.

Aralarında Gonca Vuslateri, Başak Atıcı, Murat Bur, Eren Hacısalihoğlu, Tuan Tunalı, Ceren Akdağ, Cemre Kemer, Meriç Küçük, Rüya Büyüktetik gibi tanınmış isimlerin yanı sıra cemiyet hayatının önemli isimlerinden Füsun Kuran, Volkan Karataş, Ebru-Ahmet Karaçam ve ünlü modacılar Emre Erdemoğlu, Serdar Uzuntaş’ın da olduğu gecede Lagu’nun sahipleri ve tasarımcıları Dilek Ceylan ve Ufuk Ceylan, hayata geçirdikleri çok özel bir sosyal sorumluluk projesiyle her iki ayda bir bir çocuğun hayalindeki odayı tasarlayarak onun mutluluğuna katkı sağlayacak olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirttiler.

İlginizi Çekebilir

Eğlencenin Başkenti İsfanbul Tema Park Emıtt’Te

EĞLENCENİN BAŞKENTİ


Yapay Zeka Destekli Philips Oled805855 Tv’Ler Görüntü Kalitesini En Üst Seviyeye Taşıyor

Mayıs ayında raflara çıkacak yeni Philips OLED805/855 TV’ler, 4.nesil P5 görüntü işleme motorunu yapay zekayla birleştirecek.


Türk Girişimciler Akkuyu Ngs İnşaat Sahasını Ziyaret Etti

Ankara Sanayi Odası (ASO) temsilcileri ile Türk mal ve hizmet tedarikçileri Akkuyu NGS inşaat sahasına bir ziyaret gerçekleştirdi. Girişimciler, proje hakkında bilgi alıp AKKUYU NÜKLEER A.Ş. yönetimi ile tedarik süreçleri hakkında görüşmelerde bulundu.


Tıme Out İstanbul’Dan Süreyya Operası’Na Ödül

TİME OUT İSTANBUL’DAN SÜREYYA OPERASI’NA ÖDÜL


Corona Virüsü Dünyanın En Büyük Fuarını Erteletti

Çin’in Wuhan şehrinde ortaya çıkan ve hızla dünyaya yayılan corona virüsü, Çin’in Xiamen şehrinde düzenlenen ve sektöründe dünyanın en büyüğü olan Xiamen Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nın ertelenmesine yol açtı. 16-19 Mart 2020 tarihlerinde düzenlenmesi planlanan Xiamen Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, 6-9 Haziran 2020 tarihlerine ertelendi.


Etiketler: Lagu, özel, Ceylan, ünlü, cemiyet

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.