x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

11 Mayıs 2018 Cuma 10:31

Animalojik Çocuklara Hayvanların Yaşamlarını Öğreten Yeni Program Yayında!


Haberin Adresi www.34Volt.com Dünya’nın önde gelen ve çocuklara yönelik bilim odaklı televizyon kanallarından olan Da Vinci Televizyon Kanalı, Mayıs ayında yayına başlayan yeni programı Animalojik ile çocuklara hayvanların sıra dışı yaşamlarını, doğal çevrelerini ve evrimlerini öğretiyor.

Önerilen Haberler

Her Soruna Uygun Çözüm Lıerac’Tan

HER SORUNA UYGUN ÇÖZÜM LIERAC’TAN


Popeyes® Basketbol Keyfine Lezzet Katacak

Türkiye’nin en büyük tavuk restoran zinciri Popeyes®, tüm dünyada milyonlarca basketbol sever tarafından ilgiyle takip edilen Avrupa Basketbol Ligi ‘EuroLeague Basketball’a sponsor oldu. Popeyes®, hazırladığı EuroLeague Menüsü ile en sevilen lezzetlerini bir araya getirdi.


Red Bull Amaphiko Connect İçin Sosyal Girişimcilerin Başvuruları Bekleniyor

Toplumsal fayda yaratmak için çalışan sosyal girişimlerin yol haritalarını çizmelerine yardımcı olan global platform Red Bull Amaphiko’nun yoğunlaştırılmış eğitim programı Red Bull Amaphiko Connect bu yıl 24-25 Kasım 2018 tarihlerinde İzmir’de gerçekleşiyor. Projelerini hayata geçirmiş ya da fikir aşamasını geçmiş erken aşama sosyal girişimcilerinin başvurabileceği iki günlük programda; finanstan hukuk süreçlerine, içerik pazarlamasından Red Bull Amaphiko Hikaye Anlatımı Atölyesi’ne kadar birçok konuda alanında uzman isimler yer alacak. Başvurular 10 Kasım’a kadar www.redbull.com.tr/amaphiko adresinden yapılabilir.


Pırellı Açıklıyor Formula 1’İn Amerikan Rüyası

İtalyan lastik devi Pirelli’nin isim sponsoru olduğu ABD Grand Prix’si için 2018 sezonunu yedi ay önce Avustralya’da açan ve o zamanda beri üç yarışta (Azerbaycan, Fransa ve Avusturya) daha görülen aynı yumuşak, süper yumuşak ve ultra yumuşak lastik üçlüsü öneriliyor.


Timepr, Pwn İstanbul İle İş Ve Sosyal Yaşamda Eşitlik İçin Çalışacak

19 Ekim 2018, İstanbul;Yorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.