x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

7 Kasım 2016 Pazartesi 16:20

Anaokulu Öğrencilerine Çevre Bilinci Eğitimi


Haberin Adresi www.34Volt.com

Önerilen Haberler

Coşkun Sabah'tan Sitem Dolu Konser

AMERİKA’NIN SANTANA’SI VARSA TÜRKİYE’NİN DE COŞKUN SABAH’I VAR


Gelecekte En Çok İhtiyaç Duyulacak Mesleklerin Başında Siber Güvenlik Uzmanlığı Var

Bilişim çağını yaşadığımız günümüzde, hayatlarımızı şekillendirecek bir sonraki çağın öncü teknolojilerini daha sık duymaya başladık. Başka bir ifade ile “gelecek, geldi” ve yeni bir çağa adım atıyoruz.


Tema Vakfı’Ndan Siyasete Ekolojik Çağrı

TEMA Vakfı, 24 Haziran 2018 seçimleri öncesinde EkoSiyaset 2018 Belgesi’ni hazırlayarak seçime katılan tüm siyasi partilerle paylaştı. Çevre ile ilgili konuların herkesi ilgilendirdiğine önemle vurgu yapan TEMA Vakfı, tüm siyasi partilere doğayı korumak üzere politikalar üretmeleri için çağrı yapıyor.


Yaza Daha Sağlıklı Girmek İçin Bu Önerilere Kulak Verin!

Okan Üniversitesi Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Diyetisyen Derya Fidan, yaza daha sağlıklı ve fit girmek için dikkat edilmesi gerekenleri açıkladı.


Ofisim’Den İş Bankası Müşterilerine Özel Kampanya Maximum Kart Sahipleri Ofisim İk Ve Ofisim Crm Uygulamalarından %40 İndirimle Yararlanacak

Ofisim işletmelere, satış, pazarlama ve müşteri takibi ihtiyaçlarını karşılayan Ofisim CRM ve personel yönetimi ihtiyaçlarına yönelik Ofisim İK uygulamalarının yanı sıra, ihtiyaca göre tamamen özelleştirilebilir, Bulut tabanlı iş uygulamaları sunuyor. Ofisim İş Bankası ile birlikte gerçekleştirdiği kampanya ile işletmelerin dijital dönüşümüne önemli bir katkı sağlıyor. Sadece İş Bankası müşterilerine özel olan kampanya kapsamında, İş Bankası Maximum kart sahipleri Ofisim İK ve Ofisim CRM aboneliklerinde 1 yıl boyunca uygulama lisans bedelleri üzerinden %40 indirimli olarak yararlanacak.Yorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.