x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

11 Mayıs 2018 Cuma 17:17

Cedi Osman’Lı Cleveland Cavaliers, Doğu Konferansı Final Maçında Boston Celtics’E Karşı!


Haberin Adresi www.34Volt.com Pazar günleri birbirinden heyecanlı maçları basketbol severlerle buluşturan NBA 2K18’in sunduğu NBA Sundays bu hafta muhteşem bir mücadeleye ev sahipliği yapıyor. Doğu Konferansı finalinin ilk maçı olma özelliğini taşıyan NBA Sundays’in son maçında Cedi Osman’lı Cleveland Cavaliers, Boston Celtics’e konuk oluyor. 13 Mayıs Pazar akşamı TSİ 22:30’da, S Sport ve NBA League Pass’te basketbol severlerle buluşacak mücadeleyi kaçırmayın.

Önerilen Haberler

Doğruyu Değil Bariz Yanlışı Engellemek İçin Var

İstanbul Okan Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi öğrencileri, Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Lale Orta’nın verdiği “Futbolda Video Hakem Uygulamaları” seminerinde Videolu Hakem Sistemi (VAR) hakkında A’dan Z’ye bilgilendirildi.


Görüntülü Haber 5 Bin Minik El Temizlikte

5 Bin Minik El Temizlikte


Watsons, Revolution Ve I Heart Revolution Markalarının Türkiye’Deki 1.Yılını Kutladı!

Türkiye pazarına girdiği andan itibaren en çok tercih edilen kozmetik markalarından olan Revolution ve I Heart Revolution, Türkiye’deki 1. yaşını kutladı.


Global Araç Kiralama Markası Avıs Fenerbahçe’Nin Forma Göğüs Sponsoru Oldu

Dünyada 180 ülkede araç kiralama çözümleri sunan lider global marka Avis, Türkiye’nin en büyük ve köklü spor kulüplerinden Fenerbahçe ile forma göğüs sponsorluğunda iş birliğine gidiyor.


Seven Knights, 3’Üncü Yılını Yeni Kahramanlarla Kutluyor

Seven Knights oyunu 3’üncü yaşını ‘Kudretli Teo’ ile yeni özel kahraman ‘Bathory’nin yanı sıra yeni içerik ‘Birlik Yağması’nın oyuna katılmasıyla kutluyor.Yorum Yazın

Puanınız:
420
×
 

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.