x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

11 Mayıs 2016 Çarşamba 15:19

Sandıklı'da Köylülerden Ağaç Kesimine Tepki


Haberin Adresi www.34Volt.com

Önerilen Haberler

Phyto'dan Serinleten Kampanya!

Sıcak yaz günlerine Phyto'dan serinleten kampanya! 1 Temmuz - 31 Ağustos tarihleri arasında Phyto ürünlerinde 3 al 2 öde kampanyası uygulanıyor. Yetkili eczanelerde geçerli olan kampanyaya Phytophanere gıda takviyesi hariç tüm ürünler dahil ediliyor.


Bayramda Sportif Şıklığı Kinetix İle Yakalayın!

Türkiye’nin en sevilen spor ayakkabı markalarından Kinetix; rahat, tarz ve sportif modellerle bayram renkli ve enerjik bir şekilde karşılıyor. Kinetix koleksiyonunda yer alan modeller, sezon trendlerini yakından takip edenlerin adımlarına ses getiriyor!


Vakko Ilk 6 Ay Degerlendirme

Vakko yüzde 36 büyüme ile


Gigi Hadid For Vogue Güneş Gözlüğü Koleksiyonu Atasun Optik’Te

Vogue Eyewear bu sezon Gigi Hadid güneş gözlüğü özel koleksiyonu ile her kadının kendi hikayesini yansıtabileceği modeller sunuyor. Hadid’in özel kapsül koleksiyonu bohem metal ve asetat retro modellerle feminen bir görünüm yaratıyor. Gigi Hadid for Vogue koleksiyonu; içindeki ışığı yansıtmak, kendi stilini ve kişiliğini ortaya çıkarmak isteyen herkesi Atasun Optik noktalarında bekliyor.


Huaweı It Bilişim Günü 2018 Ankara’Da Gerçekleştirildi

10 Ağustos 2018 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilen HUAWEI IT Bilişim Günü 2018 etkinliğinde, HUAWEI IT biriminin üst düzey yöneticileri, HUAWEI’nin gelecek vizyonu ile birlikte, şirketlerin dijital dönüşümün getirdiği sorunları akıllı ve yalın bir şekilde aşmalarını sağlayacak çözümlerini anlattı. Yüzlerce IT profesyonelinin katıldığı etkinlikte ana mesaj, ‘tam bağlantılı ve akıllı gelecek’ oldu.Yorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.